Сторінки 28-28 ПершаПерша ... 18262728
Результати 541-557 з 557

Тема: Ігри

Осавул
    Постів
    2,677
    Подякували: 3,428
    Пройшов гру Inside. Дуже рекомендую.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    Подякували: 14,836
    Цитата Originally Posted by V_etas View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Він же не працює без камери? Цікаво скільки він у вас коштує. У нас приблизно 100$.
    Я зі знижкою купив десь за 80 доларів разом з Far Point. Так, без камери не працює. Вона відстежує всі твої рухи.

НОВИЙ ПОЧАТОК - НОВИЙ ПОРЯДОК

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    PS5 кажуть вийде наприкінці 2019 року.

Цей файний пост оцінили:

Отаман Аватарка Kowalski0
    Постів
    242
    Подякували: 514
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    PS5 кажуть вийде наприкінці 2019 року.
    Так, неважко спрогнозувати коли вийде PS5, якщо у PS3 цикл був 7 років) думаю за рахунок Pro можна плюсувати як мінімум рік, а то і два. Така ж ситуація і у XBOX. Інакше не було сенсу вкладати стільки сил, коштів і реклами у покращені версії. Можливо, я не експерт, але ринком консолей і коп'ютерного заліза цікавлюсь давно.

Пройшов гру Inside. Дуже рекомендую.
    Підтримую! Ще б порекомендував Little Nightmares.

Цей файний пост оцінили:

Last edited by Kowalski0; 07-01-2018 at 01:53.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    Поставив вчора Фарпоінт, її спеціально розробили для автомату VR (aim controller)

Перші враження дуже позитивні. Все виглядає якісно, реалістично, особливо те як тримаєш зброю в руках, навіть тінь від тебе на землі виглядає більш менш реалістично, тіпа всі рухи правої руки співпадають, навіть якщо сісти навпочіпки ти це теж побачиш на тіні - ти кажеш грі якого ти росту і вона намагається вираховувати рухи твого ціла дивлячись на автомат та сам шолом.

Коли починається стрілянина і тобі фізично треба цілитись в коліматорний приціл який смикається від руху твоїх рук, то абсолютно по-новому сприймається. Взагалі стрілянини мені набрдилі багато років тому, а тепер з цим приладом знову цікаво стало. Наприклад, вістрілявся попереду себе, всіх вбив, потім чуєш ще одного павука-інопланетянина позаду себе, повертаєш голову через плече і однією рукою тримаєш гвинтівку та винищуєш цю тварюкю )))

Але - технологія недопрацьована. Все через те, що, на мій погляд, камер має бути хоча б три, з трьох боків кімнати. А так їх лише дві і вони завжди попереду тебе відстежують все. Внаслідок постійно відбуваються "скиди" наприклад, тримаєш автомат близько до плеча і цілишся в приціл нахиливши голову трохи, вбиваєш там когось, а потім раптово автомат опиняється в тебе на рівні серця і ти вже не можеш цілитись, тоді я беру його і на витягнутій руки струшую щоб камера переоріентувалась. І з часом це починає бісити. Хоча фарпоінт вироблявся, як вже казав, спеціально для цього...

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032

Цей файний пост оцінили:

Осавул
    Постів
    2,677
    Цікаво, чи потягне мій ноут її. В поїздках би погрався в неї. Останнє у що грався на ноуті - остання Цивілізація та Кризис третій.

Цей файний пост оцінили:

Осавул
    Постів
    2,677
    Про horizon zero dawn. Поки що дуже подобається. Щось середнє між фар край та та фолаут.

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    7,921
    Подякували: 16,350
    Цікаво, чи потягне мій ноут її. В поїздках би погрався в неї. Останнє у що грався на ноуті - остання Цивілізація та Кризис третій.
    Потягне.
    "Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    7,921

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    Не знаю, самому цікаво, сам ще не грав але виглядає круто

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    Ппц тільки що вперше зіграв через віртуальну реальність в мультіплейер з якимось чуваком. Обливаюсь зараз потом, руки навіть трохи трясуться )) реально наче якийсь чувак мене тільки що намагався вбити. В шолом ще інтегрований мікрофон, ти з ним спілкуєшся в процесі як ви один одного намагаєтесь знищити. Настільки реально відчувається, що дійсно страх бере коли бачиш що він в тебе за спиною десь через мить вистрілить. Напевно впереш в житті отримав адреналинчику через гру. Тільки не дуже безпечно, я так вже разів 20 грохнувся об різні речі в кімнаті

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    7,921
    Не знаю, самому цікаво, сам ще не грав але виглядає круто
    Цю гру, "Острів", зробив один (!) розробник з Харкова. Принаймні так було написано в різних джерелах.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    7,921

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    7,921
    Про «Острів» та не тільки: інтерв’ю з загадковим розробником української містобудівної стратегії

https://itc.ua/articles/pro-ostriv-t...yi-strategiyi/

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    Найбільше очікую Firewall: Zero Hour виключно для віртуальної реальності, працюєш вчотирьох, класичний собі такий rainbow 6 має бути але з беспрецендентним immersion

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    7,032
    Треба грати в ігри віртуальної реальності зараз, а не коли старими будемо, бо якщо вони ще більш реалістичними стануть, то інфаркт гарантовано. Виходжу з фарпоінта покритий потом і ще хвилин 10 треба звикнути до того, що на мене в моїй квартирі не кидаються з усіх боків таргани-інопланетяни.

Ще сильно бісить шнур котрий тягнеться від шолому...

До речі незабаром виходить ще одна іграшка для ВіАр зі застосуванням фізичного кулемета - Team Bravo. Там наче події відбувається у "східній Європі" щось таке середнє між Прагою та Львовом

Але дивлячись на трейлер пересування якесь дивне, ти тільки стріляєш а потім тиснеш щоб миттєво телепортуватись на нове місце, пам'ятаю такі ігри були років 20 тому ..

пс зараз на цьому рівні, поки ще не можу пройти:

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 2 користувачів. (0 користувачів та 2 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •