PDA

View Full Version : Футбол

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41

Voron
17-06-2021, 18:36
Ну я не кажу, що не виходити, але показана гра (+відповідальність) не вселяє оптимізму.
Збірна загалом у нас непогана, але щось не так.
Психологія. Вона в нас якимось чином дивно налаштована: іноді вмикається якась безвихідь й приреченість. Як-от з голандцями було. А іноді вмикається, навпаки, піжонство. При чому, ці налаштування якось можуть навіть по ходу одного матчу хаотично змінюватися. Дрібниця, але дуже показовий момент - пенальті в наші ворота. При добиванні на чотирьох (!) македонців не було жодного нашого захисника. Тобто, ніхто у нас в захисті навіть не розглядав варіант, що пенальті Бущан може відбити й морально були готові розводити з центра поля.

Поки головне розчарування це Миколенко, напевно краще Соболя з австріяками ставити. Ну і Зінченко якось замість того, щоб розганяти атаки зазвичай їх гальмує.
А я от думаю, чи не поставити Зінченка зліва в захист? Це ж його позиція в МС. Він сьогодні дуже добре у відборі виглядав. А в атаці - слабше.

Voron
17-06-2021, 18:38
До речі, на цьому євро є шанс вийти навіть з третьої сходинки, рахується рейтинг серед збірних що посіли 3ті місця.
Ну, рахуючи, що виходять 4 кращі третіх місця проти 2 гірших, що не виходять, то правильніше сказати, що є шанс не вийти з третьої сходинки)) При чому, там по розкладах для нас може бути таке, що друге місце виводитиме на Італію, а третє - на Іспанію. І дивившись матчі обох, то краще вже на Іспанію)))

Jasse James
17-06-2021, 19:59
Я правильно розумію, якщо Данія обігрує рашку а Бельгія фінів то рашка опиняється на останньому місці через різницю забитих-пропущених?

OlegSik
17-06-2021, 20:23
Я правильно розумію, якщо Данія обігрує рашку а Бельгія фінів то рашка опиняється на останньому місці через різницю забитих-пропущених?

В такому випадку головне щоб Бельгія не насипала повну торбу фінам

edit

Правда, тут ще треба щоб кацапи не програли з рахунком 2:1, 3:2 і т.д., треба 1:0 або ще краще з різницею в 2 м‘ячі, тоді пофіг на фінів з бельгійцями

Jasse James
17-06-2021, 22:41
збірна Австрії наче не збырна Австрії а бірна Югославії судячи з призвіщ)

Тепер нас влаштовує нічия з Австрією. Не знаю добре це чи погано)

Voron
18-06-2021, 07:10
В такому випадку головне щоб Бельгія не насипала повну торбу фінам

edit

Правда, тут ще треба щоб кацапи не програли з рахунком 2:1, 3:2 і т.д., треба 1:0 або ще краще з різницею в 2 м‘ячі, тоді пофіг на фінів з бельгійцями

Хіба не особисті зустрічі в першу чергу рахуються? Тобто при рівності очок Росія у будь-якому буде вища за Фінляндію.

OlegSik
18-06-2021, 11:24
Хіба не особисті зустрічі в першу чергу рахуються? Тобто при рівності очок Росія у будь-якому буде вища за Фінляндію.

Якщо виграє Данія, то у трьох команд буде по 3 очки і по одній перемозі між собою, тоді рахуватиметься різниця забитих і пропущених, а при однаковій різниці вище той, хто більше забив

Voron
18-06-2021, 13:04
Якщо виграє Данія, то у трьох команд буде по 3 очки і по одній перемозі між собою, тоді рахуватиметься різниця забитих і пропущених, а при однаковій різниці вище той, хто більше забив
Ага, здається зрозумів. В моїй логіці було так, що у цьому випадку Данія вигравала б в особистій зустрічі з Росією й мала б бути вища за неї у будь-якому випадку, а Росія виграла у Фінляндії й мала б бути гарантовано вища теж. Тобто, мала бути Данія - 2-га, Росія - 3-я, Фінляндія - 4-а. Але ця логіка не враховувала того, що Фінляндія вже виграла у Данії й має тоді бути вищою за нею. Тоді все логічно.

Ще з цікавого з Регламенту: у нас з австрійцями однакова різниця мячів, але ми більше забили. Тому у разі нічиї в понеділок ми будемо вищими. Але якби кількість забитих-пропущених мячів була б однаковою у нас, то у разі нічиї в понеділок били би пенальті. На груповому етапі.

Stanlee
18-06-2021, 13:18
але 2-ге місце з нашої групи попадає на Італію 99 % а 3-тє на Францію 100 %

Voron
18-06-2021, 13:20
але 2-ге місце з нашої групи попадає на Італію 99 % а 3-тє на Францію 100 %
А перше ми вже не займемо. То що, зливатися на четверте місце, аби не грати з Італією чи Францією?

А, хоча ні, четверте місце ми теж вже не займемо.

bets
18-06-2021, 16:02
Особисто в мене за Шевченка зникло відчуття тривоги, коли наші приймають м'яч або — особливо! — обігрують 1 в 1.
Для мене це маркер суттєвого прогресу збірної в цілому, яке ґрунтується на якості наших гравців на кожній позиції.

Найдерев'янішими в збірній України завжди були захисники: центральні та флангові.
Нині ж флангові стали цілком пристойними латералями: активно беруть участь в атаках, багато пасують вперед, обігрують та загострюють.
Центральні натомість замість типових раніше пасів на воротаря та виносу м'яча із заплющеними очима грають щонайменше перпендикулярно, багато взаємодіють між собою та не бояться віддати вперед врозріз.

Це вдається завдяки, по-перше, їхньому більш високому технічному рівню; по-друге, в наявності півзахисників, які багато відкриваються, рухаються, просять м'яча.
Якщо говорити про пізахисників, то опорні у нас вже не є звичайними бульдогами, які трохи в м'яч, трохи в ногу — вони цілком універсальні і приблизно однаково якісно грають як на оборону, так і на атаку.

Флангові півзахисники у нас цілком пристойні з часів Коноплянки/Ярмоленка. Те саме стосується і нападників — з ними також в Україні ніколи не було особливих проблем.

Зараз від гри збірної отримую задоволення, бо, дідько, грають же! Так, багато нервів, як вчора, але це про пихологію, яка, знову ж таки, як тут неодноразово зазначали, вже інша.

Матч з Австрією чекаю з оптимізмом )

Stanlee
18-06-2021, 16:12
А перше ми вже не займемо. То що, зливатися на четверте місце, аби не грати з Італією чи Францією?

А, хоча ні, четверте місце ми теж вже не займемо.
наші нормально останнім часом грають із сильними командами,з Нідерландами трохи не пофартило але за ту гру їх значно більше хвалили чим за вчорашню перемогу над Македонцями,з Французами на відбір Ч.С. пару місяців тому нічейку скатали,рік назад в Лізі Націй обіграли Іспанців 1:0 а півтора роки тому якраз на відбір Євро прихлопнули Португалію 2:1 і забивали доречі Яремчук і Ярмоленко а в старті грало 8 футболістів які вчора вийшли на поле. Боязні перед грандами немає,але краще звичайно на Італію попадати,бо з цією Францією що зарас нівкого шансів немає.

concord2000
19-06-2021, 03:59
Особисто в мене за Шевченка зникло відчуття тривоги, коли наші приймають м'яч або — особливо! — обігрують 1 в 1.
Для мене це маркер суттєвого прогресу збірної в цілому, яке ґрунтується на якості наших гравців на кожній позиції.

Найдерев'янішими в збірній України завжди були захисники: центральні та флангові.
Нині ж флангові стали цілком пристойними латералями: активно беруть участь в атаках, багато пасують вперед, обігрують та загострюють.
Центральні натомість замість типових раніше пасів на воротаря та виносу м'яча із заплющеними очима грають щонайменше перпендикулярно, багато взаємодіють між собою та не бояться віддати вперед врозріз.

Це вдається завдяки, по-перше, їхньому більш високому технічному рівню; по-друге, в наявності півзахисників, які багато відкриваються, рухаються, просять м'яча.
Якщо говорити про пізахисників, то опорні у нас вже не є звичайними бульдогами, які трохи в м'яч, трохи в ногу — вони цілком універсальні і приблизно однаково якісно грають як на оборону, так і на атаку.

Флангові півзахисники у нас цілком пристойні з часів Коноплянки/Ярмоленка. Те саме стосується і нападників — з ними також в Україні ніколи не було особливих проблем.

Зараз від гри збірної отримую задоволення, бо, дідько, грають же! Так, багато нервів, як вчора, але це про пихологію, яка, знову ж таки, як тут неодноразово зазначали, вже інша.

Матч з Австрією чекаю з оптимізмом )

Ну не сказал что у нас с нападающими нет проблем,кроме Реброва и Шевченко в эпоху Независимости я честно сказать не припомню толковых нападающих. Яремчук и Ярмоленко явно до них не дотягивают ,при всей поваге до них. Беседин вышел,так эксперты его просто разорвали,разложили все его действия прийомы,обводки,потери и в один голос сказали да ну нахуй такое усиление.Но Австрию мы в состоянии обыграть,если настроимся хорошо.Не такая уж там сильная сборная это не голандцы. Посмотрим.

concord2000
19-06-2021, 04:13
Чуть чуть отвлеку от сборной,я постоянно смотрю То Таке. Это как бы получается третья сторона между Динамо и Шахтёром ,нравиться мне тонкий юмор Спиваковского. Ну лысый и Сенькив это какое то жёлтое дно. Но у них как раз и построена программа на противовес умного одессита и тупого западенца. Но уже не однажды замечаю их в желтизне ( и возможно в заказухе ,т.к их бредятину сразу же перепечатывают многие СМИ )
По в последнем сообщении Сеньков просто превзошёл себя.
Коррупция во благо? Журналист заявляет, что Фоменко получил деньги за игру Зинченко на Евро-2016
Национальная сборная Украины 18 июня 2021, пятница. 12:05 Обновлено

(15 голосов)
Сам Зинченко про это возможно и не знает
Коррупция во благо? Журналист заявляет, что Фоменко получил деньги за игру Зинченко на Евро-2016
Ведущий "ТаТоТаке" Андрей Сенькив заявил, что бывший главный тренер сборной Украины Михаил Фоменко получил деньги за Александра Зинченко за каждую минуту на поле на матчах Евро-2016.

Причем называется сумма, 1 тысяча долларов за минуту, проведенную на поле.

"Чтобы получить рабочую визу в АПЛ, надо было отыграть 75 процентов матчей за национальную сборную, и чтобы команда была не ниже 71 место в рейтинге ФИФА. Если нет определенного количество сыгранных матчей, собирается комиссия и решает способен ли футболист играть в АПЛ. 80 процентов таких встреч заканчиваются положительно.

У руководителя российской "Уфы", в котором выступал Зинченко, Шамиля Газизова, был вариант предложения от "Манчестер Сити". Он продумал хитрый план, чтобы не было никаких заседаний и футболиста спокойно приняли в клуб АПЛ. Газизов вместе с агентом Зинченко - Аланом Прудников обратился к Михаилу Фоменко, что футболист должен не только быть в сборной, но и играть в каждом матче.

Тогда 24-летний футболист сыграл во всех трех матчах на Евро-2016. Он выходил на замену с Германией на 74-й минуте, с Северной Ирландией на 83-й и с Польшей вышел в стартовом составе и был заменен на 73-й.

В целом без компенсированного времени Зинченко провел 96 минут, это где-то приблизительно 100 тысяч долларов.

Также он сыграл в товарищеских матчах перед Евро. Это были поединки против Албании та Румынии. Вторым он даже забил гол.

Если бы не эта коррупционная составляющая цепочки, Зинченко не был бы в "Манчестер Сити" и получается коррупция во благо. Сам Зинченко возможно и не знает про коррупционные схемы и это не его вина", - сказал Сенькив.

Напомним, что Зинченко дебютировал за сборную Украины в октябре 2015 года в матче против Испании (0:1).
Ему уже ответили и Фоменко,Заваров и русский агент Зины.Сеньков опять получил дозу хайпа.Но просто охуел источник не называет,проверить это невозможно если бы даже это и было бы то знали бы об этом два человека и это не доказуемо. Я считаю что его нужно засудить и отобрать лицензию навечно ( как и многих ещё журналистов ,того же Циганика частенько таким балуется). Что же это за журналистика которая только грязью обливает.Теперь что Фоменко и частично Зине нужно оправдываться . Мне кажется должны быть какие то законы и правила в этой игре.

Stanlee
19-06-2021, 08:56
https://www.youtube.com/watch?v=inGPLuCCKOU
диктор на початку відео сказав що все таки виділили із держ. бюджету 100 млн. грв. до тих 50-ти шо вже дало місто,але особливих змін за місяць поки що не видно...

https://www.youtube.com/watch?v=FQKrcn0Ac6E&ab_channel=VERESTVVERESTV

Stanlee
19-06-2021, 09:08
а тим часом

Через примусову посадку рейсового літака і затримання Романа Протасевича, УЄФА вирішив заборонити проводити в Білорусі матчі під своєю егідою
https://sport.segodnya.ua/ua/sport/liga_chempionov/uefa-zapretil-ligu-chempionov-v-belarusi-chto-teper-budet-1558804.html

можливо не тільки клубні єврокубки
цікаво що сам чемпіонат світу(фінальний турнір) хоть і відбувається під егідою FIFA,але самий відбірковий турнір грають під егідою UEFA,так шо збірна їхня скоріше так само буде шпіляти матчі на нейтральних полях

melv
21-06-2021, 00:25
Но просто охуел источник не называет,проверить это невозможно если бы даже это и было бы то знали бы об этом два человека и это не доказуемо. Я считаю что его нужно засудить и отобрать лицензию навечно

Що що? Ліцензію?)))))) Це ж ютюб. Та й взагалі, воно ж так, що журналістом себе зараз називає будь хто, хто захоче. Але за Ттт респект, файна передача. Хоча Сеньків таки дратує своєю колгоспністю. А Співаковський своєю кацапською.

concord2000
21-06-2021, 04:21
Що що? Ліцензію?)))))) Це ж ютюб. Та й взагалі, воно ж так, що журналістом себе зараз називає будь хто, хто захоче. Але за Ттт респект, файна передача. Хоча Сеньків таки дратує своєю колгоспністю. А Співаковський своєю кацапською.

Ну чем она хороша,что Спиваковский на доске шашешки передвигает .Из за того что Суркис и Ахметов никому даже обзор игор не продают. Я смотрю только потому что иногда я подчркиваю у них бывают новая информация.Я посмотрел все их выпуски ,не будь у меня столько времени сидя в машине от безделия я бы их не смотрел. Если я бы так сильно не любил укр футбол,то не смотрел бы вообще укр передачи. Они так ужасно сделали я уже не говорю про американские,но даже русские по качеству обзора ,картинки лучше. По рейтингу футбольных программ лично мой рейтинг.
1. Цинаник лив ,один недостаток когда приходиться отрабатывать деньги владельцев и петь для них песни ( ну то такое это жизнь)
2. Великий футбол .ну наверное 2 место потому что я болельщик Шахтёра,а так старые выпуски Циганика были на голову выше Денисова,ведущие и особенно Леоненко просто ужасны( хотя Денисов говорит что они проводят опросы и народу он нравиться).,ну кроме Денисова.И опять же когда начинает отрабатывать ахметовские деньги тоже не айс.Ну есть хоть противоположное мнение .А нам думать. Раньше я все выпуски смотрел,а сейчас они всё позакрывали а через 3 дня смотреть в Ютубе нет смысла и интереса я сейчас не смотрю его ,покупать точно не буду.
Я смотрю их футболовские обзоры на ЮА футбол интернет сайте и плюс это сейчас самый оперативный сайт по доставке информации футбольной ( есть ещё Трибуна ,но мне он не заходит).Терикон совсем плохой стал,медлено и с опозданием доносит инфу в это стремительное время.Ну есть эксклюзивы шахтёровские ну и на том спасибо.
3. Новый как он там называется Про дижитал футбол вообще не смотрю и не нравиться,какой то провинциальный донос информации и ведущие мне не нравиться.
Р.С ну это моё личное отношение,каждому по разному заходит .Но что меня выбешивает это это ёбаный пул делёный на две части,там половина видио игр и там половина ,а это так на минуточку 1 час одна и плюс футболы как правило 1.5 час,2.5 часа времени .Да даже я так не могу смотреть.Факин еврейско-татарские телевизионные войны.Я бы даже сказал больше еврейская принципиальность и жадность.Футболы тоже не ангелы ,но они хоть копейки 15 млн за три года предлагали за пул но хоть сумму озвучили какие то аргументы привели,а плюсы только фыркали и ничего не предлагали.

Лешик Пшешик
21-06-2021, 15:56
Співали з голандцями, македонцями, тепер черга австрійців. :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1402791936770162&id=100011181062548

Лешик Пшешик
21-06-2021, 18:23
Забарний вже привіз.((

melv
21-06-2021, 18:27
Караваєв запарив уже своїми обрізками. Кожна атака через правий фланг пореться через нього.

Коротше, поки все дуже погано.

melv
21-06-2021, 18:50
Жееесть! Я навіть уявити не міг, що все буде настільки погано. Мали горіти уже 0:4

M@XIK
21-06-2021, 18:56
Що це було таке 48 хвилин?
Футбол?
Ні,це х*ня якась а не футбол....
Поки у нас тільки один гравець і все, -Бущан.
Всі решта невідомо чим займаються, я стільки обрізок і неточних передач від наших не бачив ніколи, це торба.
Таке враження що пацани розслабились типу автобус поставимо і т.д. але тепер треба починати грати, або пакувати валізи...
Другий тайм з македонцями такий же був, але там гра не клеїлась, але все ж не так як у цьому першому таймі.
Пес: Вірю в команду, що спробують заспокоїтись і перестати мандражувати, тоді і гра піде... Побачимо

Лешик Пшешик
21-06-2021, 19:46
Образливо.

M@XIK
21-06-2021, 19:53
Та чого образливо, схоже що самі футболісти не хотіли вийти далі на Італію...
Не було настрою, не було злості, тактики, мети, тому закономірний прогараш.
Фактично нічого не створювали, катали неохоче м'яч.

Kiev777
21-06-2021, 19:57
Лютий піздєц. Вкотре рецидив класичної української хвороби - повна деморалізація після пропущеного мяча. Плюс лінощі, низька швидкість, жахливі передачі, косоокість.
Проте є і позитив, - позбулися розгромного рахунку від Італії))

melv
21-06-2021, 20:00
Скільки там коштує Циганков, 30, 50 мільйонів? Куди там Маліновського сватали? А Зінченко топ? А Яремчуку точно пора в сильніший чемпіонат?

Дніще повне. Абсолютно тупа і безвольна гра вкотре розхвалених "зірок" у вирішальному матчі. А так все оптимістично починалось з голландцями... Сподіваюсь, ні в яку 1/8 ми не потрапимо. Не заслужили ы немаэ чого там ганьбитися.

melv
21-06-2021, 20:22
Ставка на гравців Динамо свою справу зробила)) Шеві пора в Мілан, збірній - нового тренера. Я би Реброва не проти там побачити, здається, він такий толковий коуч.

Лешик Пшешик
21-06-2021, 20:26
Коммент з футбол.юа

Юрий:
Еб*ать свинособачью ку*рву как эта сборная выигрывала у Испании, Португалии, как играли в ничью с Францией и рвали сербские жо*пы 5-0? Это какой-то сюр нах*уй, стоячие бревна все 90 минут

Лешик Пшешик
21-06-2021, 20:31
Ставка на гравців Динамо свою справу зробила)) Шеві пора в Мілан, збірній - нового тренера. Я би Реброва не проти там побачити, здається, він такий толковий коуч.

Ребров поїхав косити бабло на старість у арабів.

melv
21-06-2021, 20:36
Ребров поїхав косити бабло на старість у арабів.

та я в курсє, кеп)) Але якщо розглядати потенційних коучів, то він єдиний з більш-менш ймовірних, кого хотілося б бачити.
А то зараз почнуть пхати "сєрдца": Калитвинцева, Шовковського, а там гляди Буряка якогось згадають))

melv
21-06-2021, 20:44
Коммент з футбол.юа

Юрий:
Еб*ать свинособачью ку*рву как эта сборная выигрывала у Испании, Португалии, как играли в ничью с Францией и рвали сербские жо*пы 5-0? Это какой-то сюр нах*уй, стоячие бревна все 90 минут

То був пік нашої збірної. Не получилося :( Можливо, якби Євро відбулось коли мало відбутися, то все було б інакше. Але з іншого боку, за цей рік нічого не сталося. Хіба що Марлос зовсім уже здав, а так всі решта на місці і провели не найгірший сезон.

Так, не було Степаненка - це ослабило збірну. Ну і Коноплянці уже пора в Кривбас. Позиція кіпера не втратила в особі Бущана. Всі решта в строю, разом з рагулями Миколенко, Сєданом і Караваєвим.

masanchick
21-06-2021, 21:08
Що там має статися? Щоб ми кудись з 3 місця вийшли?

Stanlee
21-06-2021, 21:12
del

Stanlee
21-06-2021, 21:13
Данія Ерефія 1:0 Хорвати Шотландія будь яка нічейка

Stanlee
21-06-2021, 21:18
програш Іспанії + нічия або не виграш Польщі

Stanlee
21-06-2021, 21:22
нічейка або програш Угорщини разом із розгромним програшем Португалії

Stanlee
21-06-2021, 21:27
якшо 2 із цих 3 верянтів зійдутся,ми виходим із групи,короч 3 % шо ми кудась виходимо(((

melv
21-06-2021, 22:07
якшо 2 із цих 3 верянтів зійдутся,ми виходим із групи,короч 3 % шо ми кудась виходимо(((

І це добре. Бо це буде вихід лузерів.

melv
21-06-2021, 22:09
Колись для України кваліфікація була неприступним бар'єром, потім нарешті почали потрапляти в фінал, але вихід з групи нам і надалі за щастя. Може наступне покоління якесь толкове виросте, яке амбіції почне втілювати.

DespoT.kr
21-06-2021, 22:48
Цапи горять 1-4 :)

Malco
21-06-2021, 22:51
Я дивився матч і думав, зараз..зараз ..ось вони очухаються, просто пропустили швидкий гол і трохи розгубились, але ні....фінальний свисток і що це взагалі було?..

melv
21-06-2021, 22:54
Даки молодці, гарно грали. Думаю, українська діаспора, яка немаленька в Данії, сьогодні таки відсвяткує.

Stanlee
21-06-2021, 23:05
з цієї групи ходу вилитіла 3-я команда треба ше нічейку Хорватів і Шотландців

melv
21-06-2021, 23:12
програш Іспанії + нічия або не виграш Польщі

Чому лише програш Іспанії? У словаків 3 очки і 2-2 забитих-пропущених. Якщо вони програють Іспанії навіть 0:1, то у нас уже кращі показники - 4-5 проти 2-3. Цілком реальний розклад, якщо Польща не виграє.

А відтак, показники Фінляндії і Словаччини уже гірші, і Україна проходить. Хоча це буде несправедливо, бо саме Україна найбільш дніщенська серед усіх, хто посяде 3 місце.

Stanlee
21-06-2021, 23:23
та да варіки ще є,і та Україна реально дніщенська

Лешик Пшешик
22-06-2021, 02:43
Дніщєнські це кацапи.))) Сук, 1:4, і кому, данцям. Ахпхпєахах.

concord2000
22-06-2021, 02:52
Яже говорил что мы никакой не топ,так средненькая сборная.Как всегда по украинскому принципу ничего так не радует как невдача соседа.Москали твари вообще опозорились. Я просто смотрел футбол на канале Россия ( ну так у меня в ЕТВнет настроено) и пока там настраивал игру ,а там вечная сбойка идёт из за часовых поясов.Попал на 60 минут со Скобеевой с мужем. Ну это полезно иногда смотреть.Пара минут и мне хватило ." Фашисткая Украина" и врезки клипов москоляка на гиляку,маршей с факелами в день рождения бендеры и всё в том же духе.Те же ведущие в студии что и 7 лет назад.Ну и шо где великая россия,просто в жопе и на последнем месте.
А так Белик тут правильно написал," куда делась физика,нас раньше подними ночью и мы могли бежать" Три игры и все уже устали. тут сейчас пошёл перегиб все гонят на физруков,все тактики по два часа смотрят видосики как другие играют. И теперь физики нет вообще,вышли на поле и уже устали.

Лешик Пшешик
22-06-2021, 04:05
Да, физически они выглядели какими то уставшими.

Лешик Пшешик
23-06-2021, 04:04
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4401821203202629&id=100001243772389

Jasse James
23-06-2021, 11:36
також це місце називають полем іспанського сорому

M@XIK
23-06-2021, 13:08
Чому лише програш Іспанії? У словаків 3 очки і 2-2 забитих-пропущених. Якщо вони програють Іспанії навіть 0:1, то у нас уже кращі показники - 4-5 проти 2-3. Цілком реальний розклад, якщо Польща не виграє.

А відтак, показники Фінляндії і Словаччини уже гірші, і Україна проходить. Хоча це буде несправедливо, бо саме Україна найбільш дніщенська серед усіх, хто посяде 3 місце.

нас влаштує будь -чия перемога окрім нічиєї у парі Іспанія-Словаччина, і також у другій парі Швеція-Польща нас влаштує любий результат окрім виграшу Поляків...
мають обов'язково виконатись умови у обох поєдинках... впринципі це цілком можливі розклади, але.... я навіть не хочу думати як гратиме Україна при можливому виході в наступний раунд, бо в тих поєдинках рубаловка буде знатна і нас при такій грі розберуть так же як австріяки, тільки з розгромним рахунком....

п.с: незнаю як вам, а мене Малиновський реально розчарував найбільше, три гри і ніякого враження, скоріш негативне.
ну і Зінченко також одне з великих розчарувань, рівень якогось колоса, руха... Про Марлоса, я не розумію навіщо його взяли в збірну, абсолютно жалюгідна гра, швидкості нема, техніки також...
Бущан, Ярмоленко, здебільшого сподобались, усі решта, або нічого сказати, або краще промовчати

гра з австрією на мене справила враження продовження другого тайму з македонцями, Україна видала абсолютно ідентичну гру після абсолютно безглуздого тупняка Караваєва у штрафному майданчику привізши пеналь наша збірна стала якоюсь деморалізованою какахою, усю впевненість і волю до перемоги як рукою зняло. три ідентичні тайми без тактики та стратегії, лиш би вибити м'яч...
можливо якби не той епізод, то було б інакше, хто зна...

M@XIK
23-06-2021, 13:15
і ще цікаво, що там у іспанців, вони реально не схожі на себе дві гри, дві нічийки та й те не з якимись топ збірними..
лиш би сьогодні не скатали нічию. але Польща теж може впертись зі Шведами, які гарантували собі вихід з групи тут лиш питання чи з першого місця і мотивація у них буде вже не така...

V_etas
23-06-2021, 13:44
А хіба французи не мають громити португальців?

Stanlee
23-06-2021, 13:45
на парі матч кефи стоять 2.75 на перемогу Шведів на нічейку 3.5 і на перемогу Поляків 2.65
грубо кажучи ймовірності у відсотках :
100/2.75 = 36%
100/3.50 = 28%
100/2.65 = 37%
то є якшо на перемогу поляків дають 37% це значить 63 % шо вони в цьому матчі не виграють )))

в іншому матчі цієї групи на фатальну для наших нічейку Іспанців і Словаків 7.3 ( 13,69 % ) на підходящу нам перемогу Іспанців 1.2 (83%) або Словаків кеф 17 (5.8 %)

якраз якшо відмінусувати від не виграшної ймовірності Поляків 63 % іспанську нічейку 13 % то у нас якраз рівно 50 % ймовірність виходу із групи )))

ше є ймовірність на рівні стат похибки шо Франція накидає Португалії + 3

Stanlee
23-06-2021, 13:47
А хіба французи не мають громити португальців?
нам вистачить і одного з цих двох верянтів просто ймовірність в групі Е значно вища чим в F

masanchick
23-06-2021, 19:21
Ми майже у плей-офф?

Jasse James
23-06-2021, 19:31
ну там поляки непогано грають, якщо так все і закінчиться, то так

M@XIK
23-06-2021, 19:50
поляки зрівняли 2-2 але вже доданий час пішов.... тримаємо кулаки

Jasse James
23-06-2021, 19:55
Швєди порішали. Нам тепер з ними грати а не з іспанцями якщо за кылька хвилин не зіниться нічого

M@XIK
23-06-2021, 19:55
шведи на 95 роблять рахунок 3-2 це все, вітаю товариство з виходом)
але тепер головне необгадитись з розгромною поразкою в наступному раунді

Jasse James
23-06-2021, 19:56
Вітаю, перемоги синьо-жовтим в 1/8

melv
23-06-2021, 20:03
Шара. Я не знаю, яке диво має статися, щоб Україна не обісралася в 1/8. Не заслужили.

А матч Швеція - Польща, певно, найкращий на чемпіонаті.

melv
23-06-2021, 20:08
Я лиш не розумію, чому напередодні всі стверджували, що шанси України туманні. Очевидно ж було, що результат у групі E складеться саме так, як і склалося.

Jasse James
23-06-2021, 20:12
ну до останнього було неочевидним хто переможе Швеція чи Польща. Поляки прекрасно грали і якби не півметровий офсайд хз як закінчився б цей матч.

melv
23-06-2021, 20:20
Стадіон в Пітєрбургє виявився самим фартовим для України. Ми там не грали, але два матчі - Бельгія-Фінляндія і Швеція-Польща для нас стали вирішальними))

melv
23-06-2021, 20:21
ну до останнього було неочевидним хто переможе Швеція чи Польща. Поляки прекрасно грали і якби не півметровий офсайд хз як закінчився б цей матч.

нічия. Вона прогнозувалась і все йшло до неї.

Jasse James
23-06-2021, 20:36
нічия. Вона прогнозувалась і все йшло до неї.

так кажеш наче поляки перемогти не могли. навіть за рахунку 2-2 могло залітати як в одні так і в инші ворота

DespoT.kr
23-06-2021, 21:46
https://i.ibb.co/pxQ5ZPq/image.png (https://imgbb.com/)

melv
23-06-2021, 22:08
так кажеш наче поляки перемогти не могли. навіть за рахунку 2-2 могло залітати як в одні так і в инші ворота

Я тобі кажу, що перед цим матчем ставки на шведів і поляків були приблизно рівні, фаворита не було. І сам матч показав, що все йшло до нічиєї, а ти мені про "могло".

Jasse James
23-06-2021, 22:13
ставки на шведів і поляків були приблизно рівні

Очевидно ж було, що результат у групі E складеться саме так

Ну так, коли ставки приблизно рівні то очевидно що поляки не переможуть, логічно

melv
23-06-2021, 23:05
довбані німці! запороли мені всю ставку :(

Лешик Пшешик
24-06-2021, 02:25
https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/204149910_4161558180625104_9026955964819070502_n.j pg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=2a7oS-zcbtcAX_j17i2&tn=INuE8oCIWF9ZZeKc&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&tp=14&oh=6c664abae33bb0bbc8bf8fd030f505a8&oe=60D96598

Лешик Пшешик
24-06-2021, 02:27
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4161581970622725&id=100003128881419&fs=1&focus_composer=0

https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/205073473_4964697116890886_6272788378404574129_n.j pg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=whoSYCwsAZ0AX8W9fPw&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&tp=14&oh=c634a16532a20dd12e6977e22c9f7a0f&oe=60D89E1E

V_etas
24-06-2021, 04:46
довбані німці! запороли мені всю ставку :(

Завжди було цікаво, а навіщо робити ставки?

Voron
24-06-2021, 07:03

Символічна ставка в 50-100 грн одразу в рази підвищує інтерес при перегляді футболу, коли грають дві команди, на які тобі все одно. Особливо якщо ставити не на результат, а на якусь хєрню, типу кількість кутових в матчі. Тоді інтрига є кожен раз, коли мяч коло лицевої лінії опиняється)

concord2000
24-06-2021, 07:25

Ну ты же доктор ,это один из пороков человека существовавший всегда.Кто пьёт,гуляет по бабам,деньги под подушку собирает .а кто то ставки ставит ,играет в карты ,казино.почти как 7 смертных грехов.

concord2000
24-06-2021, 07:54
Я специально откладывал и не смотрел игры. Узнал позже всех в 1 утра в четверг по нашему. Ну конечно рад за страну Украину ,но то как играет сборная это просто позорище. Я тут Циганика посмотрел ,он конечно сборную разорвал кроме Шевченко. Я его обажаю как футболиста,как человека он ни разу за всё время не дал некоректного интервью .У него семья ,четверо детей,знаменитые друзья ( это надо же уметь так дружить).Но вот как тренер он ещё очень слабый. Ну вот давайте разберём Фоменко сделал сборную и он в конце появился.Всё потом свалили на Фоменко .Дальше на чемпионат мира не вышли. Ну и слава богу ехать в Мордор во время войны то ещё удовольствие. Дальше еле еле вышле на Евро 2020 .Тут конечно не повезло с ковидом ему крепко. Но дальше чемпионат закончили под него раньше,Павелко и вся страна работала на сборную ,получите что хотите. Последние игры с Бахрейном,Кахахстаном,Кипр ом провал. Одна игра где бились это с Нидерландами,и пол тайма смакедонцами.А дальше просто ужас команда не бежит и нет сил!!!! так нахуя же чемпионат раньше заканчивали,Шевченко же брал тренера по физподготовке.В последней игре ни ударов и ни одной жёлтой карточки за матч .Команда не боролась .Тренер не может достучаться до игроков,мать твою да это твоя работа ,это ты их взял .Правильно Циганик сказал можно проиграть ,но сражаясь,и футболисты взяли за правило такую дичь нести " Мы виноваты извинитие,но нужно разобраться и идти дальше ":bash::bash::bash: На матче было 10000 болельщиков со всего мира ,там он говорит атмосфера была после матча как на похоронах слёзы и страдание. А они извинились и всё . И виноват в этом тренер сборной и он должен понести за это наказание. Какой Милан ,пусть хоть средненькую команду потренирует как начал Ребров а теперь есть у него успехи. А то приехал на неделю а потом улетел в Лондон опять. Маркевич уже состарился ожидая назначения в сборную.
Я вообще не представляю что это будет за игра со Швецией ,битва под Полтавой только наоборот.Так подфартило самый слабый участник который мог попасться. Но команды Украины на чемпионате как команды нет.Скандалы на поле хуями друг дрга кроют,скандалы в раздевалке .И они рассказывают какая душевная атмосфера в команде,и плюс игры вообще нет.

melv
24-06-2021, 08:48

у всіх своя мотивація. Особисто я лише вдруге в житті зробив ставку, просто стало цікаво. Я поставив 100 гривень на експрес з 4 матчів. Вгадав перемогу іспанців та шведів і нічию португальців з французами. І якби не німці, чия перемога була дуже прогнозованою, я б зі 100 грн виграв щось біля 1400. Ну прикольно. Скажу більше, якби не ця ставка, я б напевно жоден з цих матчів не дивився, а так був інтерес.

V_etas
25-06-2021, 09:43
Ну ты же доктор ,это один из пороков человека существовавший всегда.Кто пьёт,гуляет по бабам,деньги под подушку собирает .а кто то ставки ставит ,играет в карты ,казино.почти как 7 смертных грехов.

Ну так...я як лікар розумію, що все починається з однієї цигарки, з пляшки пива та інше...

masanchick
26-06-2021, 22:39
То Австрія так гарно грає, чи Італія ніяка?

Voron
27-06-2021, 20:41
А всі казали: третє місце, третє місце. А у підсумку вилетимо з Євро з нашої групи останніми :)

melv
27-06-2021, 23:21
Ну так...я як лікар розумію, що все починається з однієї цигарки, з пляшки пива та інше...

ну хз. теоретично - так. я теж про це думав, коли відчув азарт. вперше я зробив ставку десять років тому. Тоді програв. І зараз програв. Може то доленька зі мною так лояльна. Бо якби виграв, то хз, може й став би постійним клієнтом усіляких "ШвидкоГроші" і "Готівочки")))

melv
27-06-2021, 23:33
кому як, а мені це Євро подобається, як і 2016. Файно грають. Згадалось 2004, коли Греція стала чемпіоном. Ось там була нудьга, а тут все досить весело. Цікаво дивитись.

V_etas
28-06-2021, 08:01
ну хз. теоретично - так. я теж про це думав, коли відчув азарт. вперше я зробив ставку десять років тому. Тоді програв. І зараз програв. Може то доленька зі мною так лояльна. Бо якби виграв, то хз, може й став би постійним клієнтом усіляких "ШвидкоГроші" і "Готівочки")))

Хтось вміє зупинитися, хтось ні...багато людей не можуть...

concord2000
28-06-2021, 10:47
Хтось вміє зупинитися, хтось ні...багато людей не можуть...

а мне кажется это заложено в характере генетически,как чувство юмора ,тупость,трудолюбие,.Ну просто у меня знакомый умный ,богатый человек был .Ну мне не понятно как можно было пол милиона проиграть. Я зашёл пару раз в казино проиграл 100 баксов и уже устал от этого. А ещё у меня есть компания так они постоянно ездят в казино ,на круизы но что бы с казино .Им уже присылают лимузины бесплатно ( это же сколько нужно проиграть,минимум мерседес это точно) и дети у них тоже играют.Но эти хоть бедными не стали, но то что по 100 000 проиграли это точно.Ну ладно пусть они часть своей зарплаты заложили что бы проиграть.
Самый яркий пример болезни это для меня это случай с лотереей у нас .Ну 1 человек играет в лоторейки ( я в основном только говорю ,ну пару баксов могу в месяц потратить,последний раз было до Ковида). Тип выигрывает 420 млн в Мега Миллион и это притом что он строитель не бедный его фирма тогда оценивали в 8 млн. Через два года он банкротство обьявляет и что символично с долгом в 8 миллионов.Так ему не лимузин присылали а частные самолёты из Лас Вегаса бесплатно .Тип заболел конкретно а скорее всего и раньше поигрывал , итог развод и бедность и я уверен поехавшая крыша

Jasse James
28-06-2021, 23:21
1409620088911806466

melv
29-06-2021, 00:03
Всі команди показують класний футбол. Іноді на жилах, але від того ще краще. Цікаво, чи підтримає такий запал збірна України, яка поки що мені видається реально випадковою на цій стадії.

Malco
29-06-2021, 08:41
Наші можуть грати, тут мені здається більше питання у психології. Ну і якщо в матчі з Австрією можна було говорити про фізичну втому, то сьогодні вже ця відмазка не проканає

M@XIK
29-06-2021, 19:03
Наші можуть грати, тут мені здається більше питання у психології. Ну і якщо в матчі з Австрією можна було говорити про фізичну втому, то сьогодні вже ця відмазка не проканає

так в них мало ненайдовший відпочинок був, стосовно втоми, то це все ні про що, ось психологія та внутрішній клімат в команді ось, що важливо. чи будуть заряджені на боротьбу, чи за "олдскульною" тактикою ставитимуть автобус. як показали всі ігри на цьому євро, команди-автобуси не живуть довго.

Сподіваюсь на віддачу, та гру на контр атаках від наших. Вірю, що можна створити чудо, і бажаю нам перемоги.

Veles
29-06-2021, 21:18
Поки що я задоволений грою

USSR-UA
29-06-2021, 21:50
Поки що я задоволений грою
Поки було 1:0, вірив у перемогу. Зараз думаю, що малоймовірно.

Veles
29-06-2021, 21:55
так, після того голу я вже повністю деморалізований

Kiev777
29-06-2021, 21:59
Так шо ви хочете від нашої збірної? Коли сидячи на дивані ніхуя не роблячи ви вже деморалізовані:kuchma2:

Voron
29-06-2021, 22:06
ІМХО, всі проблеми збірної України почалися, коли Шевченко став від них вимагати грати в короткий пас. Це красивий футбол, але потребує серйозної технічної підготовки з боку гравців - банальної культури пасу та приймання м'яча. В українських футбольних школах цьому не вчать. В нас дитячі тренери вчать битися, але не грати в футбол. Як підсумок, навіть у найзірковіших наших гравців при прийманні м'яча часто він відлітає на 2 метри. Тому й наші суперники швидко винайшли проти нас протиотруту - пресинг. Чим більше тиснути на наших гравців - тим частіше віддаватимуть передачі (які відлітають від гравців) - тим частіше втрачаємо м'яч.

ukr
29-06-2021, 22:10
Поки було 1:0, вірив у перемогу. Зараз думаю, що малоймовірно.

Який вже рахунок?

Voron
29-06-2021, 22:15
О, бачили, як прийом м'яча від Шапаренка ледь не призвів до голу в наші ворота?

Veles
29-06-2021, 22:40
в принципі непоганий матч, за команду не соромно :)

Нагадує той вирішальний матч зі Швейцарією у 2006

ukr
29-06-2021, 22:45
Я так розумію , що ми програли. Ну що ж, до наступного євро

Veles
29-06-2021, 22:51
Я так розумію , що ми програли. Ну що ж, до наступного євро

ще ніхуя не програли

Veles
29-06-2021, 23:06
ще шанс з'явився виграти )

USSR-UA
29-06-2021, 23:13
Ну хоча б цікавий матч) напружений)

Veles
29-06-2021, 23:14
я очікував гіршої гри від наших, а тут інтрига залишається до самого кінця :)

Sunkid
29-06-2021, 23:20
А що буде, коли і у додатковий час ніхто не заб'є?

Ostap19
29-06-2021, 23:22
Так пенальті ж.

Veles
29-06-2021, 23:31
ААААААААААААААААА!Й!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! ПЕРЕМОГАААААААААААААААААА АААААААААА

masanchick
29-06-2021, 23:31
Гоооооооол)))))

USSR-UA
29-06-2021, 23:34
Хороший матч)))

Sunkid
29-06-2021, 23:37
Що ж, усіх з чвертьфіналом.

concord2000
29-06-2021, 23:38
С Перемогой !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Чудеса иногда бывают !!!!!!!!!!!!!

Voron
29-06-2021, 23:40
Лише тільки відмовилися від розумної гри стоячи в короткий пас, врубили швидкості й подачі - одразу шведи попливли :) Всіх з перемогою!

melv
29-06-2021, 23:41
Триллер ше той)) стільки жертв. Смішно, але шведи кусають лікті

USSR-UA
29-06-2021, 23:43
С Перемогой !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Чудеса иногда бывают !!!!!!!!!!!!!

Може нам так пощастить, що і Євро виграємо)

concord2000
29-06-2021, 23:43
Я тут подумал что это все кого мог Шевченко взять на Евро, Ну может Кочергина ,вот Беседина зачем взяли мне не понятно,потому что он динамовец ??? Не из кого выбирать. И Шевченко таки фартовый и как он нервничал бедный на нём лица не было. А дальше англичане ну такое не может везти постоянно.Там уже претензий то и не будет и так выше головы прыгнули. интересно что скажут в Гос Думе москалей,коментатор на России 1 болел за Украину это уж точно ( ну там у меня показывали звиняйте)

Veles
29-06-2021, 23:52
будемо відвертими, ніхто не очікував побачити Україну в чвертьфіналі :)

USSR-UA
30-06-2021, 00:03

шведам просто на нас не щастить)

https://www.youtube.com/watch?v=oqDKlGetqEs

USSR-UA
30-06-2021, 00:37
ностальгія за 2012) цікаво, як тепер складеться гра з Англією)

https://i.insider.com/4fe0deae6bb3f70f64000000?width=1000&format=jpeg&auto=webp

melv
30-06-2021, 00:37

Курйозності додає й те, що Україна продовжує, попри те, що була лише третя в групі і зі скрипом пролізла.

Але отак щоб без емоцій, гра наших все одно більше дратує. Стільки пасів назад як сьогодні я не бачив ніколи

USSR-UA
30-06-2021, 00:38
Курйозності додає й те, що Україна продовжує, попри те, що була лише третя в групі і зі скрипом пролізла.

Але отак щоб без емоцій, гра наших все одно більше дратує. Стільки пасів назад як сьогодні я не бачив ніколи

плюс всі хто були вище нас - вже вилетіли))

melv
30-06-2021, 00:53
плюс всі хто були вище нас - вже вилетіли))

ба більше, зараз Чехія, Україна і Швейцарія продовжують турнір - треті місця в групах.

Лешик Пшешик
30-06-2021, 03:53
Так пенальті ж.

Ненавиджу післяматчові пенальті. Це тупо лотерея і імхо несправедлива штука за самою суттю.

Але менше з тим, це просто АХХУУУУУУУУЄЄЄЄЄЄЄЄТТЬЬЬ!! !!!! МИ В 1/4 ФІ-НА-ЛУ!!!!!!!

15 РОКІВ ОЧІКУВААААННЯЯЯЯ!!!!!

Voron
30-06-2021, 07:52
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/209537921_4096417580406320_4463774161965622220_n.j pg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoibCJ9&_nc_ohc=QAhvJpng-xMAX93DRcK&tn=blbyu_ntMtSc4cWi&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&tp=14&oh=d98327b63a7376214947aa0328168a7f&oe=60DFD821

:)

Бєсєдіну - швидкого одужання! Але ось не залишає мене відчуття, що він не замкнув би той пас, який замкнув Довбик.

Тепер головна інтрига чвертьфіналу - чи встануть наші на коліно на підтримку BLM :)

Sunkid
30-06-2021, 08:05
Наступна Англія у суботу? Це я точно не дивитимуся. :) Краще поберегти нерви.

melv
30-06-2021, 09:13
Наступна Англія у суботу? Це я точно не дивитимуся. :) Краще поберегти нерви.

та ладно, зараз Україна вже на такому етапі, що втрачати нічого. Що буде то буде.

melv
30-06-2021, 09:14
Бєсєдіну - швидкого одужання! Але ось не залишає мене відчуття, що він не замкнув би той пас, який замкнув Довбик.

Не було б щастя... Я точно про те саме подумав, коли Довбик забив. Якби не травма Бєсєдіна, нічого б того не було.

Malco
30-06-2021, 09:56
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4437661272945316&id=451524258225724

concord2000
30-06-2021, 10:13
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4437661272945316&id=451524258225724

Тип я так понимаю телевизора насмотрелся и реально думает что мы братья,или просто бухой придурок

concord2000
30-06-2021, 10:21

Я тоже об этом подумал,но потом вспомнил что большая часть это Динамо а потом Шахтёр. А так всегда играют у Луческу .типа вроде как отходят назад а потом вратарь бьёт и разрезает линии .Но смотреть конечно неприятно ,но если команда сыграна то это даёт результат.
Р.С скажу кощунственную вещь конечно,но Беседин лучшее что он сделал это разозлил команду получив травму ( ужасно смотреть было на повторе) и заработал противнику красную .Ну не тянет он на форварда и игрока сборной ,Я вообще не слежу за Довбиком ,но всё время посещала мысль а зачем же его взяли .А вот зачем что бы забить решающий гол.

Kiev777
30-06-2021, 10:36
Травмований Бесєдін завершив участь в Євро-2020
https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/30/7298886/

Volodmr
30-06-2021, 13:46

на повторі боляче навіть дивится як його травмували. Повного і швидкого одужання!

--
СПАСИБО ШВЕДУ ЗА ПОБЕДУ :)

Veles
30-06-2021, 14:26
Ненавиджу післяматчові пенальті. Це тупо лотерея і імхо несправедлива штука за самою суттю.

Але менше з тим, це просто АХХУУУУУУУУЄЄЄЄЄЄЄЄТТЬЬЬ!! !!!! МИ В 1/4 ФІ-НА-ЛУ!!!!!!!

15 РОКІВ ОЧІКУВААААННЯЯЯЯ!!!!!

ти матч дивився? ми не по пенальті виграли, а в останню хвилину додаткового часу забили:)

Лешик Пшешик
30-06-2021, 15:14
Та ні, перша частина повідомлення була відповіддю Остапові, щодо того що післяматчові пенальті як явище несправедлива штука в принципі.

А друга, реакція на вирішальний гол на 123 хвилині. :)

Veles
30-06-2021, 15:47
https://www.si.com/.image/t_share/MTgyMDg0ODEzMTcwMTU2Njc1/euro-bracket-quarterfinals-last-8.jpg

Veles
30-06-2021, 15:51
Ну Англію і Данію ми легко проходимо, а ось що робити з італійцями потім...

Veles
30-06-2021, 16:15
а є відсоток українців по всім радянським збірним (під час чемпіонату) з головного складу(11)?

Відаю, що у 1988 наших було 7 з 11, а раніше як було?

Stanlee
30-06-2021, 16:44
на прохід Англії 80 % України 20 % :) а з Датчанами можна грати,та сама Швеція але хотілось би Чехів

USSR-UA
30-06-2021, 18:37

думаєш з нами у фіналі буде не Бельгія?

Veles
30-06-2021, 20:02
думаєш з нами у фіналі буде не Бельгія?

Бельгія круті, але Італія це Італія

Voron
30-06-2021, 22:00
З DLM. :)

Orthodox power is stronger than the rest of the schismatic infidels, despite the cross on the Swedish flag.

Now we know the strongest country with a blue and yellow flag.

Veles
30-06-2021, 22:57

та там така травма була, що я думав він взагалі кар'єру футболіста завершить

fcsd
02-07-2021, 09:58
https://i.trbna.com/preset/wysiwyg/e/8a/930aada5211ebb1dbd63070e4f148.jpeg

Stanlee
02-07-2021, 10:52
тільки надписи треба було з низу писати,ато прочитав до моменту шо Зінченко народився Бразильскій Парані а Марлос в Харкові і зрозумів шо прийдется перечитувати )))

Veles
02-07-2021, 14:28
незабаром Іспанія - Швейцарія починається, вболіваю за швейцарців

Коли Данію пройдемо, зі швейцарцями буде легше грати, ми в них вже перемагали, а на іспанців нам не щастить

Jasse James
02-07-2021, 14:31
незабаром Іспанія - Швейцарія починається, вболіваю за швейцарців

Коли Данію пройдемо, зі швейцарцями буде легше грати, ми в них вже перемагали, а на іспанців нам не щастить

в нас зі швейцарцями ще незведені рахунки за лігу націй

Veles
02-07-2021, 14:50

а що там було?

Jasse James
02-07-2021, 15:28
а що там було?

ми мали залишитись в групі А, але через корону в якогось нашого гравця нам місцева влада кантону заборонила грати і зарахували технічну поразку

Veles
02-07-2021, 15:43
а, я про іншу лігу націй подумав

Jasse James
02-07-2021, 16:26
а, я про іншу лігу націй подумав

гагагагага))) та ні, вони в ту здається і не входили.
Edited: Входили

Stanlee
02-07-2021, 16:48
з Англами у нас в теж саме,не зведені рахунки,хто забув венгерський підар Кашаї не зарахував чистий гол Девіча на домашньому Євро,при тому шо зазвичай судді підсуджують командам господарям таких форумів то нас засудили на Донбас_Арені,в результаті ми програли 0:1 і не вийшли із групи.

https://www.youtube.com/watch?v=YXGa0fG0Xwo
по друге я взагалі в ахуї від того як ті країни чиї міста вибороли право проводити Євро тупо собі шпілять більшість матчів в себе дома,Нідерланди в групі всі 3 матчі грали в Амстердамі а поїхали 1/8 з Чехами в Буда-Пешт і відразу обосралися ))) Цікаво а якби ми з Нідерландами грали на НСК в Києві а бо хочаб на нетральному полі чи ми би програли 3:2 шось сумніваюся.
Данія 3 матчі групи в Копенгагені,Італія 3 матчі групи в Римі і потім серйозні проблеми 1/8 в Лондоні у матчі з Австрією доданий час і овертайми якби в Арнаутовича не було мікро афсайду вони би також вилетіли.
Іспанія 3 матчі групи в Севільї а 1/8 в Копенгагені доданий час з Хорватами,хоча вони в додатковому часі розбили їх але в основний мали серйозні проблеми.
Німеччина в Мюнхені 3 матчі групи і я впевнений якби вони не грали той матч з Венграми в Мюнхені в якому на останній хвилинах ледве звели в нічейку то хєр би вони вийшли з групи.

Але Англія це тупо єдина команда зі всіх як мало того шо відіграла всі 3 групових матчі в Лондоні так вони і 1/8 грали з Німцями на Вемблі ))) а так як обидва півфінали і фінал буде проходити на Лонданському Вемблі то зі всіх матчів які вони вже відіграли і потенційно можуть відіграти,тільки єдиний матч з Україною прийдется грати на нейтральному полі в Римі,То є для них це взагалі практично домашній чемпіонат.

по третє вони нам гроші Полуботка не віддали і з Євро Союзу вийшли а Євро хочуть вигравати,так шо карма в них з нами дуже хуйова,якшо футбольні боги існують то вони повинні їх покарати )))

Veles
02-07-2021, 16:59
У Римі наші будуть як вдома, там 250 тисяч українців живе і лише 30 тисяч англійців

Jasse James
02-07-2021, 16:59
золото Полуботка нехай ще полежить, там відсотки капають, а то Зелупа все витратить на іграшки

Stanlee
02-07-2021, 17:09
реально без фарту нам з англійцями практично нічого не світить,наші одну гру грають добре 2 хуйово,зі Шведами було 8 днів відпочинку але вони 120 хвилин по бігали,за 4 дня вони не відновляться,матч з Австріяками показала шо витривалість у наших на самому дні,лавочки у нас практично немає,Ярмола до 60 хвилини вже ходить по полю пішки ))) Тому єдине шо приходиться уповати на хуйову карму і допомогу футбольних богів,підтримку Італійскої діаспори,але шанси десь 20% на 80% Єдине шо ангійці не багато забивають 4 голи,а наші вже 6,але вони жодного не пропустили,20 % шо Бущан буде тащити і до пінальок доживем )))

Veles
02-07-2021, 17:20
Мене такий фініш влаштує з англійцями

https://www.youtube.com/watch?v=HCqyR_wVTqs

Stanlee
02-07-2021, 17:21
вартість збірних команд на трансфермаркеті
https://i.ibb.co/v4DK2Pd/1.jpg

Veles
02-07-2021, 17:54
шото замало за наших дають

Veles
02-07-2021, 17:54
починається гра

Veles
02-07-2021, 18:08
лол іспанці взвгалаі м'яча не відпускають, думаю буде розгром

OlegSik
02-07-2021, 19:12
Бля, мені здалось, чи щойно хтось на матчі в Пітєрі зіграв на трубі гімн України? Десь 53 хвилина

USSR-UA
02-07-2021, 20:33
лол іспанці взвгалаі м'яча не відпускають, думаю буде розгром

буде прикол, якщо Швейцарія виграє))

Jasse James
02-07-2021, 20:49
не виграла(

Veles
02-07-2021, 21:34
Я ж казав, що Італія виграє, вже 1:0

Stanlee
02-07-2021, 21:59
не виграла(
у Швейцарців коф на прохід був десь 4,а на перемогу в основний час 6.5 (у нас прохід 5 а перемога в основний час 9) і вони до серії пенальті дотянули а там шанси 50 на 50. не пофартило ))) і судєйка там лєву червону картку дав в епізоді де була максимум жовта.Короч вони хоть і Кантони які в кабінетних боях обіграли збірну України але за Францію однозначно молодці.

Voron
03-07-2021, 08:45
венгерський підар Кашаї

Посміявся, коли дізнався де він зараз.

USSR-UA
03-07-2021, 09:04
Зробив таку статистику по збірній)

https://img.hurtom.com/i/2021/07/vfn.png

https://img.hurtom.com/i/2021/07/dsf.png

Jasse James
03-07-2021, 12:58
Посміявся, коли дізнався де він зараз.

де?

Voron
03-07-2021, 13:03
де?

https://rfs.ru/subject/1/officials/3/609

concord2000
03-07-2021, 15:27
Волнуюсь пойду пройдусь ,пусть океанский ветер выдует все печали ( главное что бы мозги не выдуло и не унесло в океан ) Свято наближается ,хай щастить нам. Я наверное погорячился там 16 градусов и дождь может пойти,не пойду буду дома волноваться до матча.

V_etas
03-07-2021, 16:21
А у нас біля будинку сьогодні на футбольному полі буде трансляція матчу на великому екрані. :) Планую сходити :)

Jasse James
03-07-2021, 16:30
А у нас біля будинку сьогодні на футбольному полі буде трансляція матчу на великому екрані. :) Планую сходити :)

з сусідами познайомишся нарешті, будеш цих пыдарів з перфораторами в обличчя знати

Stanlee
03-07-2021, 16:33
дивлюся шанси трохи підскочили в букмейкерів якщо порівнювати з вчорашніми котируваннями з перемоги в основний час з 9 до 7.8 а на прохід з 5.1 до 4.6 то є на загальний успіх з 19% до 22 %

Stanlee
03-07-2021, 16:35
короче шось середнє між 1/4 і 1/5 шо ми пройдемо англійців

Stanlee
03-07-2021, 16:38
Датчанам дають 60 % Чехам 40 % яка би з цих команд не пройшла в пів фінал це однозначно буде сенсація яку мало хто б передбачив перед початком чемпіонату.

V_etas
03-07-2021, 16:39
з сусідами познайомишся нарешті, будеш цих пыдарів з перфораторами в обличчя знати

Я їх і так всіх знаю. Перфораторів майже ніколи не чую.

Stanlee
03-07-2021, 16:42
цікаво що на стадії 1/8 відбулося 2 сенсації те шо Чехи вибили Нідерланди а Швейцарці Французів,по логіці в чверть фіналі повинна була би трапитися тільки одна сенсація,а після цілком передбаченого вильоту Швейцарців від Іспанії тепер вона може трапитися лише в нашому матчі бо всі остальні пари більш менш рівні.

concord2000
03-07-2021, 20:06
Ну насчёт Олимпика то понятно он вечно был на грани,но вроде как Десна была стабильна но с мутными водочными деньгами из Москвы и тоже сдулась вдруг резко. В водочном бизнесе вечные проблемы,как то они быстро меняются .Где сейчас Черняк ( в США) Олимп ,Союз Виктан .

Журналист Олег Ящук в своем Инстаграме сообщил, что ФК "Десна" и "Олимпик" покинут УПЛ из-за глобальных финансовых проблем:

"Клубный футбол впечатляет! Сплошные интриги и сенсации. На данный момент ситуация следующая: "Десна" и "Олимпик" покидают УПЛ. Через глобальные финансовые проблемы. Словом, из-за краха.

Особенно плачевная картина в черниговцев. Их представители уже отправились в Москву к главному акционеру. Последний шанс, надежда теплится.

Сейчас наиболее близки, чтобы их заменить, "Минай" и "Металлист" Ярославского.

Вот такие горячие инсайды. Переговоры еще продолжаются. Но все равно будет очень обидно терять такие клубы, - написал Ящук
Хотя похоже на очередную журналистскую брехню.Ну какой Ярославский он только что вышел в 1 лигу и сразу перепрыгнет в УПЛ .И опять журнашлюхе ничего не будет

OlegSik
03-07-2021, 20:34
Надіюсь, Шева не розповів Зелупі план на гру, бо той точно подзвонить президенту Швеції і все розпиздить

Jasse James
03-07-2021, 20:48
Надіюсь, Шева не розповів Зелупі план на гру, бо той точно подзвонить президенту Швеції і все розпиздить

королеві британії

OlegSik
03-07-2021, 20:52
королеві британії

Блять, хз чо я про шведів написав

Sunkid
03-07-2021, 21:17
Ні, пацани, діла не буде, я спати.

Ukrainian owl
03-07-2021, 21:19
1411394106899808263

Voron
03-07-2021, 21:52

королеві британії

Блять, хз чо я про шведів написав

Але в Швеції теж нема президента :)

concord2000
03-07-2021, 21:58
Ну скажем так ,наши достойно проигрывают.Но меня бесит эти пасы назад ,бегут вперёд а бац пас назад и атака затормозилась,особенно Караваев этим страдает. Ну Англия забила и отдала инициативу ,но видно что она может прибавить в любой момент. У них конечно исполнители выше классом Стерлинг,Санчес ,Кейн. Но будем надеется на чудо и характер наших игроков,но хоть не игра как с Австрией ,а может это был хитрый план :omfg::omfg::omfg:

OlegSik
03-07-2021, 21:58
Але в Швеції теж нема президента :)

Не думаю, що Зелупу це зупинило б)

Sunkid
03-07-2021, 22:16
Дивитися це далі - просто мазохізм.

ukr
03-07-2021, 22:18
ну що там? який рахунок?

Veles
03-07-2021, 23:04
ну що там? який рахунок?

чотири

Stanlee
03-07-2021, 23:12
мордой об газон (((

Stanlee
03-07-2021, 23:30
Датчанам дають на прохід Англії 3.2 нам 5 давали

ukr
04-07-2021, 00:13
чотири

Подивився. Ну добре що хоч 4. Якщо б було 5, по співали б пісню Аргентина-Ямайка

Лешик Пшешик
04-07-2021, 02:51
Ех, я сподівався, що ми будемо першими хто заб'ють англійцям. Але ні. І не ми теж.

USSR-UA
04-07-2021, 12:42
поїхав у фан зону, спочатку пройоб, а потім таксисти встановили новорічні ціни і подвоїли їх) бомбили забили для мене 5й гол падлюки

Stanlee
04-07-2021, 12:53
4:0 валійці датчанам програли з таким самим рахунком в 1/8 а найбільше це іспанці накидали словакам 5:0,так шо це не сама ганебна поразка,але програвати з таким рахунком справді боляче...

ukr
04-07-2021, 16:17
поїхав у фан зону, спочатку пройоб, а потім таксисти встановили новорічні ціни і подвоїли їх) бомбили забили для мене 5й гол падлюки

У Київ їздив?

USSR-UA
04-07-2021, 16:29
У Київ їздив?

ага, було дежавю з Францією у 2012

USSR-UA
04-07-2021, 21:10
https://www.youtube.com/watch?v=IoM0n06-asY

concord2000
06-07-2021, 18:20
Ну что гайс ,вот и заканчивается праздник Европейского Футбола . Это у меня всегда такой сложный переход с высокласного футбола на украинский. Но что поделать,такова жизнь. Прийдётся как и 43 года назад болеть за одну нормальную команду ( правда в которой что происходит пока не понятно) ну некотрым не так повезло как мне,не всем но многим тут:ziga::ziga::ziga::ziga:.
Ну я хотел бы спросить кто за кого болеет в качестве чемпиона Европы .Я тут подумал и не никак не могу принять решение .Италия и Испания меня не впечетлили ,мне больше понравилась Франция ,но они проиграли в лоторею ( как же я раньше любил пенальти,а сейчас разлюбил ,как по мне издевательство над командами,но другого пока не вижу выхода .Играть до Золотого гола можно часами).Однозначно сильна Англия она уже долгое время не проигрывает ,но меня она тоже не впечетлила. Значит есть старый принцип болеею за слабейшего т.е Данию.Викинги вперёд !!!
Но всё таки наверное Англия станет победителем.
У кого какие прогнозы ???? Кто у нас провидец ????? Делаем ставки панове !!!!!!

Jasse James
06-07-2021, 19:42
Вболіватиму за Данію, але думаю цього року в фіналі гратимуть Італійці з Англією

Veles
06-07-2021, 19:53
я за англійців, бо тоді нам не буде настільки ганебно з цим 4:0 залишатися, якщо програли переможцям чемпіонату

USSR-UA
06-07-2021, 20:14
я за англійців, бо тоді нам не буде настільки ганебно з цим 4:0 залишатися, якщо програли переможцям чемпіонату

я теж аналогічно

melv
06-07-2021, 22:06
За Данію. Але якщо у фінал пройде Англія, то за них. Тільки не про тій дивній причині, типу щоб "програли чемпіонам", а тому що італійці з іспанцями вже набридли, а Англія нічого не вигравала уже давним-давно.

Voron
06-07-2021, 22:54
Так італійці з 2006 року теж нічого не вигравали :)

Jasse James
06-07-2021, 23:01

але їх ніхто не любить

Лешик Пшешик
06-07-2021, 23:02
але їх ніхто не любить

Більшість українців уболівають за Італію до речі.)

Jasse James
06-07-2021, 23:21
Більшість українців уболівають за Італію до речі.)

це 73% зелібобних малоросів!

concord2000
06-07-2021, 23:49
Матч шикарный достойный финала,сначала ни за кого не болел. А потом начал за итальянцев и оказался прав. Очень понравилсь игра ,о боже как они пасы в разрез давали это фантастично.Борьба ,пресинг до последней минуты.Трудовые голы. И очень понравился судья он первую карточку дал в дополнительное время ,он не тормозил игру давал играть,не бегал ВАР смотреть ,кажется вообще ни разу не смотрел,мог дать пенальти когда итальянец случайно рукой задел мяч,Судья высочайшего уровня,ну и матч честно сказать был напряжённый но не грубый. Хорошая игра .Наверное будут итальянцы ( уже точно ) и англичане .Но я буду всёравно болеть за датчан.

Stanlee
07-07-2021, 00:37
в 2006 році був фарт із суперниками Туніс і Саудівська Аравія тому ми з групи спокійно вийшли хоть і попали 4:0 в першому матчі від Іспанії,а тепер із групи вийшли як сама хуйова 3-тя команда також нереальний фарт ))) в 2006 році Іспанія яка нас в груповому матчі розгромила 4:0 відразу вилетіла нах так само як і Австрія і Нідерланди які нас обігрували і повилітали ))) 2006 рік 1/8 Швейцарія по пєнкам ))) 2021 1/8 Швеція в додатковий час. 2006 рік нас в чверть фіналі вибив чемпіон того турніру Італія 3:0 так шо я навіть не сумніваюся шо Англія виграє це Євро :)

concord2000
07-07-2021, 00:49
Понятно мы маркер чемпиона Евро.

melv
07-07-2021, 06:24

Аннлійці з 66-го)) Хоча якщо по-справедливості, то Італія заслуговує.

melv
07-07-2021, 08:14
Ще чим цікавий чемпіонат для мене, що зараз в ролі тренерів виступають гравці того періоду, коли я почав цікавитись футболом. Луїс Енріке, Шевченко, Франк де Бур, Дешам, Манчіні, Саутгейт, Черчесов.
А К'єза! Пацан молодець, адже це круто, коли твій батя давав жару у збірній, а потім і ти. Таке дорогого вартує.

melv
08-07-2021, 00:13
Думав у фіналі за Англію. Хріна, тепер хочу щоб Італія їм накидала по повній

concord2000
08-07-2021, 22:18
Болел за Данию но по ходу игры передумал,всё же англичане более достойны играть в финале. но датчане молодцы по любому.Этот чемпионат меня очень порадовал в плане судейство,Общая фишка давали играть в силовой футбол и жестко карали за жестокость и грубость. Но ну судья конечно отличился в конце с пенальти. ( хотя я не досмотрел овертайм и эпизод не видел,но все как один говорят что это ошибка )

Malco
09-07-2021, 13:19
Офіційно: Олімпік знявся з УПЛ, клуб призупиняє свою діяльність
"Нами ухвалено рішення про зняття команди з розіграшу УПЛ наступного сезону!

Це непростий, але разом з тим - обдуманий і зважений крок, який ми робимо з тяжістю на серці.

Хочу подякувати всім, хто за ці 20 років так чи інакше був причетний до олімпійської сім'ї. За всі ті незабутні моменти, які ми з вами пережили, відчуваючи різні емоції, як в добрі, так і в складні для клубу часи.

За ці роки нам вдалося дати квиток в життя багатьом хлопчикам, закоханим в футбол. Деякі наші вихованці і зовсім пройшли з клубом яскравий і захоплюючий шлях від вихованця академії до дебютанта Ліги Європи, коли в 2017 році знаменитий хіт Ярослава Євдокимова став асоціюватися для всієї футбольної громадськості з "донецькими фантазерами".

Розставатися з вами дуже складно, проте ми не прощаємося. Клуб призупиняє свою діяльність, але на цьому ми не ставимо крапку.

Я вірю, що настане час, коли футбольний клуб "Олімпік" знову буде радувати своїх уболівальників яскравими виступами. А сама гра буде проходити за одними для всіх правилами не тільки на полі, але і за його межами. Адже футбол в Україні люблять, і ми пишаємося, що ФК "Олімпік" Донецьк назавжди залишиться в його історії", - сказав Гельзін.

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1625764065-oficiyno-olimpik-znyavsya-z-upl-klub-prizupinyaye-svoyu-diyalnist.html

Jasse James
09-07-2021, 13:35
ну і хуй з ним

melv
09-07-2021, 14:07
Мінус один клуб, який через рік навіть не згадають, як називався.

Паршиво, що нікакущий ФК Мінтай, схоже, залишиться в УПЛ.

Stanlee
09-07-2021, 14:09
Минай хочаб з обл. центру а Олімпік взагалі ні звідки )))

Malco
09-07-2021, 14:46
Мінус один клуб, який через рік навіть не згадають, як називався.

Паршиво, що нікакущий ФК Мінтай, схоже, залишиться в УПЛ.

Головний тренер "Миная" Василь Кобін прокоментував ймовірність, що ужгородський клуб замінить "Олімпіка", який знявся з УПЛ.

- Офіційної інформації поки немає.

- Більшість гравців покинули "Минай", ким будете грати?

- У нас залишилося 6 гравців на контракті, але зараз йде перегляд футболістів. Не думаю, що з цим будуть проблеми, ми формуємо нову команду.

Stanlee
09-07-2021, 16:14
по регламенту мав би виходити МФК Миколаїв але цей клуб знявся із першої ліги через відсутність фінансування з муніципального бюджету,головний тренер і 10 гравців вже залишили команду,так шо клуб новий сезон розпочне в 2-гій лізі. А наступний за Миколаєвом Агробізнес.

Лешик Пшешик
09-07-2021, 21:25
Нехай вчаться заробляти на продажу гравців за кордон. А то на держ. фінансуванні сидіти то багато розуму не треба.

Велтон
10-07-2021, 07:57
Через пару лет еврокубки снова в Харькове
https://pic.sport.ua/images/news/0/13/126/orig_545366.jpg

concord2000
10-07-2021, 11:46
Опять в украинском футболе начитается цирк Шапито,и опять второй сезон подряд из за особой воды на Западенщине. Ну против западенцев я лично ничего не имею,но вот Козловский это ещё то чмо я посмотрю .Ничего личного только факты. В прошлом году начались какие то мутки за выход в Премьер Лигу ,и если бы Поворознюк из Ингульца не проявил тогда твёрдость то может у руха и получилось.
В этом году скандал с Ареной Львов ,дорогая аренда .Сначала Козловский заявил что 210 000 плюс подогрев это много И что в Киеве на Олимпийском чуть ли не дешевле. Я сначала подумал ну правда там с этим стадионом не всё в порядке до сих пор не сдан,бывает государство решило нажиться. Но тут Ярославский дал интервью Циганику и дал некоторые цыфры по стадионамhttps://www.youtube.com/watch?v=eu56x4IrMEQ с 9.57 мин . 300 000 в Харькове,он считает что это мало..540 000 платит в Киеве Шахтёр и + Динамо = милионн и процент наверное от продажи билетов. И он считает что цена должна быть 400 000 за игру. Ну это же слова Ярославского а они чего то стоят. И тут я уже на этот конфликт посмотрел по другому. Львов и Рух решили играть на "Украине ",Но приехали чиновники и не приняли стадион.Я не львовянин и то знаю что сейчас это помойная яма. Дальше Козлик вообще охуел и сделал угрожающее заявление

Офіційна заява клубу
Рух звернувся до УАФ із заявою про готовність припинити своє існування
ФК Рух

Новость на русском
80
Львівський "Рух" зробив офіційну заяву, в якій клуб погрожує знятися з чемпіонату УПЛ. Наводимо повну заяву клубу.

"Відбулось чергове свавілля в українському футболі, яке вкотре продемонструвало, як "Цар всія футболу" і Вадим Костюченко в ручному режимі "управляють" футболом. Сьогодні, 9-го липня 2021 року, Служба стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ оприлюднила новий "Cписок стадіонів, які відповідають структурним критеріям чотирьох категорій УАФ". Згідно цього списку, зокрема, стадіон "Україна" позбавлено 3-ї категорії та переведено до 2-ї, а, відтак, проводити поєдинки Української Прем’єр-ліги на ньому не дозволяється.

За дивним збігом, чутки та приватні дзвінки зі стін Будинку Футболу про таку перспективу з’явилися у футбольному середовищі одразу після того, як ФК "Рух" задекларував саме стадіон "Україна" як головний стадіон для проведення домашніх матчів під час процедури атестації на сезон 2021/2022, а саме рішення – безпосередньо у відповідь на спільний лист трьох професійних клубів Львова до Прем’єр-ліги та ПФЛ України про готовність координовано планувати свої домашні матчі на цьому стадіоні та спільно готувати його до цих матчів.

Тільки вдумайтесь: стадіон, на якому ще недавно грала свої офіційні матчі Національна команда України з футболу, стадіон, на якому УЄФА проводила матчі Групового етапу Ліги Європи (так – саме УЄФА, а не клуби-учасники є відповідальними організаторами матчів цих змагань), стадіон, поле якого і до нині залюбки резервують суперники чоловічої та жіночої Національних команд та клубів-учасників Єврокубків для позарегламентних передматчевих тренувань у Львові – визнано непридатним для проведення матчів української Прем’єр-ліги.

Без пояснень. Без вказання, що такого катастрофічного раптово сталося з інфраструктурою стадіону. Бо ще декілька місяців тому, коли УАФ вперше затверджувала списки стадіонів за категоріями – було можна. А тепер, через декілька місяців, уже, виявляється – ні.

Страшний буревій, що недавно пронісся над Львовом, на стадіоні "Україна" не повалив нічого. Інших катаклізмів – теж не було. Так що ж сталося? Та й, нарешті, до чого тут наш клуб?

ФК "Рух" до недавнього часу не висловлював свого інтересу до проведення домашніх матчів на стадіоні "Україна". Та й зараз не має такого стратегічного довготривалого інтересу. Після виходу до Прем’єр-ліги клуб уклав угоду та добросовісно намагався згідно неї проводити домашні матчі сезону 2020/2021 рр. на "Арені Львів".

Процеси руйнування стосунків розпочалися на початку 2021 року не з нашої ініціативи. Нове керівництво Арени спільно з Українською Асоціацією Футболу вирішило "повісити" на львівські клуби-учасники УПЛ левову частину витрат на підготовку стадіону до матчів Національної збірної, що планувалися на березень, та ще й примусово виселило їх із свого ж стадіону, повністю поламавши календар змагань елітної ліги національних змагань з футболу.

Хочемо нагадати, що "Арену Львів" побудували на землі, яка належала громаді міста Львова, за кошти львів’ян. А з місцевого бюджету було виділено понад 120 мільйонів гривень на початок будівництва і на проект стадіону. Це все свого часу, як і частку міста в статутному капіталі ДП "Арена Львів", було абсолютно безкоштовно передано в державну власність. І тепер київське "керівництво" викручує руки львівським клубам та намагається позбавити львівських вболівальників права відвідувати матчі за участю команд УПЛ на головному стадіоні Західної України.

Також нагадаємо усім небайдужим та і чиновникам УАФ про те, яке беззаконне рішення виніс Комітет з питань стадіонів спільно з Комітетом національних збірних 1 березня 2021 року. Вдумайтесь: Комітети УАФ заборонили клубу, у якого діючий договір зі стадіоном, проводити матчі на цьому стадіоні. А далі більше: іншим рішенням Комітет з питань стадіонів УАФ дає дозвіл на проведення матчу під егідою УПЛ на стадіоні СКІФ, який не внесений в Реєстр стадіонів, на яких можна проводити матчі УПЛ. І після цього ці люди нас вчать, як "футбол любити і розвивати"?

А далі змінилися і умови подальшого співробітництва з "Ареною Львів" для клубів. Окрім суттєвого збільшення орендної ціни, стадіон вирішив залишити за собою право самостійно і безконтрольно використовувати у прохолодну пору року дорогі енергоносії, змушуючи при цьому платити за це клуби. Коли бракує розуму і професіоналізму в прагматичних підходах до утримання футбольного поля – розум і професіоналізм вирішили замінити електроенергією за чужий кошт. Це – не партнерство. А елементарне здирництво.

Природньо, ФК "Рух" не погодився на такі умови і був змушений шукати альтернативні засоби участі у змаганнях ПЛ. Власне таким, змушеним кроком, котрий, водночас, продемонстрував, спільне розуміння і компроміс між, здавалось би, супротивниками на місцевому футбольному полі, стало рішення 3-х клубів проводити домашні матчі на стадіоні "Україна". І тепер включено безпрецедентно нахабний адмінресурс, котрий, без сумніву, стимулюється з найвищих кабінетів Будинку Футболу.

Жоден чиновник – ані урядовий, ані футбольний – за 10 років палець об палець не вдарив, щоби хоча б завершити здачу в експлуатацію шалено дорогого об’єкту, вартість якого в процесі будівництва зросла в рази у порівнянні з проектною (якщо хто не знає – "Арена Львів" і до нині не здана в експлуатацію). За 10 років не зроблено нічого, щоби якось по-господарськи комерціалізувати і вдихнути реальне життя у цілком холостий об’єкт посеред поля – вирішили адмінресурсом змусити платити за свою бездіяльність тих, хто щиро і самовіддано намагається підтримувати і розвивати футбол у місті Львові. А керівники УАФ при цьому ще й вирішили методами слона у посудній лавці засвідчити "хто у домі господар".

Звичайно, ФК "Рух" та ПФК "Львів" мали план "Б" і при проходженні атестації подали стадіон "Україна" як домашню арену на новий сезон. Але відбулась закулісна змова керівництва "Арени Львів" та Української асоціації футболу, яка полягає в тому, щоб змусити львівські клуби грати там, де прагнуть саме вони.

Рішення по стадіону "Україна" – абсолютно замовне! Його замовник, ми твердо переконані – "Цар всія футболу". Виконавець замовлення – Вадим Костюченко. Мета замовлення – показати, хто "рулить" в нашому футболі, хто тут патрон і до кого треба приходити на поклін і з ким вирішувати питання. Сміємо нагадати шановним панам з УАФ: львів‘ян ще ніхто на коліна не ставив і не поставить. Можете в цьому не сумніватись!

Підтвердженням замовного характеру пішення по "Україні" є те, що у переліку стадіонів 3-ої категорії залишилися арени, на яких, на відміну від стадіону "Україна", відсутній підігрів, відповідне освітлення, через що вони не могли повноцінно приймати матчі Чемпіонату УПЛ у минулому сезоні. До вашої уваги загальновідомі приклади:

стадіон у Чернігові, на якому відсутній підігрів, повністю аварійна трибуна і відсутня супутня інфраструктура, – 3-ї категорії.
стадіон "Авангард" в Ужгороді, на якому відсутній підігрів, система освітлення і не відповідає ще багатьом критеріям УПЛ, – також 3-ї категорії.
на НТК ім. В. Баннікова, який не має 3-ї категорії, в разі потреби, яку звісно ж визначає УАФ (читай "Цар всія футболу"), можна проводити поєдинки УПЛ;
є також багато запитань і до стадіонів у Кропивницькому, Черкасах, Миколаєві. Але вони теж 3-ї категорії.

Справу по стадіону "Україна" "склепали" на коліні, в найкоротший час, бездоказово, в найкращих традиціях НКВД. А УАФ перетворилась в Політбюро ЦК КПРС. Це не структура, яка розвиває футбол, це структура, члени якої відверто паразитують на футболі і вважають себе повелителями і вершителями доль в українському футболі.

Нагадаємо шановним панам з УАФ, що ФК "Рух отримав від Комітету атестації футбольних клубів Атестат на право участі в УПЛ в сезоні 2021/2022 р.р. з основним стадіоном для домашніх матчів саме стадіоном "Україна". Для цього на вимогу Комітету з атестації клуб надав договір зі стадіоном і всі необхідні документи.

Ніхто навіть не намагався зобразити конструктивний підхід до справи. Якщо й справді є якісь недоліки в діяльності стадіону "Україна", то їх, у робочому режимі, можна назвати і дати час на усунення. А тут просто "без суду і слідства", без обговорення і дискусій. 8-го липня на стадіон прибула "інспекція" в складі двох геть рядових клерків, а 9-го липня (чи встигла ця "інспекція" повернутись до Києва і надати звіт про свій візит до Львова?) – стадіон "Україна" вже позбавлено 3-ї категорії.

Таким чином, на футбольний клуб "Рух" здійснюється жорсткий тиск з боку УАФ, яка своїм рішенням може знищити ще один клуб УПЛ, стерти його з футбольної мапи України. Переїжджати і грати домашні матчі на стадіоні іншого міста і ставати черговим клубом-безхатьком наміру не маємо.

Працювати і віддаватися на благо і розвиток футболу у такій системі – немає сенсу. Відтак, офіційно заявляємо, якщо до 3-го туру УПЛ, в якому "Рух" повинен зіграти перший домашній матч у новому сезоні, керівництво УАФ не дозволить проводити матчі УПЛ на стадіоні "Україна", "Рух" та професійна дитяча Академія клубу припинять свою діяльність.

Думай-ТЕ!

Вирішуй-ТЕ!

P.S. Сьогодні ж, навздогін рішенню УАФ про позбавлення стадіону "Україна" 3-ї категорії, керівництво "Арени Львів" надіслало ФК "Рух" нову "комерційну" пропозицію – збільшивши орендну плату за один матч ще на 30% - до 270 тис. грн. за матч. Це, мабуть, "комісія" керівництву УАФ за лобіювання інтересів?" - йдеться в заяві клубу/
тут больше всего мне нравиться фраза Сміємо нагадати шановним панам з УАФ: львів‘ян ще ніхто на коліна не ставив і не поставить. Можете в цьому не сумніватись! Ничего не напоминает, --Донбасс никто не поставит на колени--. И этот поц рассказывал что он 5 плательщик по налогам в стране!!! а за 100 000 давиться прыгает как проститутка по стадионам,построй свой стадион что бы он соответствовал всем требованиям и будешь молодец. Хочешь сняться снимайся,сейчас во Львове полный перебор с командами . Эти заявления не просто так,может его щимят на таможне с конторбандой и он хочет красиво спрыгнуть с футбола,что то он в последний раз плакался что нет хороших строителей что бы академию достроить. Но тип однозначно гнилой.

Stanlee
10-07-2021, 16:53
стрьомний цей Козловскій але я не думаю шо він буде клуб ліквідувувати після того як купу бабла вгаратав в академію,просто хоче виторгувати дешевшу оренду.

concord2000
10-07-2021, 19:06
стрьомний цей Козловскій але я не думаю шо він буде клуб ліквідувувати після того як купу бабла вгаратав в академію,просто хоче виторгувати дешевшу оренду.

Я тоже так думаю,но только если у него не начались проблемы в бизнесе. Уже же был прецедент с ФК Полтава,ему не дали играть на его поле ( которое не соответствовало никаким стандартам) он обиделся и закрыл клуб. Ну вопрос какими методами добиваться снижения аренду.Почему я был за него в начале ,потому что сразу 3 клуба под это подписались Львов,Карпаты и Рух,но просто по цыфрам оказалось что они врут. А насчёт академии да при желании перестроит всё под лыжный курорт,продать может так что тут есть варианты. Единственное что он реально любит футбол,сам гоняет мяч,сын тоже поигрывал.Просто он директор паники и эпотажа. И он будет постоянно в скандалах,ему это нравиться.
Тут один ньюанс ,кипиш в прошлом году был направлен против президента 1 лиги,он там конечно был никакой и его сместили. И Козлик был в числе бунтарей и зачинщиков. Но вот сейчас все эти высказывания " Царь всего футбола " это же не спроста .Против кого он ??? Против Павелко ??? Ну так Суркисы давно его не любят,хотя все клубы единогласно проголосовали за его продление . Так не понятно что за истерика,будем посмотреть.

melv
11-07-2021, 08:56
Там вночі Аргентина стала чемпіоном Пд.Америки. Вперше за 28 років. Хоча, здається мені, вам на таке байдуже, як і увесь латиноамериканський футбол)
А я ось поглядав їхні матчі, цікаво стало порівняти дві континентальні першості. І їхній чемпіонат, як і увесь футбол, справляє неоднозначне враження. З одного боку там більше футболу, але він там такий... Ну от якийсь такий щирий, як дворовий. Більше індивідуальних дій, а натомість захист там часто виглядає настільки прохідним, як би то не Чилі чи Колумбія, а якась Албанія. Через це, якщо європейський футбол виглядає прагматичним і прогнозованим, то їхній - хаотичний. Але що цікаво - ці ж самі гравці грають у єворопейський футбол у Європі, проте, потрапляючи туди, все виглядає зовсім інакше.

Ну і окремо про формат. Тут немає як порівнювати з Європою, де багато збірних, а тут усього 10 і вони, по ідеї, й так уже набридли один одному, адже окрім Кубка Америки у них відбір на той же ЧС - фактично альтернативний чемпіонат Америки.
Їм би об'єднатися з КОНКАКАФ, це б турніру не завадило б точно. Мексика, США, Коста Ріка + час від часу Ямайка, а ще Трінідад чи Панама... Все ж було б насиченіше.

Stanlee
11-07-2021, 10:52
100 % недавно про це думав,коли глянув на формат то зрозумів шо Копа Америка це дніще в порівнянні з Євро. 10 збірних ділять на 2 групи по 5 команд де вони грають по 4 матчі шоб визначити в кожній групі лише одну збірну яка не вийде з групи. а 4 з 5 виходять в стадію чверть фіналу (1/8 там немає) і вже далі грають на виліт. там немає тупо кому грати. нехай проводять чемп разом із Північною Америкою і не вийобуються.А відбірний турнір на попадання в фінальну стадію вони походу взагалі не проходять. мабуть 2 роки товарняки шпіляють. Так наприклад в UEFA 55 країн учасниць,після розширення з 16 до 24 на Євро пробитися в півтора раза лекше,але все рівно більша частина країн учасниць 31 дивиться по телевізору. Наприклад цього року серед них Норвегія,Греція(чемп 2004 року)Сербія,Болгарія,Півні на Ірландія якій ми влітали на минулому Євро,Ісландія яка Англію вибила ))) Словенія яка нас в 2000 році не пустила.

Stanlee
11-07-2021, 10:56
Хоча, здається мені, вам на таке байдуже, як і увесь латиноамериканський футбол)

єдиний сенс латиноамериканського футболу бути донором для європейского ))) регулярно поставляти найкращих футболістів в європейскі клуби )))

Stanlee
11-07-2021, 10:57
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d3/UEFA_Euro_2020_qualifying_map.svg/1024px-UEFA_Euro_2020_qualifying_map.svg.png

melv
11-07-2021, 11:32
Евро теж роздуте, мені формат з 16 командами подобався більше. Тоді ліві команди типу Македонії чи Росії не потрапляли так легко. В цей би перелік, буду відвертим, я б і Україну включив, якби не її перемога у групі відбору.

melv
11-07-2021, 11:35
єдиний сенс латиноамериканського футболу бути донором для європейского ))) регулярно поставляти найкращих футболістів в європейскі клуби )))

На жаль. Хоча, як я розумію, років 30-40 тому все було не так контрастно і Америка собі нормально чухала. І нерідко європейці їхали грати в ту ж Аргентину.

Цікаво, їхні внутрішні чемпіонати - та ж Аргентина чи Колумбія, по реальній силі, певно, як УПЛ? А взагалі, шкода що клубний чемпіонат світу несе більше символічний характер і європейсьі гранди до нього всерйоз не ставляться. А так би хотілося , щоб бодай в одному розіграші показали реальний клас і показали ху із ху.

бути донором для європейского

тут таке діло. Футболісти їдуть за баблом, а так як в Пд.Америці якийсь перманентний бардак, то все так і є. Але є США, які мають бабки і узялися розвивати сокер. Тож не виключено, що тенденція колись може змінитися. Бо бачу, для середніх латиноських футболістів вектор уже змінився і вони все частіше пруть в МЛС грати.
А ще є Китай... Хоча, якщо колись таке станеться, що великий футбол перекочує в Азію, я принципово перестану цікавитись футболом))

Stanlee
11-07-2021, 11:43
Евро теж роздуте, мені формат з 16 командами подобався більше. Тоді ліві команди типу Македонії чи Росії не потрапляли так легко. В цей би перелік, буду відвертим, я б і Україну включив, якби не її перемога у групі відбору.

Давай вже тоді вернемо формат 1992 року,там взагалі 8 команд грали.Більшість оглядачів і фахівців вважає це Євро самим крутим за всю історію. Розширення до 24 ком. вдале і своєчасне. Конкуренція постійно росте. тепер в фуцик навичилося багато країн грати. Швейцарія,Австрія,Угорщина . Лєва Македонія на відбір на Ч.С. пару місяців тому в своїй групі Німеччину прихлопнула )))

melv
11-07-2021, 11:54
Передивився трансфермаркет з метою знайти європейців у латинській Америці. Ніфіга! Максимум - подвійне громадянство, але це не те.
Але в мексиканському Тігрес знайшов аж цілого француза. Чувак (https://www.transfermarkt.ru/florian-thauvin/profil/spieler/184892) вільним агентом перейшов з Марселя і коштує цілих 17 лямів, що по тамтешнім міркам немало.

Stanlee
11-07-2021, 11:56
зарас нагуглив на Євро 1960 64 68 72 76 в фінальній стадії брало участь всього 4 учасника (відразу починали грати півфінали) і тільки аж 1980 розширили до 8 збірних і ввели групові етапи,мабуть тоді також були розумники яким не подобалося розширення і вони казали шо Євро вже не те )))

Stanlee
11-07-2021, 12:16
вангую шо через 20 років зроблять 32 команди 8 груп як тепер (Ч.С.) включать всіляки там Єгипти,Мароко і Туніси з північної Африки, і Йорданії Лівани з Азії. чому євреям можна а їм нє ??? Ізраїль в плей оф вибила Шотландія,а їхні клуби стабільно грають в Лізі Європи і деколи навіть Л.Ч. при цьому як у Туреччини, Азербайжана і Казахстана там немає навіть квадратного сантиметра території яка б відносилася до Європи.А Єгипет вже не перший рік оббиває коридори шоб їх прийняли в УЄФА. і постійно на євреїв пальцем показує. Каталонія відєднається від Іспанії,Курдистан від Туреччини,Чечня,Дагестан,К барда,Осетія,Татарстан... від Мордора.Ватикан заявить свою збірну :) Бельгія розпадется на Фландрію і Валонію.Тай буде в UEFA не 55 учасників всіх 70 ))) на першому Євро 1960 як я писав вище брало участь всього 4 країни, три із них (Чехословаччина,Югославія і СРСР) вже не існує :)

melv
11-07-2021, 14:19
За даними Трансфермаркету зробив таку ось графіку.Різниця, звісно, разюча. Один тільки МанСіті вартує стільки ж, скільки уся бразильська серія А. А найдешевший клуб АПЛ Норвіч коштує дорожче за аргентинський топ Рівер Плейт.

https://i.ibb.co/f8vZjsf/image.png

В принципі, дані Трансфермаркета показові, але висновки тільки за показниками вартості гравців я б не робив. Усе ж таки є нюанси і один з них - приналежність до країни впливає на вартість. За однакового рівня майстерності європеєць з ЄС буде коштувати дорожче за латиноса, бо ринок формують чемпіонати з ЄС і, припускаю, гравці з паспортом ЄС для них цінніші в плані трудового законодавства.

UPD Кацапський чемпіонат коштує 980 мільйонів, а при цьому їхні клуби нічого путнього в Європі досягти не можуть ;)

Voron
11-07-2021, 14:21
Але, з іншого боку, за рахунок формату з 24 командами на Євро стали потрапляти й періодично наводити шороху команди типу Ісландії, Угорщини, Уельсу, Північної Ірландії. А при форматі з 16 командами були б одні й ті самі збірні від Євро до Євро, з невеликими змінами. Сам формат трішки недолугий з цими "кращими третіми місцями", коли одна команда маючи три очки й зайнявши третє місце проходить далі, а інша - ні. Але не нам на це жалітися. :) Та й футбол без фарту - не футбол.

melv
11-07-2021, 14:21
вангую шо через 20 років зроблять 32 команди 8 груп як тепер (Ч.С.) включать всіляки там Єгипти,Мароко і Туніси з північної Африки, і Йорданії Лівани з Азії. чому євреям можна а їм нє ??? Ізраїль в плей оф вибила Шотландія,а їхні клуби стабільно грають в Лізі Європи і деколи навіть Л.Ч. при цьому як у Туреччини, Азербайжана і Казахстана там немає навіть квадратного сантиметра території яка б відносилася до Європи.А Єгипет вже не перший рік оббиває коридори шоб їх прийняли в УЄФА. і постійно на євреїв пальцем показує. Каталонія відєднається від Іспанії,Курдистан від Туреччини,Чечня,Дагестан,К барда,Осетія,Татарстан... від Мордора.Ватикан заявить свою збірну :) Бельгія розпадется на Фландрію і Валонію.Тай буде в UEFA не 55 учасників всіх 70 ))) на першому Євро 1960 як я писав вище брало участь всього 4 країни, три із них (Чехословаччина,Югославія і СРСР) вже не існує :)

ну ти й геополітік (https://www.youtube.com/watch?v=AQ4edkthGNc))))

Voron
11-07-2021, 14:27
Щодо Копа Америка - то я здивувався, що вони вперше за хрін знає скільки років взяли кубок. Я думав, його Бразилія з Аргентиною на двох по суті розіграють. Виходить Мессі зі збірною взагалі нічого не вигравав. Роналду хоч Євро брав.

Відчуваю, що на наступному ЧМ топитиму за Португалію з Аргентиною. Буде несправедливо, якщо найкращі гравці в історії футболу жодного разу так і не виграють ЧМ.

melv
11-07-2021, 14:31
Щодо Копа Америка - то я здивувався, що вони вперше за хрін знає скільки років взяли кубок. Я думав, його Бразилія з Аргентиною на двох по суті розіграють. Виходить Мессі зі збірною взагалі нічого не вигравав. Роналду хоч Євро брав.

Відчуваю, що на наступному ЧМ топитиму за Португалію з Аргентиною. Буде несправедливо, якщо найкращі гравці в історії футболу жодного разу так і не виграють ЧМ.

Я регулярно за Аргентину топлю, а вони нічого так і не виграли. І не виграють.

melv
12-07-2021, 00:26
Італія заслужено чемпіон! Але не менш цікаво, що Англія вкотре проєбала серію пенальті))

concord2000
12-07-2021, 00:55
Ну да побеждает сильнейштй,англичане первые забили,потом пропустили и в пенальте не повезло.мне их честно жаль. когда ещё будет такой шанс. Но счёт на табло и никому претензии не предьявишь ,судейство было замечательное.
Ну что вернёмся на зелёные поля Украины :frown::frown::frown: в этот "оазис хаоса,грубости и беспорядка "

melv
12-07-2021, 01:04
Ну да побеждает сильнейштй,англичане первые забили,потом пропустили и в пенальте не повезло.мне их честно жаль. когда ещё будет такой шанс. Но счёт на табло и никому претензии не предьявишь ,судейство было замечательное.
Ну что вернёмся на зелёные поля Украины :frown::frown::frown: в этот "оазис хаоса,грубости и беспорядка "

Я навіть не знаю, як після такого можна вмикати матч Шахтар-Ворскла чи неприведибоже Інгулець-Мінай. брр...

Stanlee
12-07-2021, 01:33
реально також Англів жаль,тупо чемп самий топовий а збірна ніхріна не може виграти

melv
12-07-2021, 08:51
Нехай відновлюють турнір збірних Британії і виграють)

melv
12-07-2021, 09:01
А помітили, як зріс інтерес до футболу? Не знаю як в кого, а у мене вся стрічка у фб забита "аналітикою" від різноманітних людей. Ну ладно ще там пацани, але й дівки і тьотки всерйоз собі обговорюють шанси і свої симпатії у тому чи іншому матчі. Звісно, закінчиться чемпіонат і вони не зможуть відповісти чому Аргентина все ніяк не може виграти чемпіонат Європи, але кумедно)

Stanlee
14-07-2021, 16:10
Минай замість Олімпіка тепер вже офіційно

melv
14-07-2021, 19:20
базар-ліга

Stanlee
14-07-2021, 19:32
але це не так вже і погано,Минай хочаб із Ужгорода головний тепер клуб із Закарпаття,а Олімпік реально самий стрьомний і нікому не потрібний. Ше пару сезонів пройде і повилітають агросела та і сам Минай вилетить нах.Наш футбол по трохи виздоровлює і це добре.

melv
15-07-2021, 13:34
У киян, мабуть, підгорає від таких фото?))

https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217944202_5944337178942189_6844736681516103350_n.j pg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5QXjE3_EOFwAX_SkuMY&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=049610a06d8bf230d8f77080633a200c&oe=60F55246

https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/218659376_5944337162275524_3475365304056640270_n.j pg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=D7unxKtMkNYAX_H6bTn&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=bad3ce799bf7b585217cd60e9b4f21e3&oe=60F4D510

Jasse James
15-07-2021, 13:40
підгорає, ватна пума не має вивішувати свої банери в центры міста

melv
15-07-2021, 14:37
підгорає, ватна пума не має вивішувати свої банери в центры міста

а що з пумою?

Jasse James
15-07-2021, 14:40
а що з пумою?

вони співпрацюють з Дорном, коли їх спитали шо за хуйня - почали терти коменти та банити людей