PDA

View Full Version : Євробачення

Сторінки : 1 2 [3]

Kiev777
22-02-2020, 22:46
Вибрали найгірше з найгіршого. Дебільне порожнє трешеве покоління ідіотів

Jasse James
22-02-2020, 22:47
А як Джері зашкварилась? Вона мені на Євробаченні не подобається, все погано вийшло, але якихось зашкварів з її боку начебто не було.

За неї люди може і проголосують, а жюрі точно ні.

курво, був впевнений що там зашквар був з виступами на росії але зараз загуглив і нічого такого. Може дійсно сплутав щось

USSR-UA
22-02-2020, 23:01
Нарешті Україна на євробаченні)

Veles
22-02-2020, 23:30
Думаю буде гідне місце у топ-10. Пісня легко запам'ятовується, дуже незвична, сучасна, але з нашим колоритом. Дуже радий, що нарешті представник на Євробаченні співає українською. Здається Руслана була останньою з українською піснею (наполовину) і виграла, до речі :)

У фіналі номер трошки змінили, мені не подобається що вона там понавішала на голову і зачіску зіпсувала

https://www.youtube.com/watch?v=qg0Llyyq86c

Мені здається у півфіналі номер був трошки більш вдалим

https://www.youtube.com/watch?v=WWE_0D4yWtI

ну а переможе напевно Литва, в них прикольний номер, вже 5 разів передивився

https://www.youtube.com/watch?v=1EAUxuuu1w8

Veles
22-02-2020, 23:37
У Джері був прикольний (трендовий) меседж і імідж, але якось все погано вийшло, спочатку вона зробила дитячий номер для цирку:

https://www.youtube.com/watch?v=H4LOrWIIL-I

Потім злякалась негативних відгуків, сама зрозуміла що вийшов якийсь цирк, але прибрала абсолютно все і зник увесь її сучасно-пріколістський колорит:

https://www.youtube.com/watch?v=m4_dHukNLC0

а треба було просто батут, тварин прибрати і мультик поміняти на тлі

Sunkid
22-02-2020, 23:37
Мені ця сподобалась
https://www.youtube.com/watch?v=WWE_0D4yWtI

Оце і поїде. Отож, поздоровляю нас з майбутнім першим нашим останнім місцем на Євробаченні. Ми думали, дно пробили O.Torvald з 24-м місцем у 2017-му. Але ж ні, є ще куди падати. :)

Veles
22-02-2020, 23:39
Оце і поїде. Отож, поздоровляю нас з майбутнім першим нашим останнім місцем на Євробаченні. Ми думали, дно пробили O.Torvald з 24-м місцем у 2017-му. Але ж ні, є ще куди падати. :)

Ти просто хейтиш українську мову!

Sunkid
22-02-2020, 23:50
Я хейчу лише абсолютний неформат на Євробаченні, одноманітну занудну пісню і огидний писклявий голос. :) Буду дуже здивований, якщо вона опиниться хоча б вище 20-го місця.
А Яна дійсно зіпсувала виступ навіть порівняно з півфіналом. Круто було у кліпі, а потім пішло все гірше і гірше... Що ж, їй немає кого звинувачувати крім себе. Сумно.

Veles
23-02-2020, 00:10
У Євробачення немає формату :) виграють то монстри з Фінляндії, то тихенька балада з Португалії, то веселий клубняк зі Швеції. Такого як Соловей ще не було але мені норм що просто українською нарешті співатимуть на Євробаченні, я ж не кажу, що вона виграє, але особисто я їх інколи слухати буду.

Sunkid
23-02-2020, 00:39
Такого як Соловей ще не було
Цей вид трешу вже продемонстрували у свій час "Бурановскіє бабушкі", удруге глядач на таке не поведеться.

але мені норм що просто українською нарешті співатимуть на Євробаченні
А я хочу, щоб Україна постійно входила у ТОП-5, мозолячи очі москалям і щоразу доводячи, що українці - одна з найспівочіших націй у світі. І якщо для цього найпридатніша англійська - хай буде англійська.

Sunkid
23-02-2020, 00:48
І ще моя мрія - щоб дякуючи Євробаченню хтось з наших (співачка, співак чи гурт) пробився до верхнього дивізіону світової музики, підписав контракт з відомим лейблом і збирав стадіони у світових турне. І тоді мільйони фанатів будуть точно знати, що таке Україна, де та Україна знаходиться, і будуть читати про Україну і мріяти тут побувати.

Veles
23-02-2020, 00:59
лол, ну ти і порівняв, сучасну, модну пісню під яку можна на підпитку танцювати в клубі з цим трешем https://www.youtube.com/watch?v=erusvfmnnUI

Veles
23-02-2020, 01:02
а за кого ти був з фіналістів?

Kiev777
23-02-2020, 01:22
І ще моя мрія - щоб дякуючи Євробаченню хтось з наших (співачка, співак чи гурт) пробився до верхнього дивізіону світової музики, підписав контракт з відомим лейблом і збирав стадіони у світових турне. І тоді мільйони фанатів будуть точно знати, що таке Україна, де та Україна знаходиться, і будуть читати про Україну і мріяти тут побувати.

Це мабуть жарт)) За всю історію Євробачення у 1-й дивізіон світової музики потрапив тільки один учасник АВВА. Тобто це правило - ніхто з Євробачення не потрапляє туди. А АВВА це виключення яке тільки підтверджує правило

Veles
23-02-2020, 01:26
чому, а Селін Діон?

імхо, відбір важливіший за само Євробачення, можна ознайомитись з новими українськими гуртами, а Євробачення цікаве лише щоб кацапщину протролити

Sunkid
23-02-2020, 02:44
а за кого ти був з фіналістів?
За Джеррі, звичайно. Хоча я сподівався, що у неї виступ буде кращий, а не гірший за перший тур.

Veles
23-02-2020, 02:52
В неї тут все пішло не так, а ще й тематика веганів чомусь викликала шквал агресії з боку багатьох (не знав, що існують веганофоби) думаю їй варто буде наступного року знову позмагатись

Sunkid
23-02-2020, 03:04
Це мабуть жарт)) За всю історію Євробачення
Крім Абби і Селін Діон ще був Тото Кутуньо (до світової зірки, правда, недотягує, але ж таки не ніхто). А от Secret Garden, що перемогли у 1995-му, - одна зі світових топ-груп у стилі нью-ейдж, і старт до світової слави їм дало саме Євробачення. Так що, вибач, занадто багато виключень виходить. :)

concord2000
23-02-2020, 07:06

Я почитав диду твои посты ,я смотрю ты не плохо разбираешься в музыке. А насчёт верхнего дивизиону это возможно только если будет англоязычный репертуар пример тому Тату и кореец Псай ( не уверен что правильно). А насчёт побед помню как Пугачева поехала,и пролетела как стая напильников над Парижем. Наши 2 раза выигрывали только благодаря политике и 2 майданам. Сейчас крики начнутся 2 были Верка Сердючка ну это же не песня а шутка музыкальная была. И вот честно победила это Анна Лорак заняв 2 место,у неё шикарный голос.
Это вообще какое то странное шоу Велес правильно говорит,не понятно кто и по каким критериям побеждает. И это голосование за соседей убивает конкурсную состовляющую.
Сейчас посмотрю что вы тут напостили видио ,ну а то смотреть 3.5 часа уж сильно напряжно

Veles
23-02-2020, 07:35
Яка революція у 2004? Конкурс у травні відбувся :) Руслану і досі слухають, 16 мільйонів переглядів на ютубі, люди продовжують коментувати з усього світу
https://www.youtube.com/watch?v=10XR67NQcAc

просто один з останніх коментарів

I remember watching this as a child with my parents, they actually recorded the ESC and I replayed this song all the time and thought that if I learned the dance that Ruslana would recognise me and let me join their dance crew (I was only 7 at the time ������).Now I sometimes listen to this song before taking exams at uni because it is just a self-confidence boosting song, isn’t it?

Якась німка вже 15 років слухає Дикі танці. Не треба на Руслану гнати, майже нікого ніхто не пам'ятає вже, а її ще слухають по всій Європі) ну не Тото Кутуньо, але для східної Європи це був реальний хіт. Вона повністю змінила стиль виступів на Євробаченні, до неї не було взагалі барабанів і яскравих танців.

Ну а стосовно голосів за сусідів, то по-перше мені це подобається, показує хто і як до кого ставиться, я на таблиці голосів більше дивлюсь ніж пісні слухаю)) а по-друге там половину голосів вже давно дають жюрі.

Але ви мабуть не знаєте, а я тут проаналізував ситуацію і український відбір лише один з двох які обговорює купа (сотні) різних влогерів на ютубі з різних країн. Інший - шведський. Вони все критикують, але обговорюють, Україна вже асоціюється як потужна країна на Євробаченні. Навіть почув від влогера якогось коментар про того лоха аксельрода (чи як там його) "Звісно краще ніж Франція, але для України це слабо" )

concord2000
23-02-2020, 09:04
Ну на мой личный взгляд Руслана даже в Украине не сильно популярна,кроме этой пляски на Евровидении я вообще не помню ни одной песни её. Велес это частное мнение ,я могу и ошибаться.Но я считаю что Руслана а особенно Джамала ( у неё конечно сильный джазовый вокал ,но очень на любителя) стали победителями благодаря политическим событиям в стране. Поедь они сейчас в десятку не попали бы даже.

Veles
23-02-2020, 09:21
какие политические события были летом 2004? До зимы никакой революции небыло, я тогда следил за евровидением

И ещё, ты смотришь что посылают другие страны? То что шлёт Франция или Британия у нас бы даже в отборочный финал не прошли бы. У русни уровень ниже плинтуса, они какую-то деваху нашу взяли которая в полуфинал не попала, но она потом сбежала от них. Просто у них до хрена русни в каждой стране живёт.

Malco
23-02-2020, 10:34
Ну на мой личный взгляд Руслана даже в Украине не сильно популярна,кроме этой пляски на Евровидении я вообще не помню ни одной песни её. Велес это частное мнение ,я могу и ошибаться.Но я считаю что Руслана а особенно Джамала ( у неё конечно сильный джазовый вокал ,но очень на любителя) стали победителями благодаря политическим событиям в стране. Поедь они сейчас в десятку не попали бы даже.
Джамала ок, там можна говорити про політичну складову, але Руслана?
Ти згадай за рахунок чого перемогла Руслана- це було шоу! Вперше на євробаченні ставка була зроблена на драйвове шоу, до цього це були просто естрадні виступи з мінімальною хореографією.
От Руслана якраз і започаткувала новий етап у розвитку конкурсу, коли оцінювати стали не лише саму пісню, а і те яким чином вона була подана.
Тоді як раз про це говорили всі.
А політика до чого? Між євробаченням і першим майданом був звичайний відносно спокійний період, ніхто тоді ще навіть не думав що може трапитись маштабний майдан.

Лешик Пшешик
23-02-2020, 11:38

Руслана в нулевых была украинской Шакирой, ты о чем? Она была очень популярной.

Sunkid
23-02-2020, 12:05
стали победителями благодаря политическим событиям в стране
Руслана тут ні до чого, а "дякуючи політиці" ми мали "Гринджоли" 2005 року, з чисто політичною піснею і 19-м місцем. :) А в цілому ми часто виступали досить непогано - і друге місце Ані Лорак, і третє Злати Огнєвич, і четверте Міки Ньютон, навіть шосте Марії Яремчук та сьоме Тіни Кароль. Гарні дівчата з гарним голосом - це фактично наша торгова марка. :) Чого нам завжди не вистачало - так це хітів. Бо хіт - це пісня, яка засідає у твою голову і крутиться там до посиніння, як її не виганяй. А у нас з цим були великі проблеми - наші талановиті співачки виконували те, що до хітів недотягувало. Непогані пісні, але у голову не влізало. Хіт - це пісня, яка зазвучить у тебе в голові, коли тебе розбудять уночі і попросять пригадати. Скажімо, We Are The Champions чи Happy New Year. А "крєпкій сєрєднячок" тут не проканає. Тому я вболівав за Джеррі Хейл, яка за рік умудрилася написати більше хітів, ніж деякі за все життя. І переконаний, що з Vegan ми б не перемогли (бо багато людей таки недолюблює веганів), але у топ-трійку потрапили б і довели, що Україна - це монстр на Євробаченні. А так... Переслухав GoA - побудовано на трьох нотах, приспів не відрізняється від основного тексту - це типовий аутсайдер. Гіршого вибору, ІМХО, Україна не могла б зробити.

Sunkid
23-02-2020, 12:57
Україна опустилася в рейтингу букмекерів після оголошення переможця національного відбору на Євробачення-2020 року - групи Go-A. За ніч Україна втратила ще два місця і тепер перебуває на 22-й позиції в рейтингу на сайті пісенного конкурсу.
https://ua.korrespondent.net/showbiz/music/4196726-ukraina-opustylasia-v-reitynhu-bukmekeriv-pislia-peremohy-Go-A

Kiev777
23-02-2020, 13:19
Щось досить висока позиція, я думав вони на дні. Невже є ще гірше?

Є у цьому дніщі і позитивний момент, - Евробачення -2021 буде 100% не у Києві і новому меру (або старому) на одну проблему меньше буде.

Malco
23-02-2020, 13:26
Щось досить висока позиція, я думав вони на дні. Невже є ще гірше?

Є у цьому дніщі і позитивний момент, - Евробачення -2021 буде 100% не у Києві і новому меру (або старому) на одну проблему меньше буде.

Та класти якось на мера (старого чи нового)
А от те що в разі перемоги ми вкотре зустрінемомь з проблемою місця проведення, бо в країні досі немає сучасної великої мультиюз арени, от це засмучує

Kiev777
23-02-2020, 13:28
Крім Абби і Селін Діон ще був Тото Кутуньо (до світової зірки, правда, недотягує, але ж таки не ніхто). А от Secret Garden, що перемогли у 1995-му, - одна зі світових топ-груп у стилі нью-ейдж, і старт до світової слави їм дало саме Євробачення. Так що, вибач, занадто багато виключень виходить. :)

Развалив ти мою теорію(( Я не помітив Селін Діон. А она, до речі, 10 місце по продажу альбомів за всі часи

concord2000
23-02-2020, 17:30
Руслана тут ні до чого, а "дякуючи політиці" ми мали "Гринджоли" 2005 року, з чисто політичною піснею і 19-м місцем. :) А в цілому ми часто виступали досить непогано - і друге місце Ані Лорак, і третє Злати Огнєвич, і четверте Міки Ньютон, навіть шосте Марії Яремчук та сьоме Тіни Кароль. Гарні дівчата з гарним голосом - це фактично наша торгова марка. :) Чого нам завжди не вистачало - так це хітів. Бо хіт - це пісня, яка засідає у твою голову і крутиться там до посиніння, як її не виганяй. А у нас з цим були великі проблеми - наші талановиті співачки виконували те, що до хітів недотягувало. Непогані пісні, але у голову не влізало. Хіт - це пісня, яка зазвучить у тебе в голові, коли тебе розбудять уночі і попросять пригадати. Скажімо, We Are The Champions чи Happy New Year. А "крєпкій сєрєднячок" тут не проканає. Тому я вболівав за Джеррі Хейл, яка за рік умудрилася написати більше хітів, ніж деякі за все життя. І переконаний, що з Vegan ми б не перемогли (бо багато людей таки недолюблює веганів), але у топ-трійку потрапили б і довели, що Україна - це монстр на Євробаченні. А так... Переслухав GoA - побудовано на трьох нотах, приспів не відрізняється від основного тексту - це типовий аутсайдер. Гіршого вибору, ІМХО, Україна не могла б зробити.

Ну и ладно уговорили с Русланой,наверное у меня это сложилось в памяти как буд то это было сразу после оранжевой революции. Я тогда был за другую банду.
И не орите на меня "Бендеровцы клятi"

Лешик Пшешик
23-02-2020, 17:35

Мені в Го_А не подобається що вона тупо стоїть весь час на місці. Де шоу? Це дуже нудно!

Kiev777
23-02-2020, 19:30
Шоу нема, музики нема, няшної зовнішності теж нема

USSR-UA
23-02-2020, 19:39
Шоу нема, музики нема, няшної зовнішності теж нема

її називають українська трініті

Kiev777
23-02-2020, 19:42
Та хоч Селін Діон. Для мене це треш і лайно, антимистецтво

Veles
24-02-2020, 00:57
Мені в Го_А не подобається що вона тупо стоїть весь час на місці. Де шоу? Це дуже нудно!

Мені це навпаки найбільш сподобалось коли вперше її побачив, ще одна ознака, що це дуже унікально і ніхто нічого подібного не робив.

Але! Я знайшов проблему з цією піснею. Вона мене сильно вразила вперше як побачив і почув, ще декілька разів з задоволенням дивився, але більше її слухати не хочеться, бо стає надто монотонно.

Veles
24-02-2020, 01:00
Щодо концертної арени, то в Києві з цим реальна проблема. Навіть в Литві є на 20 тисяч арена.

Veles
24-02-2020, 07:55
Всі в захваті від Литви. Якщо не Україна, то нехай Литва перемагає :)

https://www.youtube.com/watch?v=1EAUxuuu1w8

vnick
24-02-2020, 09:58
Капец тут у вас искусствоведов :)

И такие все спецы, что прямо зависть берет :)

Malco
24-02-2020, 11:08
Мені це навпаки найбільш сподобалось коли вперше її побачив, ще одна ознака, що це дуже унікально і ніхто нічого подібного не робив.

Але! Я знайшов проблему з цією піснею. Вона мене сильно вразила вперше як побачив і почув, ще декілька разів з задоволенням дивився, але більше її слухати не хочеться, бо стає надто монотонно.

Мені теж спершу зайшла, але я впринципі люблю етно. А потім спіймав себе на думці що пісня доволі монотонна і оскільки слів переважно ніхто не зрозуміє, то було б краще якби вона була більш мелодійною.
Ну але вже що є то є, тому аж цікаво як її сприймуть.

Veles
25-02-2020, 01:15
Капец тут у вас искусствоведов :)

И такие все спецы, что прямо зависть берет :)

Не завидуй :)

Veles
25-02-2020, 01:34
https://www.youtube.com/watch?v=QQ-xwbvy5F4

USSR-UA
25-02-2020, 06:52
тільки я подивився інші відео огляди, їм абсолютно все подобається)

Veles
25-02-2020, 07:44
я подивився Словенію якраз щоб перевірити подобається чи ні і їм не сподобалась, абсолютно протилежні відгуки)

Veles
27-02-2020, 07:34
Британець записав кавер на Солов'я :)

https://www.youtube.com/watch?v=OtPILilTD9M

Думаю це вперше коли британець заспівав українською мовою. ІМХО ми з цією піснею вже перемогли, не на конкурсі, а тим що знайдуться люди яким пісня дуже зайде і вони зацікавляться українською мовою і культурою. Він теж саме і з деякими іншими піснями робить (але англійською) але все одно прикольно. В нього вимова навіть краща ніж у москалів вийшла.

Kiev777
27-02-2020, 09:23
Ви що, реально думаєте що ця Катя Чілі-2 виграє? Етнічна музика це гуд, але коли вона не нудна і не монотонна. Середнєстатистичний глядач під цей трек або засне або перемкне на інший канал

Лешик Пшешик
27-02-2020, 16:23
Ми з Соловейком не виграємо, але хоча би пропагуватимемо українську. :)

Veles
27-02-2020, 17:48
Ні, я не пишу що вона на конкурсі переможе, але для популяризації України зі своєю культурою це добре і у фінал легко потрапляє.

Катя Чілі нічого спільного з Гоу Ей немає

Veles
27-02-2020, 17:50
хоча пішли чутки, що всі жюрі нам ставитимуть нулі через те що наші заборонили брати участь у конкурсі підруснявим виконавцям які їздили до парашки

USSR-UA
27-02-2020, 19:24
Британець записав кавер на Солов'я :)
https://www.youtube.com/watch?v=OtPILilTD9M

Думаю це вперше коли британець заспівав українською мовою. ІМХО ми з цією піснею вже перемогли, не на конкурсі, а тим що знайдуться люди яким пісня дуже зайде і вони зацікавляться українською мовою і культурою. Він теж саме і з деякими іншими піснями робить (але англійською) але все одно прикольно. В нього вимова навіть краща ніж у москалів вийшла.

класний комент)

тепер ви знаєте як звучав Меловін для нейтів інгліш спікерів

Veles
28-02-2020, 02:01
Я можу оцінити це з обох боків і наші вимовляють англійську значно гірше ніж цей британець українську. Наприклад вимова Хаята (Call for love) на 99% було абсолютно незрозумілою, тобто не просто "ой погано звучить" а просто не зрозуміло яке слово людина намагається вимовити, а цього британця на 30-40% зрозуміло і це він напевно декілька годин потренувався, а не роками вивчав українську мову)

USSR-UA
28-02-2020, 06:16
я в британця крім слова соловей зрозумів більше майже нічого))

USSR-UA
28-02-2020, 06:20
автотитри сприймають мову як англійську))

https://img.hurtom.com/i/2020/02/BEZ-MEN2b139563622547c4.png

Veles
28-02-2020, 07:13
мабуть просто тому що я можу українською говорити з американською вимовою, я так інколи починаю говорити в Україні з дівчатами для приколу

USSR-UA
28-02-2020, 18:23
Ну супрунівською мовою і я вмію говорити) але в цього музиканта вона дуже далека від української як на мене)

USSR-UA
28-02-2020, 18:26
Там до речі арештували рахунки суспільного, тож Гоу А нікуди не їде. Ну або це шоу щоб зеля розблокував і набрав ще 10% рейтингу

Sunkid
28-02-2020, 20:59
28 лютого громадський мовник повідомив, що виконавча служба Мін'юсту заарештувала всі рахунки компанії. Це сталося через те, що Суспільне має заплатити старий борг у 308 мільйонів гривень європейському мовнику Євроньюз.
Борг виник ще за часів президентства Віктора Януковича, коли, за домовленістю з владою України, запустили мовлення української служби Євроньюз, однак Київ тоді не виконав частину зобов'язань.
Суспільне ТБ отримало той борг у спадок від Національної телекомпанії України.
Причому блокування рахунків ставить під загрозу не тільки участь у Євробаченні, а й трансляцію Олімпіади-2020.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4198848-yevrobachennia-pid-zahrozoui-novi-problemy-ukrainy

Лешик Пшешик
29-02-2020, 04:10
https://youtu.be/M1cjEuT_uvg

Трішки для розуміння що таке Україна для закордонних глядачів. Якщо коротко то вони роки потому згадують не лише Руслану, а і Вєрку Сердючку.

Вона для них переможниця Євробачення. Ніхто вже не пам'ятає хто переміг в 2007 році, але всі пам'ятають Вєрку не зважаючи на друге місце.

Тисячі лайків у коментарів де зізнаються у любові до українського шоу на євробаченнях.

Лешик Пшешик
29-02-2020, 18:22
https://youtu.be/x8M-nvLsqZQ

Найтоповіший комент: Queen of Eurovision. :)

Veles
29-02-2020, 23:39
Від Білорусі їде білорусомовна пісня. Хоча номер якийсь дивний)

https://www.youtube.com/watch?v=HTgcNrz5NOI

concord2000
01-03-2020, 03:12
В этом году опять можно ставит на Евровидении крест,как по мне выбор неудачный

Лешик Пшешик
01-03-2020, 14:51
В этом году опять можно ставит на Евровидении крест,как по мне выбор неудачный

А кого бы ты хотел?

Veles
01-03-2020, 20:02
букмекери нас сильно сьогодні понизили) але я не знаю наскільки їх прогнози співпадають з результатами, наприклад під час президентських виборів в Україні Порох до останнього перемагав коли соціологія з самого початку показувала 100% поразку

concord2000
01-03-2020, 21:13
А кого бы ты хотел?

Мне очень понравилась больше всех ELINA IVASHCHENKOhttps://www.youtube.com/watch?v=SZU9xcWxTYw&list=RDSZU9xcWxTYw&start_radio=1 ну я же балбес ,хотя я родился в общежитии донецкой Консерватории,но слуха кажется у меня нет.И это опять же личное мнение
Я тут немного посмотрел с другого угла как Данилко сказал Асоль( кстати охренено богатая тёлка,папа Гуменюк ) что совершенно простая песня,и он прав. Может он понимает больше нас

Veles
01-03-2020, 21:20
Ничего, я пел в хоре и у меня тоже слуха почти нет

concord2000
01-03-2020, 22:51
Ничего, я пел в хоре и у меня тоже слуха почти нет

Я тоже пел в 1 классе,вторым голосом .Братан и почему я у тебя не работаю ещё ?????Ты не волнуешься про побратимов.Кто из нас директор???. пришёл от бухгалтера ,плачу:scared1::scared1::scared1:

Tuvas
10-03-2020, 21:22
Ну такое. Мне не нравится песня.

В песне есть слова - Straight or gay or in between
я только не понял, а что между этим ещё есть? квир типа? я про них недавно узнал.

https://www.youtube.com/watch?v=I0VzBCvO1Wk

Veles
11-03-2020, 01:23
Тю, мені навіть дуже сподобалось, виникло бажання каль'янчик попалити, ще й з моєю улюбленою єгипетською тематикою :) але в кліпах зі студійним голосом завжди краще звучить ніж коли пісню виконують наживо. Ваша пісня вже в моїй топ-5 цього року.

Kiev777
11-03-2020, 14:05
Значно краще за наше виття

Tuvas
11-03-2020, 14:16
прогнозы букмекеров

https://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner

Sunkid
12-03-2020, 15:42
Відчуваю, що у Євробаченні переможуть москалі, а ми займемо одне з останніх місць і будемо тішитися нашою принциповістю.

Veles
13-03-2020, 01:54
Не думаю, що москалі будуть у топ-5, в них якась жартівна пісня але значно гірша за литовську, але в будь якому випадку в традиційного українського співа знайдуться прихильникі і вони цікавитимуться народними піснями і через 10 років, а весь інший шлак забудуть під кінець року.

Tuvas
13-03-2020, 02:53
глянул песню москалей. ужас бля.

Sunkid
13-03-2020, 13:40
Подивився кліп і беру свої слова назад. Little Big на цей раз і близько не підійшли до свого рівня, це аж ніяк не Skibidi.

concord2000
14-03-2020, 06:03
А у меня что то пропал интерес к Евровидению

Kiev777
14-03-2020, 21:28
Забейте хуй на Евровидение. Его не будет из-за короны. Единственный вариант - чисто виртуальный показ клипов + голосование. Никакого зала и боллельщиков

Sunkid
18-03-2020, 16:15
Офіційно: Євробачення-2020 не буде. (

An official statement from the European Broadcasting Union on the #Eurovision Song Contest 2020
it is with deep regret that we have to announce the cancellation of the Eurovision Song Contest 2020 in Rotterdam.

Kiev777
18-03-2020, 16:48
А я що казав. Он мій прогноз, постом вище

Voron
18-03-2020, 16:50
мабуть просто тому що я можу українською говорити з американською вимовою, я так інколи починаю говорити в Україні з дівчатами для приколу
Да, канєшна, "для приколу". З дівчат, певно, труси самі по собі злітають ще на фразі: "Mene zvut' Veles" ;)

Лешик Пшешик
18-03-2020, 19:00
Подивився кліп і беру свої слова назад. Little Big на цей раз і близько не підійшли до свого рівня, це аж ніяк не Skibidi.

Ти дивишся москальську хуєту?)

Kiev777
18-03-2020, 20:09
Ти дивишся москальську хуєту?)

Заради цікавості відкрив) Єбать! Оце так дніщє. Фрік-поп, Сердючка у порівнянні з цим, то професор консерваторії

Veles
18-03-2020, 20:11
Євробачення навіть не перенесено на наступний рік, а просто скасовано

concord2000
19-03-2020, 07:13
Євробачення навіть не перенесено на наступний рік, а просто скасовано

Можно сказать Украине подфартило тогда

Sunkid
19-03-2020, 11:12
Go_A повідомляють - їм пообіцяли, що нацвідбору у наступному році не буде, вони поїдуть на Євробачення-2021.

AndriySH
19-03-2020, 12:05
Go_A повідомляють - їм пообіцяли, що нацвідбору у наступному році не буде, вони поїдуть на Євробачення-2021.
Цікаво, пісні залишать цьогорічні?

Sunkid
19-03-2020, 14:18
Мабуть, так. З якою піснею виграли у цьому році, з такою і поїдуть соромитись на Євробачення-2021. :) Жюрі та глядачі вибрали ж саме її.

Veles
19-03-2020, 20:06
Поширюють думку що виконавці залишаться незмінними, а пісні мають бути нові

concord2000
02-04-2020, 08:47
сижу читаю на втором окне включил Ютуб слушаю музыку подряд ,тут играет музыка на английском не плохая и такой акцент что хрен спутаешь,я открываю название прикольное LITTLE BIG — I'M OK (official music video) https://www.youtube.com/watch?v=SsFI40bXROs и просмотров больше 100 млн. Я начался рыться я её первый раз слышу. И оказывается русская панк группа из Питера и у нею просто дохрена просмотров и песня которую гоняют на всех спорт шоу у нас.На сегодня 385,191,795 views LITTLE BIG – SKIBIDI (official music video) https://www.youtube.com/watch?v=mDFBTdToRmw&list=RDSsFI40bXROs&index=9 Я так послушал их песни, и самое интересное у них очень качественные видио типа как у Ленинграда типа мини видио.
Но самое интересное что они должны были ехать от москалей на Евровидение с довольно не плохим клипом https://www.youtube.com/watch?v=zKkpqPSY5DM&list=RDSsFI40bXROs&index=6 явно получше чем у нас( я конечно патриот,но факт налицо). И довольно качественную музыку они делают и плюс англоязычный контент ,я после Тату такого не помню никого