Сторінки 96-96 ПершаПерша ... 4686949596
Результати 1,901-1,916 з 1916

Тема: Історія України

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    18,092
    Подякували: 21,340
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Так, думаю отруїли. Він був у 100000000000х свідоміший за батька і був дуже не зручним для москалів політиком.
    цікаво, якби не всі ці політичні вбивства, то чи могла б Україна онезалежнитись раніше, але думаю що ні
    Бровари - це не для киян

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    20,937
    Подякували: 37,501
    Цитата Originally Posted by USSR-UA View Post
    цікаво, якби не всі ці політичні вбивства, то чи могла б Україна онезалежнитись раніше, але думаю що ні
    Я думаю, що ні, але він мав би сильну політичну організацію (або вже його діти та інші наслідники) і вони жваво вклинулись би у політичне життя України у 1991 році в якості такої собі західно-демократично-консервативної партії і думаю мали б свої 5%+ відсотків у раді, на відміну від ОУН які занадто радикально-екстремістські для широкого політичного життя і взагалі не виявились здатними якось впливати на сучасне політичне життя України.

Одна з головних бід сучасності, що всі ці сили з еміграції не виявились спроможніми повернутись в політичне життя нової України, а могли.

Цей файний пост оцінили:

Не розхитуйте зелупу бо порох нападе (c) головний афро-лівак

Гетьман
    Постів
    7,171
    Подякували: 4,872
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    Я думаю, що ні, але він мав би сильну політичну організацію (або вже його діти та інші наслідники) і вони жваво вклинулись би у політичне життя України у 1991 році в якості такої собі західно-демократично-консервативної партії і думаю мали б свої 5%+ відсотків у раді, на відміну від ОУН які занадто радикально-екстремістські для широкого політичного життя і взагалі не виявились здатними якось впливати на сучасне політичне життя України.

Одна з головних бід сучасності, що всі ці сили з еміграції не виявились спроможніми повернутись в політичне життя нової України, а могли.
    Шо ж ты не вернулся ???( ятоже не лучше если шо) Я вообще заметил что украинцы я не знаю как правильно сказать сильно буржуазные. Думают о своём брюхе . Как только устраиваются сразу забывают об Украине .Как бы такой сильной национальной самоидентичности нет. Не так как скажем у евреев,они свёрнуты на своём Израиле ( я правда знаю почему) .Но и Украина совершенно ничего не делает для своих граждан. Кто вернулся я могу только вспомнить Супрун и финанасами у Пороха занималась женщина.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    20,937
    а я що видатний політичний лідер? Коли буде можливість збудувати в Україні хоча б маленький заводик, повернусь, а так нащо я там потрібен, в убері працювати? а грошей я з 2014 відправив більше ніж заплатив би податками. На початку війни взагалі віддав майже все що в мене було накопичено за все життя і свою якість життя протягом 2014-2017 понизив на 70% усіма переказами до різних батальйонів, ЗСУ, на медичні потреби і дітям в кого батько загинув на війні і не тільки фінансово, а й сам їздив купував іграшки, тощо. До війни була автівка, від неї відмовився, щоб не було зайвих затрат. Єдине, що я не пішов на фронт, як наш побратимий Андрій Питак, який віддав своє життя для України, так, за це соромно.

І мені огидно бачити коли в діаспорі люди пишаються що відправили кудись 50 доларів і думають що виконали свій обов'язок. Були такі серед яких я вів агітаційну роботу, щоб долучались до допомоги, які за 50 доларів донату хотіли якісь підтвердження мати, докази, щоб їм фотки присилали з фронту з подяками. Хотілось роз'їбати їбала їм. А дехто квартиру продавав і віддавав все на рахунок міноборони, розуміючи що половину вкрадуть, в кращому випадку (я не продавав, бо немає що продавати)

Моя юнацька мрія була стати олігархом і попередити російську агресію, я за це писав на старому форумі до війни, ну тепер плани чи мрії вже більш реалістичні, але я повернусь коли зможу нести якусь користь Україні.

Цей файний пост оцінили:

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    36,125
    Подякували: 64,212

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Полковник
    Постів
    4,752
    Подякували: 7,714

Сотник Аватарка OlegSik
    Постів
    1,191
    Подякували: 2,996
    Офтоп звичайно. Але наскільки я радий, що в мене вдома були двохтомник Грушевського та книжка Миколи Аркаса. І я їх прочитав ще в тому віці, коли читав все підряд. Хоча потім прийшлось перечитувати, коли вже краще все усвідомлював. Так от, на щастя, я знав історію України, яка була до совкової версії. Тому мені інколи навіть дивно, коли в таких відео пояснюють речі, які мені здаються очевидними, але потім я згадую, які в нас були підручники, і все стає на свої місця.
    До речі, на вступному іспиті з історії України (а я вступав ще до всіх цих ваших зно) в мене навіть була дискусія з викладачем з приводу постаті Хмельницького. Ми взагалі дуже довго спілкувались, хоч там всього 3 питання було в білеті. В результаті мені поставили мінімально можливу оцінку для вступу на державне, а вуз був досить корумпований, і люди переді мною мали набагато кращі оцінки.
    І от, десь в перших числах вересня мене зустрічає ця викладачка (вона в нас не викладала), і каже: Я вас пам‘ятаю, ви найкраще здали екзамен при вступі. А я такий: Ні, ви мене з кимось плутаєте, були люди з набагато кращими оцінками. Вона зніяковіла) От такий я злопам’ятний

Цей файний пост оцінили:

Si vis pacem, para bellum

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    6,601
    Подякували: 17,335
    Одразу вибачаюся за ТСН. Але цікаво було подивитися нарізки з початку 90-х. Ще Чорновіл живий. Наскільки Кравчук видавався стильнішим та сучаснішим за Кучму. Кучму взагалі не впізнати на початку 90-х.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    20,937
    Тю, Чорновіл відмовився очолити перший уряд? Не люблю такі "шляхетні" вчинки які несуть абсолютно деструктивний характер... тим більше, що Кравчук взагалі майже не втручався у внутрішні справи і весь час лише їздив світом, встановлюючи дипломатичні стосунки, тож у Чорновола було б більше влади і можна було реформи започаткувати на прикладі Литви та Польщі.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    6,601
    Подякували: 17,335
    Він, скоріш за все, сам себе бачив президентом, який їздить по закордону й не встручається у внутрішню політику. Ймовірно, він на господарських питаннях, що є повноваженнями прем'єра, не сильно розумівся.

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    36,125
    Подякували: 64,212
    Не виключено що Чорновіл на практиці виявився би таким же бездарним як і Ющенко.
    це не перемога а повна зрада

Сотник Аватарка login135
    Постів
    1,004
    Подякували: 1,609
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Не виключено що Чорновіл на практиці виявився би таким же бездарним як і Ющенко.
    Ющенко був топовий голова нацбанку і непоганий прем'єр. Президентом він виявився посереднім через те що вчасно не розпустив парламент.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Sunkid
    Постів
    3,745
    Подякували: 4,745
    Це ж історія, чи не так?

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    20,937
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Думаю він був би значно гіршим за Ющенка, але все одно не будував би олігархічну систему як Кучма, а гуманітарна політика зазнала б "помаранчевих" змін вже у 1991 році

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    18,092
    Подякували: 21,340
    Історія одного місця у Броварах

до 1917 року тут стояв єдиний пам'ятник у місті - Олександру ІІ, потім його знесли і у 1923 поставили дерев'яного Тараса, в 1939 - бетонного, в 1947 - нового бетонного, в 1964 - гранітного в повний розмір, ну і оновили в 2013 разом з площею

1925

1950-ті

1965

2012

наші дні

Цей файний пост оцінили:

Бровари - це не для киян

Гетьман Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    8,453
    Подякували: 5,676

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •