Сторінки 463-464 ПершаПерша ... 363413453461462463464 ОстанняОстання
Результати 9,241-9,260 з 9277

Тема: Окупований Донбас

Пане Президент
    Постів
    7,924
    Подякували: 19,456
    а ты даже не знаешь их погонял

Цей файний пост оцінили:

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    33,708
    Подякували: 60,115
    свастон детектед)
    це не перемога а повна зрада

Гетьман Аватарка Jasse James
    Постів
    7,276
    Подякували: 16,582
    Лысый, Сопля, Дед и Шмыга. Я сподіваюсь це вже хорошы русскіє?
    Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, задля дестабілізації ситуації в країні деградую до рівня Андрійка

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    33,708
    Подякували: 60,115
    Лысый, Сопля і Дед скопитилися, а Шмыгу прем'єром призначили(
    це не перемога а повна зрада

Полковник Аватарка melv
    Постів
    3,247
    Подякували: 5,900
    Ну що, хто вже подивився інтерв'ю гордона з гіркіним?

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,363
    Подякували: 33,317
    якраз думаю чи дивитись
    Не розхитуйте зелупу бо порох нападе

Полковник Аватарка melv
    Постів
    3,247
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    якраз думаю чи дивитись
    нічого надзвичайного там немає. гіркін і без Гордона раніше багато чого розповідав, тут повторює. За Гордоном кумедно спостерігати в цей момент. Все ж таки краще глянути.

Гетьман
    Постів
    5,978
    Подякували: 4,332
    Я даже не буду смотреть,уже укр сми разтащили на цытаты.Он такой великий" сам решил освобождать Крым" "уговаривал на сотрудничество контр-адмирала" "ему всё равно какой город было захватывать,но ему подсказали Славянск" -- интересно кто или звёзды на небе???
    Городон мудак конечно,но он берёт интервью у Поклонской,Гиркина а это всё под запись ,видео доказательства.Я понимаю почему он это далает.Наш Кинг тоже брал интервью у Кадафи,Путина .Это же злодеии,рейтинг в том числе.

Гетьман
    Постів
    5,978
    У меня сегодня брат получил паспорт ДНР,права.И есть такой же комплект украинский. Ждал паспорт 10 месяцев.Я говорю он тебе нужен??? И он обьясняет " я с 2014 года ношу с собой каждый день украинский паспорт( без документов ходить нельзя),он износился .И если какой то придурок с патруля порвёт мне его, это проблемно востановить. А ДНРовский да и хрен с ним" Я говорю осталось ещё российский получить ,будешь как Коломойский . Говорит не хочу. Да выживают люди как могут. целая куча двойных документов. Паспорт,права,тех.паспорт на машину,номера на машину. Зазеркалье мать твою

Полковник Аватарка melv
    Постів
    3,247
    Звісно, Гіркін не видасть всієї правди. Але також ймовірно, що він і сам її не знає. У чувака комплекс маршала, видно, наскільки натхненно він розповідає про свої подвиги. Бравий білогвардійський командарм, млять... Але такий якраз міг бути вигідним, адже навіть у випадку провалу все можна було списати на фанатиків. А вийшло, що Гіркін став такою собі торпедою, уже слідом за якою раха і пішла в наступ. Він, як і Моторола з Гіві - то ж ікона ополчєнія, свою місію зробили.

Гетьман
    Постів
    5,978
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    Звісно, Гіркін не видасть всієї правди. Але також ймовірно, що він і сам її не знає. У чувака комплекс маршала, видно, наскільки натхненно він розповідає про свої подвиги. Бравий білогвардійський командарм, млять... Але такий якраз міг бути вигідним, адже навіть у випадку провалу все можна було списати на фанатиків. А вийшло, що Гіркін став такою собі торпедою, уже слідом за якою раха і пішла в наступ. Він, як і Моторола з Гіві - то ж ікона ополчєнія, свою місію зробили.
    Ну всё теперь ты ватник

Гетьман
    Постів
    5,978
    Під офісом видання "Гордон" зібрався стихійний мітинг
    Про це повідомляє Depo.ua.

У Києві біля офісу видання "Гордон" зібралися активісти, щоб виразити своє незадоволення інтерв'ю Дмитра Гордона із терористом Ігорем Гіркіним.

За свідченнями очевидців, протестувальники написали на асфальті біля дверей офісу різні образливі слова та закидали офіс яйцями.

Полковник Аватарка melv
    Постів
    3,247
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    Ну всё теперь ты ватник
    чому?))

це просто версія. Він фсбшник, тут вірити взагалі нічому не можна. Хоча дещо звучить правидиво, та все ж.

Гетьман
    Постів
    5,978
    чому?))

це просто версія. Він фсбшник, тут вірити взагалі нічому не можна. Хоча дещо звучить правидиво, та все ж.
    Гордона смотрел,все бедеровцем быть не можешь,иди в церковь замаливай

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,363
    я теж інколи гондона дивлюсь і навіть гіркіна на його каналі, рой тв здається називається. Дивився початок з поклонською, вона там пшонку нахвалювала і українською співала. Видно що її тримають як потенційного гауляйтера України.

Гетьман
    Постів
    5,978
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    я теж інколи гондона дивлюсь і навіть гіркіна на його каналі, рой тв здається називається. Дивився початок з поклонською, вона там пшонку нахвалювала і українською співала. Видно що її тримають як потенційного гауляйтера України.
    И ты туда же Брут ,а я то думал это патриотический сайт,всё отписуюсь от вас. А вообще иногда прикольно посмотреть сумашедших что у них за мысли,планы .А потом вернуться в Украину,ну и дальше домой
    Я читал про Поклонскую,не знаю насколько это правда.Она оказалось в нужном месте в нужное время . До неё 6 мужиков отказались быть прокурором Крыма, а у неё или личные проблемы были и она бросила Киев .И она согласилась. Ну будет сидеть в Мордоре пожизненно,да она тупенькая какой с неё гауляйтор,если есть Азиров,Витёк,Медведчук и ещё с сотню желающих
    Last edited by concord2000; 19-05-2020 at 05:34.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,363
    Ну может не главный гауляйтер, но русские собирают у себя потенциальных управленцев для Украины, типа может пригодится для какой-то высокой роли. На России же всегда ручное централизованное управление было, так шо на местах может и полные идиоты сидеть, всё равно ждут указаний сверху

Цей файний пост оцінили:

Отаман
    Постів
    112
    Подякували: 96
    Гіркін звичайна "гаварящая" голова, він ніколи нічого не вирішував. Просто медійний персонаж, якого розкручували свинособачі гебельси з "підарасія24" і "лайноньюз" - без погодження зверху Гіркін ніколи б не з'явився у їх ефірі. Що йому говорили - він те і робив, і говорив. Він знає тільки те, що йому дозволено знати.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    6,600
    Подякували: 4,722
    Шикарно

Цей файний пост оцінили:

Пане Президент
    Постів
    7,924
    Подякували: 19,456

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •