Сторінки 7-7 ПершаПерша ... 567
Результати 121-128 з 128

Тема: DDR | НДР

Полковник Аватарка melv
    Постів
    4,621
    Подякували: 7,454
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Я читав, що вони всі рядові миттєво стали військовими ФРН і їх розкидали по баракам на заході країни, щоб підтягували свою підготовку до стандартів НАТО, а на сході бараки не відповідали мінімальним вимогам Бундесвеер і їх або знесли або перебудували. Офіцерів всіх звільнили, десятки тисяч стали безробітникам і без шансів працевлаштовуватися. Всю техніку продали у бідні країни, частку просто знищили, а винищувачі (міги-29) подарували полякам. Невеличкій частці офіцерів пощастило і їх просто понизили у рангу. Час відслуги не зараховувався до пенсії військових Бундесееру. Відповідно, можна припустити, що всі кар'єрні військові офіцери стали бомжами або пішли освоювати якусь професію у технічних школах, думаю це кістяк німецької вати. Мабуть охоронцями в крамницях працюють.

Цікаво, що німці які служили у збройних силах нацистської Німеччини отримали нормальні пенсії і не були настільки репресовані як офіцери НДР.
    якось несправедливо тоды, бо виходить, що у обєднанні двох Німеччин одній одразу визначили другий сорт.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка melv
    Постів
    4,621
    Подякували: 7,454
    Цитата Originally Posted by Sunkid View Post
    Ніт. Багато з них були совками - і совками ж залишилися досі. Досить багато старих східних німців це вата, що досі з ностальгією згадує ковбасу по 1 марці 20 крецерів і гітлерюгенд піонертабори.
    може, це якщо говорити про народжених десь в 60-70-х. Але ж ті, хто ще застав єдину Німеччину, мали б розуміти різницю

Полковник Аватарка Sunkid
    Постів
    4,781
    Подякували: 5,725
    Звісно, совків серед старих східних німців не більшість і навіть не половина, але їх вистачає. Он навіть серед литовців є етнічні литовці за обома батьками, що вважають рідною мовою російську, не люблять сучасну Литву і ностальгують за СРСР. Я думав раніше, що таке взагалі неможливо. А серед латишів таке буває ще частіше. Один мені розповідав, які смачні продукти були при Совку, як усе робилося суворо за ГОСТом і т.п.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    23,358
    Подякували: 40,881
    Я читав що покоління народжене протягом 1890-1920 ненавиділи НДР

Цей файний пост оцінили:

Свiдок Перемоги Аватарка Велтон
    Постів
    10,937
    Подякували: 8,205
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    Я читав що покоління народжене протягом 1890-1920 ненавиділи НДР
    У меня пробабушка 1908 года рождения и я её успел застать, она ненавидела ссср ибо на её глазах, её родителей раскулачили. Вторая пробабушка 1911 года аналогично, вторая вообще умерла кода мне 20 лет было.

Полковник Аватарка Sunkid
    Постів
    4,781
    Подякували: 5,725
    Якби Баварська Радянська Республіка проіснувала довше місяця, то ще більше б німців Совок ненавиділи. НДР ще нічого так відбулися, досить мало сталінщини застали.

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    36,775
    Подякували: 64,984
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    якось несправедливо тоды, бо виходить, що у обєднанні двох Німеччин одній одразу визначили другий сорт.
    Та бо так і було)

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    23,358
    Подякували: 40,881
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    у значній мірі Західний світ розглядав падіння комунізму як свою перемогу над східними країнами, зокрема над НДР, у багатьох настрої було такі "ха ха, нарешті ми їм показали хто крутіший" а на сході падіння комунізму розглядалося як своя перемога над диктаторами, а не як своя поразка, звідти і багато непорозумінь було і взагалі зверхнє ставлення до "східняків" на Заході

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •