Сторінки 27-39 ПершаПерша ... 17252627282937 ... ОстанняОстання
Результати 521-540 з 767

Тема: Ігри

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Подякували: 38,679
    Цитата Originally Posted by V_etas View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    А ти бачив який автомат є для VR?
    Так, вже думаю купляти, хоча в руках ще не тримав, але оскільки це новий крок в VR, то необхідно брати )
    Не розхитуйте зелупу бо порох нападе (c) головний афро-лівак

Гетьман Аватарка V_etas
    Постів
    6,155
    Подякували: 9,495
    Цитата Originally Posted by USSR-UA View Post
    В 94 ФІФІ є Україна
    Так я на компі грав в цю гру в дитинстві

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка V_etas
    Постів
    6,155
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    Так, вже думаю купляти, хоча в руках ще не тримав, але оскільки це новий крок в VR, то необхідно брати )
    Я теж хочу придбати. Але поки просто пограю, бо це перша приставка в мене і до джойстика не звик.

А як ти її використовуєш в якості мультимедійного центру?

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Я теж хочу придбати. Але поки просто пограю, бо це перша приставка в мене і до джойстика не звик.

А як ти її використовуєш в якості мультимедійного центру?
    В мене він підключений до проектору, окрім цього немає ніяких телевізорів. Відповідно я користуючь інтерфейсом ps4 для доступу в нетфлікс, хулу, амазон прайм, ютуб або щоб через блурейні диски дивитись.

Але тепер після встановлення virtual reality пристроїв, то тут додалось купа дротів, півтори години все підключив через специфіку того, що все розраховано на телевізор або комп'ютерний екран, а не проектор. Наслідком є деякі незручності, бо соні думає, що я стою до екрану не спиною, як виходить, а лицем.

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Marriarty
    Постів
    2,592
    Подякували: 3,724
    В мене він підключений до проектору, окрім цього немає ніяких телевізорів. Відповідно я користуючь інтерфейсом ps4 для доступу в нетфлікс, хулу, амазон прайм, ютуб або щоб через блурейні диски дивитись.
    https://lh3.googleusercontent.com/SH...g=w744-h558-no

Але тепер після встановлення virtual reality пристроїв, то тут додалось купа дротів, півтори години все підключив через специфіку того, що все розраховано на телевізор або комп'ютерний екран, а не проектор. Наслідком є деякі незручності, бо соні думає, що я стою до екрану не спиною, як виходить, а лицем.
    а шо за проектор та як якість в цілому?
    Згоріла хата - гори і стодола (с) Мусора Ебані

Гетьман Аватарка DimaF
    Постів
    5,189
    Подякували: 3,192
    Гарна гра. Добре що є молодший брат. Інакше я, б таке не грав.

Малий вже пройшов ту гру за тиждень. Тепер бавиться Nioh Самураї, та інше...

Цей файний пост оцінили:

DIeMISSION
    WINDMAUL
    per russo touristo

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Цитата Originally Posted by Marriarty View Post
    а шо за проектор та як якість в цілому?
    http://www.benq.us/product/projector/w1080st/

Брав у 2013 році, думав він зламається десь через 2 роки, а вже майже 5 років користуюсь. Якістю задоволений, хоча нижча за якісний сучасний телевізор, але екран значно більший, в мене 144 інча

Для мене телевізори всі надто маленькі, тобто вже давно користуюсь виключно проекторами, ще десь з 2012 року. Коли технології та ціна телевізорів досягне нормального рівня, можливо перейду на них, бо з проекторами, звісно, є свої мінуси. Необхідно блокувати все світло, щоб нормально бачити все.

Ще є такий маленький мобільний, для балкона та спальної, дивитись щось на стелі

Цей файний пост оцінили:

адмін Аватарка artyx
    Постів
    10,332
    Подякували: 27,678
    Uncharted 4 вже є. А от The last of us не можу знайти
    Держи https://store.playstation.com/ru-ua/...ELASTOFUS00000

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Зіграв вперше в дум через віртуалку, короче можна всратись, трохи моторошно коли воно все навколо тебе і згодом забуваєш, що ти не вдома стоїш

Цей файний пост оцінили:

Постів
    2,592
    хвалят Metro: Last Light. Плюс классная украинская локализация.
    https://pingvin.pro/games/reviews-ga...ingvinyat.html

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Зайшов в Star Trek: Bridge Crew через віртуальну реальність... ну що я можу сказати, я 30 хвилин навіть просто в "меню" сидів, в повному захваті. Такого рівня 3D я ще ніколи не бачив і не думав, що побачу у 2018 році. Відчуття що ти дійсно там вже на 50% досягнуто, тільки треба щоб камери не лише голову відстежували а і руки. Ще коли додадуть virtuix omni pad. Думаю через 10 років віртуальна реальність вже буде на 90% створювати відчуття повної реальності. Не знаю наскільки сама гра цікава, але як демонстрація рівня 3D - неперевершено. Картинки не передають того, наскільки все реально відчувається.

Вже замовив автомат, має завтра прийти, для Doom і Far Point

Це все лише початок, але все можна з повною впевненістю стверджувати що через 15 років буде можливість ходити, наприклад, по Києву 12-го століття з 100% відчуттям реальності. Припускаю, що наступні покоління проводитимуть більшість свого часу в віртуальній реальності.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Гии прийшло

Цей файний пост оцінили:

Постів
    2,592
    Зайшов в Star Trek: Bridge Crew через віртуальну реальність... ну що я можу сказати, я 30 хвилин навіть просто в "меню" сидів, в повному захваті. Такого рівня 3D я ще ніколи не бачив і не думав, що побачу у 2018 році. Відчуття що ти дійсно там вже на 50% досягнуто, тільки треба щоб камери не лише голову відстежували а і руки. Ще коли додадуть virtuix omni pad. Думаю через 10 років віртуальна реальність вже буде на 90% створювати відчуття повної реальності. Не знаю наскільки сама гра цікава, але як демонстрація рівня 3D - неперевершено. Картинки не передають того, наскільки все реально відчувається.

https://www.youtube.com/watch?v=JNQBsJrYWKA

http://nerdreactor.com/wp-content/up...t5-800x450.jpg

Це все лише початок, але все можна з повною впевненістю стверджувати що через 15 років буде можливість ходити, наприклад, по Києву 12-го століття з 100% відчуттям реальності. Припускаю, що наступні покоління проводитимуть більшість свого часу в віртуальній реальності.
    бля, чувак, своими отзывами заставляешь меня раскошелится на не особо нужную мне вещь
    Почему выбрал именно эту ВР? Какое у нее преимущество перед конкурентами от хтц, окулус рифт и др?

Свiдок Перемоги Аватарка Equario
    Постів
    10,337
    Подякували: 21,898

https://www.youtube.com/watch?v=JNQBsJrYWKA

http://nerdreactor.com/wp-content/up...t5-800x450.jpg

1 епізод 4 сезону "Чорного Церкала" якраз про це.
    "Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    бля, чувак, своими отзывами заставляешь меня раскошелится на не особо нужную мне вещь
    Почему выбрал именно эту ВР? Какое у нее преимущество перед конкурентами от хтц, окулус рифт и др?
    Начну с конца

1. Во-первых, у меня есть уже был ps4, купил ещё в 2013 году. Валяется, практически ни во что никогда не играю, а смотрю "тв" через него. Сам агрегат виртуальной реальности мне подарили на рождество ) но вообще давно увлекаюсь, у меня уже давно был гугловский DayDream к телефону, но сони это, конечно, совсем другой уровень.

2. Я бы не торопился, игры со временем станут дешевле и после первого ВАУ эффекта, интерес, естественно, уже не такой. Я ещё мало всего попробовал чтоб прям уж рекомендовать сразу. Как технология уже всё очень круто, хотя через минут 40 на голову давит, так что это не для многочасового время провождения. Но контент я ещё толком не испробовал.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Цитата Originally Posted by Equario View Post
    1 епізод 4 сезону "Чорного Церкала" якраз про це.
    мені вже цілий день друзі радять подивитись )

Постів
    2,592
    Начну с конца

1. Во-первых, у меня есть уже был ps4, купил ещё в 2013 году. Валяется, практически ни во что никогда не играю, а смотрю "тв" через него. Сам агрегат виртуальной реальности мне подарили на рождество ) но вообще давно увлекаюсь, у меня уже давно был гугловский DayDream к телефону, но сони это, конечно, совсем другой уровень.

2. Я бы не торопился, игры со временем станут дешевле и после первого ВАУ эффекта, интерес, естественно, уже не такой. Я ещё мало всего попробовал чтоб прям уж рекомендовать сразу. Как технология уже всё очень круто, хотя через минут 40 на голову давит, так что это не для многочасового время провождения. Но контент я ещё толком не испробовал.
    а кроме игр его как-то можно использовать? Например, смотреть кино или серфить в интернете?

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    Нарешті налаштував автомат... ну знову таки, нема слів, таке враження, що тільки що здійснив всі дитячі мрії 90-тих, тобто потрапив у середину стрілялки. Грав в дум. По-перше, ти дивишся навколо себе і це круто, але максимальний ефект отримуєш коли близько підходиш до якогось 3Д об'єкту, наприклад до ліжка і тоді ти дійсно вже думаєш, що стоїш біля реального об'єкта, бо можешь як в житті максимально наблизити, подивитись з будь якого куточку. По-друге, тепер як я вже з автоматом в руках, в мене з'явились самі руки, точніше права рука і це створює десь на 80% реалістичні враження від свого перебування там, тобто ти трохи крутиш руку в один бік, в другий, і твоя віртуальна рука абсолютно півторює твої рухи. А ще в тебе в руках з'являється величезна пушка про яку ти мріяв в дитинстві і починаєш з неї стріляти куди хочеш. Увімкнув якийсь тренировочний зал де постійно з'являються монстри навколо і ледь не поломав все що є в квартирі, через дві хвилини вже забуваєш де ти знаходишся, яка нафіг кухна - треба стрибати від монстра наліво! )) з автоматом відчуття реалізму підвищилось втричі, бо коли тримаєш в руках джойстик, а перед собою бачиш автомат, то ефект реалізму все ж таки не той.

Якість зображення ще далеко не така як на комп'ютері, але тепер вже не можу уявити як можна дивитись на екран і бігати стріляти. Тепер мрію щоб зробили улюблений Duke Nukem 3D для віртуалки)

Навіть просто становитись навпочіпки і розглядати з різних сторін різні 3Д предмети - дуже круті відчуття. Але реально не дуже безпечно, краще таке в якомусь гаражі влаштовувати, бо я декілька разів вже грохнувся коли в бік стрибав

Що ще приємно, так це ти тримаєш автомат двома руками і забуваєш як він насправді виглядає. Блакитним показаний справжній вигляд в реальності, але ти цього, звісно, не бачиш в самій грі.

Фар Поінт ще так і не увімкнув, бо вже за годину гри в Думі спітнів, на ногах постійно стрибаєш туди-сюди і намагаєшся вижити )) це тобі не за компом сидіти і по клаві тикати

Але знову ж такі, я б сильно не поспішав, якщо таки штукенції вийшла зараз, то навіть через два роки має бути щось неймовірне і більш просунуте, бо це тільки початок.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    22,027
    а кроме игр его как-то можно использовать? Например, смотреть кино или серфить в интернете?
    Конечно. Ну во первых контент ограничен в зависимости от того, как ты зашел в виртуальную реальность. У Гугла, кстати, пока больше именно всяких не игровых приложений, но Сони это совсем другой уровень качества и я думаю они все скоро появятся и там. Единственное очень не хватает стрит-вью. Например, вчера скачал приложение релаксации, включаешь и ты стоишь на берегу океана где-то в Японии, играет музыку и просто можешь сесть и смотреть на волны. Но качество так себе и через 10 минут, откровенно говоря, надоедает.

Куча контента уже есть на ютубе. Есть очень офигительные видосы c искусством, например вот, на экране вообще даже 5% не передаёт ощущений того, когда ты там летаешь

Есть краткометражные фильмы снятые в 360, но они так себе, опять же, это скорей демонстрации технологии а не качественное кино. В этом году вроде должны выйти первые японские реальные качественные фильмы снятые для виртуальной реальности, посмотрим... Кино внутри совсем не так воспринимается это и хорошо и плохо. То есть, тут нужно абсолютно перезапускать школу кинематографа. Оператор не показывает тебе куда тебе надо смотреть, ты смотришь куда хочешь. Например, я смотрел какой-то такой фильм и в какой-то момент перед моими глазами упал чувак после того как я услышал выстрелил. Я обернулся и увидел там убийцу со стволом в руках, но в обычной кинухе я б его увидел заранее, а тут надо было догадаться через плечо себе глянуть когда услышал шаги там. Думаю реально интересное кино не скоро научатся снимтаь в 360 градусов. Разве что погони всякие на машинах, ты реально сидишь в кресле с водителем и смотришь по сторонам ))

я вообще думаю будущее именно не за играми, а за всякими путешествиями, искусством, релаксацией и т.д.

Через три года уже виртуальный мир должен выглядеть на 90% как реальный, согласно одному из директоров гугла Рэй Кёрцвалу. То есть следующее поколение VR.

Уровень "матрицы" будет достигнут где-то к 2030 году

Обычное кино не имеет смысла смотреть в виртуале, так как качество всё равно будет хуже, хотя экран и больше. Сёрфить вроде тоже можно, но и это не сильно удобно. Да и больше часа-двух ты не захочешь это всё дело на голове держать.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка V_etas
    Постів
    6,155
    Він же не працює без камери? Цікаво скільки він у вас коштує. У нас приблизно 100$.

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 5 користувачів. (0 користувачів та 5 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •