Сторінки 1-4 123 ... ОстанняОстання
Результати 1-20 з 75

Тема: Японія

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    31,630
    Подякували: 55,791

Японія

Знайшов цікаву статтю:

https://www.facebook.com/ispd.ua/posts/339864786359568

Лекція нашого співробітника, керівника відділу "Далекий Схід" Інституту соціально-політичних досліджень для громадян Японії в Токіо про особливості російсько-українського конфлікту. Детальніше про лекцію від Андрія Назаренка:

2 жовтня мене запросили прочитати лекцію на тему “Український дух національної оборони”. З організатором заходу, Накамура-сан, ми вперше зустрілись під час патріотичного форуму в Храмі Ясукуні місяць тому. Вона є головою організації , назву якої можна орієнтовно перекласти як “Вчителі Ямато” : це об’єднання професійних педагогів, які виступають за введення патріотичного виховання в школах. Тому відразу підкреслю: хоча кількість слухачів цієї лекції (30 чоловік) значно менше, ніж під час моєї промови в Ясукуні (50000+) , за кожним відвідувачем стоять тисячі школярів і студентів.
    Після мене свою промову виголошував пан Лі, професійний лектор і політичний критик, родом з Тайваню. Він є автором багатьох книжок на тему японсько-тайванських відносин.
    Нижче спробую окреслити тематику наших виступів.

Почну з себе: відносно незалежна давньоукраїнська держава зникла з політичної мапи в далекому XIII сторіччі , що було наслідком монгольської навали, і з того часу (за винятком коротких періодів відродження, на кшталт держави Богдана Хмельницького або УНР) майже завжди була економічною колонією сусідніх імперій. Кожна з цих держав проводила свідому політику культурного, а іноді ще й фізичного геноциду українського народу. Навіть зараз, у 2016 році, наша країна вимушена вести боротьбу з іноземним агресором за свою незалежність. На противагу 800-річній історії колоніальної залежності України, Японія має 2600-річну історію державності, символом якої є безперервна імператорська династія. Я хотів показати, що у цьому світі немає нічого непорушного. Також метою мого виступу була ілюстрація того факту, що ігнорування геополітичних проблем несе у собі величезну небезпеку.

Під час мого виступу було представлене історичне резюме: список всіх анексій, які пережила Україна, а також список постанов російської імператорської влади, спрямованих на знищення етнічної свідомості українців. Серед них: спалення україномовних біблейських текстів, заборона використання в державних закладах і табуювання друку книжок українською мовою, заборона викладання українською та української, репресії проти україномовних літераторів, заборона використання українських імен під час хрещення, і, нарешті, офіційне заперечення існування українського етносу, що його ми можемо спостерігати в російських ЗМІ навіть зараз. Окремо присвятив час Голодомору, в результаті якого загинуло більше українців аніж під час Другої світової війни. Це типова політика русифікації регіонів за допомоги насильницької міграції, в наслідку майже аналогічна доля спіткала кримських татар (11% представників цього етносу загинули під час депортації). Тут я також надав карту етнічного та мовного складу західних регіонів (знаходилися під владою Польщі) і східних (постраждали від російської влади).

Не зважаючи на всі ці кризові ситуації, не зважаючи на те що, навіть я, будучи родом із Харкова, практично втратив свою рідну мову, українці змогли зберегти свою національну ідентичність. У ХХІ сторіччі, після 800-річної боротьби за незалежність, змогли знову відновити свою державність.

Після екскурсу в історію, я підняв питання небезпеки надання політичних прав іноземцям. Це є актуальним проблемою в Японії : Демократична Партія Японії (знаходиться в опозиції до правлячої Ліберально-Демократичної) стабільно стоїть на лівих позиціях і намагається пролобіювати надання виборчого права іноземцям, що проживають в Японії. Нещодавно стала явною одна з причин такої політики: один з лідерів ДПЯ, як виявилося, має подвійне громадянство. За діючими правовими нормами Японії це є злочином. Я надав приклад, який висвітлює відсоткове співвідношення росіян в регіонах та рівень злочинності. Кореляція була дуже наочною: в усіх регіонах, де відсоток росіян перевищував 10%, спостерігалося стрімке зростання рівня злочинності, а там, де відсоток перевищував 20% - зараз йде війна.
    Потім я розповів аудиторії про першопричини російської агресії в Україні:
    Ліберальна національна політика: на відміну від повністю європеїзованих країн Балтики, де існує інститут негромадян і екзамен із отримання громадянства, Україна надавала громадянство всім, хто проживав на її території станом на 1991 рік. Включно з носіями шовіністичної російсько-імперської ідеології, що заперечували самостійність нашої держави. Усі 20 років цей українофобський баласт не давав
    Україні остаточно визначитися з прозахідним вектором розвитку, постійно повертаючи нас назад в колоніальну
    кабалу.
    Відмова від ядерної зброї в обмін на папірець під назвою “Будапештський меморандум”. Як результат, “гарант територіальної цілісності України” розв’язав загарбницьку війну, анексувавши українську територію.
    Традиційні імперіалістичні амбіції Росії: брехня, зневажливе ставлення до міжнародного законодавства, постійні військові агресії – ось що характеризує історичне обличчя росіян. Тут необхідно згадати, що в 1945 році СРСР так само наплював на пакт про ненапад із Японською Імперією, який врятував його від війни на два фронти. Крім того, він незаконно анексував Курильські острови, ще й після того, як Японія оголосила капітуляцію перед союзниками.
    Після цього я розповів японцям про Революцію Гідності. Через те, що проросійські шовіністи мали політичні права, в парламенті були присутні агенти ворога. Що вже казати, якщо навіть прем’єр-міністр був родом з Росії та до того ж так і не вивчив державної мови?
    Так ось, спочатку це був малочисельний протест, метою якого було звернути увагу уряду до волі народу і не відмовлятися від курсу євроінтеграції. Однак після того як Янукович вирішив пограти в Путіна та жорстоко розігнав мирну демонстрацію, наступного дня на вулиці вийшов вже 1 мільйон. Ще за часів козацтва Україна традиційно була волелюбною державою, тому український народ може витерпіти все, крім диктатури. Однак, чи під впливом своїх російських радників (які вже перетворили РФ на в’язницю народів), чи від вродженої недоумкуватості, Янукович не зміг прочитати прагнення власного народу і замість пошуку компромісу, пішов шляхом подальшого закручування гайок. З метою придушення протестних настроїв, він пішов на порушення конституційних норм.
    Вже тоді протистояння уряду народові прийняло відверту шовіністичну антиукраїнську спрямованість. Янукович відправляв на боротьбу з демонстрантами поліцію з Криму та східних регіонів країни.
    Як результат, не зважаючи на те, що проросійські сили пролили багато невинної крові, вони не зуміли досягнути мети. Крім того, зазнали невдачі спроби долучити до розгону протестів українську армію. Усвідомивши всю безвихідь свого становища, президент… зник безвісти, згодом з’явившись в Росії.
    Цей момент викликав у слухачів найбільший шок. Людина, що на ній лежить відповідальність за державу, залишає свою країну напризволяще та тікає за кордон. Згодом його шлях повторили десятки діячів правлячої партії, а також – бійці “Беркуту”, на яких лежить відповідальність за вбивства та поранення сотень активістів. Вони втекли у Росію, де отримали громадянство, та продовжують служити режиму Путіна у силових структурах РФ.
    Тобто, ці люди від самого початку переслідували інтереси свого північного сусіда і не мали жодних зв’язків з Україною. Від самого початку вони прибули сюди як агенти Кремля і повернулися до Росії щойно «запахло смаженим».

Закінчив я свою промову демонстрацією доказів прямого військового втручання РФ у конфлікт на сході України. Тут є доречною й історія Дорофєєва з Алєксандровим, які “не мають причетності до ГРУ та Росії”, але чомусь стають учасниками обміну військовополоненими. Тут й історія Савченко, яка була взята в полон на території так званої ЛНР, а в результаті опинилася в російській в’язниці. Тут і звіти Belingcat, які підтверджують артилерійські обстріли території України з боку Росії. Тут і порівняння інтерв’ю Путіна, який спочатку заперечує участь російських військових в анексії Криму, а потім запроваджує медаль “За повернення Криму” для солдатів. Ну, і ,звісно, численні відео- та фотодокази.
    Також я висловив подяку Збройним Силам України, що захистили мій рідний Харків від долі Криму та Донбасу. Якби не героїчні зусилля українських солдатів на фронті та працівників СБУ, які запобігли захопленню Харківської облради, у мне би більше не було Батьківщини.

Перейдемо до фідбеку:
    Абсолютна більшість слухачів визнали важливість зміцнення національної безпеки. Армія – це єдине, що захищає народ від агресії сусідів з імперськими амбіціями. Чим слабкіша армія – тим більша вірогідність війни. Тому Японія також потребує перегляду своєї національної політики у бік збільшення бойового потенціалу та повноважень Сил Самооборони Японії.
    Багато людей відзначили безглуздість міжнародних договорів: «Крім нас нема нікого, хто зацікавлений в процвітанні нашої держави. Іноземці з легкістю продадуть нас, якщо будуть вважати, що це їм вигідно, яких би вони не давали обіцянок до цього».
    Дехто відзначив схожість політичного підходу , що демонструють КНР та РФ( насильницька асиміляція, загарбницькі війни, ядерний шантаж)
    Деякі слухачі доповіді написали, що вперше усвідомили весь жах життя під іноземним ігом. Мовляв, Японія залишалась Японією 2600 років, тому вони ніколи не думали, що можлива ситуація, коли вони не змогли би використовувати свою рідну мову або навіть називати себе представниками своєї національності.
    Один слухач відзначив, що в України та Японії досить близькі демократичні та патріотичні цінності, тому нам слід поглиблювати взаємодію на геополітичній арені, щоб зупинити потенційних агресорів в обличчі КНР, РФ, КНДР.

Були ті, хто дізнавшись про Революцію Гідності, суворо розкритикували політичну пасивність японського народу, більша частина якого абсолютно не цікавиться ані міжнародним, ані внутрішнім становищем. А тим часом політика та життєвий устрій є неподільними, а розплата за аполітичність - війна та/або диктатура.
    У цілому, мені вдалося реалізувати поставлену мету і хоча би трохи зняти рожеві окуляри з японців. За результатами поставленої програми, мене запросили 22 січня виступити в префектурі Гунма з тією ж самою лекцією, та вже перед більшою аудиторією.
    Я гостро відчув нестачу державного фінансування: тоді, коли Росія та Китай витрачають мільйони на пропаганду, в тому числі й японською мовою, оприлюднення та популяризація української точки зору базується виключно на зусиллях волонтерів. Хоча у посольства України в Японії є всі можливості розповсюджувати правдиву інформацію, зокрема, в японських ЗМІ.

Також дещо розкажу вам о промові пана Лі:
    Раніше, коли я критикував комуністичні режими, я завжди ставив у приклад Республіку Корею та КНДР, Тайвань (Китайська республіка) і КНР. Це приклад того, як нації зі спільною культурою та історією розділилися на дві частини, одна з яких поринула у диктатуру та шовінізм.
    Але Лі-сан показав мені зовсім інший погляд на історію. Лі-сан – представник корінних народів Тайваню, які жили там тисячоліттями задовго до приходу китайців. Коли Тайвань став частиною Китаю, прибульці з материка вигнали аборигенів у гори, а самі стали освоювати родючі рівнини. За часів Китайської республіки почалася жорстка політика асиміляції: всім аборигенам присвоїли китайські імена, ввели заборону на спілкування мовами корінних народів (при чому вона зберігалася до недавнього часу). Коли Лі-сан навчався в школі, його штрафували за розмови рідною мовою та забороняли називати себе не-китайцем.
    Тому для корінних тайванців, що Китайська Республіка, що Китайська Народна Республіка – це різні сорти окупантів. Приблизно як Білий рух та Червона армія під час Громадянської війни 1917-1921 років.
    Відповідно, наша історія має багато чого спільного. І Тайвань, і Україна – дві держави, які були затиснуті між різними жадібними імперіалістичними державами, кожна з яких (не зважаючи на різницю у назвах) послідовно проводила політику асиміляції та геноциду місцевого корінного населення.
    Проте, не зважаючи на всі зусилля окупантів, хоча Лі-сан і має тепер китайське ім’я та спілкується китайською як рідною, йому вдалося зберегти свою етнічну ідентичність як складову усвідомлення себе частиною окремого від Китаю народу. Тим сильніше я відчув його розчарування від того, що майже ніхто не знає історії корінних народів Тайваню, Також його зачепило те, що він повинен виступати під прапором “Гоміндану” – китайського владного руху з імперськими поглядами, що узурпував владу на його Батьківщині.

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,721
    Подякували: 20,591
    Цікаво, але у свій час Японія сама була колонізатором і часто діяла як рашка. Корейці ще досі на всіх можливих змагання вболівають проти японців, а китайці пам'ятаю про всі "веселощі" японців.

Тим не менш, це дуже і дуже добре, що вони нам допомагають. І добре, що є подібні лекції
    "Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Сотник Аватарка ZEMA
    Постів
    1,068
    Подякували: 2,411
    Я, после того как почитал что японцы творили в Китае, стал по-другому относиться к бомбардировкам Хирасимы и Нагасаки

Цей файний пост оцінили:

Вы извините, что я матюкаюсь, просто, блядь, как тут не матюкаться.

PTAAG
    Guest
    Потому и стали нормальной страной, что на своей шкуре почувствовали расплату за содеянное. Не в пример рашке.

Хмельницький Аватарка kizer
    Постів
    14,639
    Подякували: 22,500
    Цитата Originally Posted by PTAAG View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Потому и стали нормальной страной, что на своей шкуре почувствовали расплату за содеянное. Не в пример рашке.
    рашка ж типа пабидиЕль)))) только не понятно в чем)

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка skiffmc
    Постів
    2,080
    Подякували: 4,143
    Жаль Японію, чудова країна
    У Росії є лише два союзники: домовина і цвяхи

Гетьман Аватарка AndriySH
    Постів
    7,144
    Подякували: 15,840
    страшновато...
    Зеля лох, наївся блох,
    Сів на лавочку і сдох!

Осавул
    Постів
    2,695
    Подякували: 4,879
    Цитата Originally Posted by Pizzarelli View Post
    О, господи, нет! Гигантская 60-сантиметровая волна накрыла Иппонию.
    ужас! почти втрое больше чем у Пили!

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,721

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    5,004
    Подякували: 5,488
    Цитата Originally Posted by Pizzarelli View Post
    Просто внезапно так, никто даже предположить такого не мог.
    ну шо там, все ебанулось или пронесло?

Сотник Аватарка Playmaker
    Постів
    1,415
    Подякували: 1,059
    Японія все здає свої позиції, у 80-х майже наздоганала США, а зараз прогає німцям та індусам...

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    5,004
    Подякували: 5,488
    Убытки на 10 АТО.

Хмельницький Аватарка kizer
    Постів
    14,639
    Подякували: 22,500

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,721

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,721
    Рік тому:

Шо

Дипломат з Японії. Працює тут, в японському посольстві. Він був першим японським дипломатом, що приїхав в Україну вивчати мову. Тепер він тут вже на другій каденції, шість років. Ми сиділи з Шо в київському кафе, яке трішки по інтер'єру нагадувало про Азію.

- До Майдану в мене була перша каденція. - Розповідає він. - Було досить мало роботи. Я вже збирався повертатися назад в Японію. В нас є ротація. Я мав би повернутись, максимум можна бути 3-4 роки. Але після Майдану почалася така активна співпраця з Японією, в разів десять збільшилась кількість роботи. Ми зараз співпрацюємо з усіма міністерствами. Новій поліції поставили машини.

Сьогодні субота, але Шо звільнився з роботи тільки ввечері. Раніше він встигав подорожувати, а тепер просто не має часу.

- Зараз особливо в Японії зрозуміли, як важливий український напрямок, українське питання. Не вистачає спеціалістів японців, що розбираються в питаннях України, тому я лишився. У нас є програми обміну. Ми возимо людей з міністерств і депутатів обмінюватися контактами, вчитися, набиратися досвіду. Ще два роки тому це були просто номенклатурні поїздки. А зараз реально відчувається результат.

Шо вчив українську у Львові і жив там півтора роки. Туди його направило японське МЗС для навчання, після чого він приступив до роботи у японській дипустанові у Києві. Ми багато говорили про медіа.

- Японія суперсучасна, але не в усіх галузях. - Каже Шо. - В Японії все ще культ друкованих і офіційних медіа. Тоді як в Україні інтернет ЗМІ і соціальні медіа користуються куди більшою довірою і популярністю.

Ми багато говорили про причини і наслідки таких відмінностей, про олігархічну модель медіа-середовища. Шо каже, що Японія готова відмінити візи для українців, але спершу ЄС має відмінити нам візи. У Японії досить консервативна політика. Колись ці острови закрилися від світу на добре століття. І тут до нас підходить кельнерка.

- Можна мені ще раз криваву мері, - каже Шо.
    - Што? - Каже офіціантка.
    - Павтарітє пажалуйста, - відповідає спокійно їй Шо і вона йде в напрямку бару. - Люди тут не готові до того, що іноземець може говорити українською. Але колись було взагалі неможливо. Стає трошки краще, але все ще так само.

Так от іноземці міняють нашу країну.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Skysteel
    Постів
    8,676
    Подякували: 18,382

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Jasse James
    Постів
    6,417
    Подякували: 14,680
    Чуваки научили машину на основе анатомии генерировать движение, а этого старого мудака это оскорбляет потому что у него дружбан так двигается? Моралисты - враги прогресса(

Цей файний пост оцінили:

Не деградуй до рівня Андрійка!

Полковник
    Постів
    4,633
    Подякували: 7,107
    Цитата Originally Posted by Jasse James View Post
    Чуваки научили машину на основе анатомии генерировать движение, а этого старого мудака это оскорбляет потому что у него дружбан так двигается? Моралисты - враги прогресса(
    І ще релігія та віруючи вороги прогресу. Якщо б не було церкви, то ми би вже декілька сторіч літали би в інші сонячні системи.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Jasse James
    Постів
    6,417
    Подякували: 14,680
    Думаю если бы не развал Римской империи и гребаное христиантство - мы были бы на том уровне на котором сейчас около 500-1000 лет назад.

Цей файний пост оцінили:

Last edited by Jasse James; 18-12-2016 at 12:26.
    Не деградуй до рівня Андрійка!

Полковник
    Постів
    4,633
    Подякували: 7,107
    )))

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •