Сторінки 24-27 ПершаПерша ... 142223242526 ... ОстанняОстання
Результати 461-480 з 522

Тема: Світова історія

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Подякували: 33,072

Цей файний пост оцінили:

Не розхитуйте зелупу бо порох нападе

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,250
    Подякували: 3,499
    От не розумію цього поклоніння Наполеонові. По суті це був Гітлер 19-го століття, що мріяв про французький Третій рейх і від імперських амбіцій якого загинули мільйони людей. Так і фюрера можна оспівувати як "геніального полководця", і Батия з Чінгісханом, і османських завойовників. Що за манера оспівувати людей, у яких руки по лікті у крові?

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    13,594
    Подякували: 18,179
    Цитата Originally Posted by Sunkid View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    От не розумію цього поклоніння Наполеонові. По суті це був Гітлер 19-го століття, що мріяв про французький Третій рейх і від імперських амбіцій якого загинули мільйони людей. Так і фюрера можна оспівувати як "геніального полководця", і Батия з Чінгісханом, і османських завойовників. Що за манера оспівувати людей, у яких руки по лікті у крові?
    Ну взагалі-то

Говори не говори - краще місто Бровари

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Ну більш-менш погоджуюсь, хоча Бонапарт більш неоднозначна фігура ніж решта згаданих тобою. Наслідки його реформ у цивільній адміністрації можна спостерігати і сьогодні, майже скрізь у світі. Французьким фашистом він не був, та навіть французьку знав погано і говорив з жахливим акцентом і писав з чисельними помилками. Для поляків він великий визволитель, для італійців неоднозначна постать. Але в будь якому разі він просто цікава історична особистість і ось тобі його нічна сорочка

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    До речі, мій пра-пра-пра-пра-пра-пра-прадід загинув через Наполеона, хоча насправді я в його загибелі звинувачую росію - по перше це кацапщина розпочала ту війну, а по друге Україна і Білорусь були просто окуповані кацапщиною і в їх армії взагалі не мало бути наших. Але тим не менш вражає вплив на цивілізацію який він встиг залишити за якихось там 15 років правління:

- розшифрували єгипетську стародавню мову і взагалі відкрили цю цивілізацію сучасній науці
    - швидка допомога
    - цивільний кодекс Наполеона це правова система якою в різній мірі користується більшість країн світу
    - Наполеон запроваджував доволі сучасні концепції прав людини та рівенства на окупованих територій (які він, до речі, не приєднував до Франції, а називав окремими королівствами, на кшталт Королівства Італії) він в якійсь мірі взагалі сотворив об'єднану Німеччину та Італію на певний час (не плутати з націями)
    - Продав гігантську частину північної Америки американцям, внаслідок чого територія США збільшилась більш ніж вдвічі і можливо світова історія пішла взагалі іншим шляхом без гігантських США
    - Покінчив з диксримінацією євреїв в західній Європі, дозволив їм мати власність і займатись чим захочуть

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,250
    Цитата Originally Posted by USSR-UA View Post
    Ну взагалі-то
    Взагалі-то я казав про всесвітнє вшанування, а не про поклоніння Чингісхану у одній Монголії, де через брак солідної кількості героїв вони ладні понаставити йому пам'ятників більше, ніж у нас було Леніних, і поназивати його ім'ям все, на що тільки впаде око.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Взагалі-то я казав про всесвітнє вшанування, а не про поклоніння Чингісхану у одній Монголії, де через брак солідної кількості героїв вони ладні понаставити йому пам'ятників більше, ніж у нас було Леніних, і поназивати його ім'ям все, на що тільки впаде око.
    Македонці ось навіть головне летовище назвали в честь Македонського, хоча він і македонцем то не був, у сучасному розумінні, і нічого

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,250
    Ну й нічого гарного. Ще один кривавий завойовник. У македонців так само проблеми з видатними особистостями, так ладні чужих залучати. Принаймні у світі його не піарять так, як того ж Наполеона. Я розумію, коли славлять визволителів народів від імперського гніту, але не розумію, коли славлять імперців, яким все землі не вистачало й вони розв'язували війни, щоб підкорити той чи інший народ. У XXI столітті не місце вшануванню усіх цих наполеонів, цезарів, македонських, чингісханів, гітлерів та інших завойовників.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Особисто в мене, коли я побачив капелюх Наполеона, він не викликав почуття шанування якогось, а скоріш навпаки трохи моторошне відчуття, все ж такі він причетний до вбивства мого пращура.

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка skiffmc
    Постів
    2,219
    Подякували: 4,329
    Ну й нічого гарного. Ще один кривавий завойовник. У македонців так само проблеми з видатними особистостями, так ладні чужих залучати. Принаймні у світі його не піарять так, як того ж Наполеона. Я розумію, коли славлять визволителів народів від імперського гніту, але не розумію, коли славлять імперців, яким все землі не вистачало й вони розв'язували війни, щоб підкорити той чи інший народ. У XXI столітті не місце вшануванню усіх цих наполеонів, цезарів, македонських, чингісханів, гітлерів та інших завойовників.
    Світ став гуманним тільки в 20му столітті. В часи Наполеона важко було бути не імперцем, бо усі воювали проти всіх, а союзники часто ставали ворогами і навпаки декілька разів в межах одного століття. Нам легко судити з погляду людини 21 століття. Але навіть Гітлер не міг уявити, що може бути ЄС, Шенгенська зона і глобальна економіка, а Наполеон і поготів
    У Росії є лише два союзники: домовина і цвяхи

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Більшість наполеонівських війн мали неоднозначний характер. По великому рахунку старі імперії боялись поширення французьких ліберальних ідей, які в певній мірі захищав Наполеон і нападали на нього або провокували його. Але не всі. Його війна проти Іспанії була абсолютно божевільною і лише за це його можна вважати тираном.

Сотник Аватарка ZEMA
    Постів
    1,107
    Подякували: 2,519
    У тему розмов про Наполеона

Цей файний пост оцінили:

Вы извините, что я матюкаюсь, просто, блядь, как тут не матюкаться.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Завжди думав, що давніх укрів вигадала сучасна кацапщина, щоб висміяти нас, а тільки що дізнався, що дійсно існували давні укри ))

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3...B0%D0%BD%D0%B8
    http://www.ukranenland.de/index.php/...nland-201.html

Цей файний пост оцінили:

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    33,395
    Подякували: 59,592
    Cannon Street railway bridge, about 1923. Railway lines crossing the River Thames, London. Constructed between 1863 and 1866, Cannon Street Railway Bridge was built to transport trains over the river to Cannon Street station on the north bank.

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    Квітень 1916. Загін ірландських повстанців у самороблених уніформах підійшов до воріт анлійської адміністрації у Дубліні, вони назвали себе військом Ірландської Республіки і оголосили припинення 600-річного панування англійців на їх землі. Через декілька годин сотні ірландців зайняли всі стратегічні будівлі Дубліну. Почались вуличні бої. Співвідношення сил складало 1 до 13, на користь англійців. Британцям було важко захоплювати окремі будинки і було вирішено просто розбомбити центр міста артилерією. Почалась ірландська боротьба за незалежність, ірландські історики по цей день не знайшли консенсусу чи завершилась ця боротьба і хто переміг, оскільки врешті решт ірландці розділились на 'поміркованих' які пішли на компроміс з англійцями і погодились втратити північну Ірландію і на боротьбістів які перетворились на терористичне угрупування яке і досі існує з метою звільнення усієї Ірландії

Але все це буде потім, а на цих світлинах перші дні війни за незалежність:

Англійські окупанти:

БМП?

Цей файний пост оцінили:

Постів
    13,594
    Я тут подумав, що вже навіть в цифрових технологіях почалось гальмування того швидкого розвитку, який існував раніше

Зацініть розвиток по десятиліттям з 1990 року, за десятиліття все таки відбувались серйозні зміни, а з 2010 по 2020 особливих змін і не помітиш, навіть телефони 10річної давнини крім характеристик пам'яті, пікселів і оперативки - практично такі ж як і зараз.

1990

2000

2010

2020

Цей файний пост оцінили:

Last edited by USSR-UA; 02-05-2020 at 22:18.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    В плані потужностей електроники і на папері продовжується стрімкий розвиток, але електронні товари для споживачів це якийсь лютий піздєц і я про це вже давно кажу і мені здається тут головна причина брак фантазії та бажання приймати ризиковані рішення. Сьогодні мій телефон менше відрізняється від першого смартфону який в мене був у 2007 році, ніж мій смартфон 2007 року відрізнявся до того що було у 2006 (якась Нокіа) і теж саме стосуєьться комп'ютерів і моніторів, вже навіть немає сенсу купляти нове, оскільки нічого не змінюється. Мене просто бісить як щороку всі обговорюють нові моделі смартфонів де на одну тисячну міліметра збільшили чи зменшили якусь незначну дрібницю.

І я пам'ятаю як швидко все змінювались у 90-тих, в мене ще перший монітор був чорно-жовтий, з гігантськими дискетами і windows-3 який навіть опреаційною системою ще не був, його треба було запускати як просто окрему програму

Приблизно так виглядала вінда

а ще графічний редактор пейнт (тоді називався paintbrush) майже не змінився за 25 років

Цей файний пост оцінили:

Постів
    13,594
    По суті десь вже з 2005 року особливих змін навіть в сфері комп'ютерних технологій не відбулося, а у всьому іншому так взагалі ми користуємось модернізованими речами 70х років

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,047
    До вінди всі користувались нортонкоммандером, тут було відносно зручно запускати програми, відкривати, переносити, видаляти файли. Бо до цього був лише ДОС, де треба було писати команду DIR щоб просто побачити свої теки. Ну але з віндою-95 все це змінилось і майже однаковим і залишилось.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    13,594
    я от наприклад дуже довго не міг перейти з XP на 7ку) десь буквально пару років назад перейшов одразу на 10ку)

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •