Сторінки 2-4 ПершаПерша 1234 ОстанняОстання
Результати 21-40 з 72

Тема: Зміна клімату | Глобальне потепління

Осавул
    Постів
    2,485
    Подякували: 1,361
    ПС, таки укр правий із хмарами, вони в сумі охолоджують землю. Але і я правий з Н2О в атмосфері, Н2О в атмосфері має на загал, в сумі парниковий ефект.

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Подякували: 3,748
    Яке потепління?! Про що ви?! Де ананаси на моїх грядках? Де крокодили у Дніпрі? Я тут собі сиджу мерзну, чекаю, поки включать опалення, а хтось там патякає про потепління. Пам'ятаю, декілька років тому я купався у Дніпрі 26 вересня. А цього року у мене 26-го зуб на зуб не попадав. То де моя Французька Рів'єра у Гідропарку та апельсини на дубах мого лісу? Поки цього не буде, нехай не верзуть нісенітниць про потепління! Підхоплюйте мою пісню, друзі:

Осавул
    Постів
    2,485
    Те, у Європі наприклад похолоднішає від глобального потеплення, бо Гольфструм зупиниться.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    5,384
    Подякували: 5,937
    Цитата Originally Posted by vadik_veselovsky View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ПС, таки укр правий із хмарами, вони в сумі охолоджують землю. Але і я правий з Н2О в атмосфері, Н2О в атмосфері має на загал, в сумі парниковий ефект.
    Н2О - да, прозрачно. Но не в виде облаков и туч. Тут гадать нечго, облака и тучи охлаждают землю. Солнце их не нагревает, они никогда теплыми не бывают. Они задерживают солнечные лучи, которые вызывают потепление и испарение. В общем тут-то круг и замыкается. Если утверждать, что со2 отбивает пепло в низ... Короче, еффект теплицы (парниковый эффект) когда пленка удерживает тепло над грядками и парниковый эффект в планетарном масштабе , где со2 отбивает тепло Земли выполняя функцию пленки ---- не одно и тоже! Атмосфера, океаны немного по другому работают. Потепление есть, в среднем по планете. Но это лето у нас было холодным. Тольно июнь пожарил, и начало июля. Я по Азовскому морю сужу. Прошлые годы я почти через день ездил купаться, было тепло, море экстремально теплое. В этом году только в июне. Июль уже был прохладный и ветренный, почти не купались. Потом уехал в Киев. Август в Киеве - я офигел, со второй половины ходил в куртке, даже несколько раз одел шапку. ВТФ? Куда я приехал?
    Last edited by ukr; 01-10-2019 at 01:56.

Осавул
    Постів
    2,485
    Парниковий ефект прозорої Н2О в атмосфері більше ніж охолоджуючий ефект хмар. Хмари вдень охолоджують землю на 12 градусів, вночі утеплюють на 7, тобто разом охолоджують на 5.

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    5,384
    Парниковий ефект прозорої Н2О в атмосфері більше ніж охолоджуючий ефект хмар. Хмари вдень охолоджують землю на 12 градусів, вночі утеплюють на 7, тобто разом охолоджують на 5.
    когда идет дождь еще больше охлаждает. дождь , сам понимаешь, производная туч.
    я уже давно хочу, чтоб кто-то мне на пальцах объяснил, причинноследственную связь между со2 и глобальным потеплением. Мы скорее выздохним от нехватки чистого воздуха чем от жары (или от холода, наукой не доказанно, но слухи ходят)

Осавул
    Постів
    2,485
    Дощ на температуру всієї планети не впливає, він тепло з одного місця в інше переносить всередині планети.

Чому, хіба не пояснює, що три атоми СО2 можуть зловити інфрачервоний фотон а О2 чи азот ні?

Земля приймає енергію від сонце у видимому світлі, а випромінює її в космос у інфрачервоному. А тут бац СО2 зловив інфрачервоний фотон і не дав землі втратити тепло.

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    5,384
    Дощ на температуру всієї планети не впливає, він тепло з одного місця в інше переносить всередині планети.

Чому, хіба не пояснює, що три атоми СО2 можуть зловити інфрачервоний фотон а О2 чи азот ні?

Земля приймає енергію від сонце у видимому світлі, а випромінює її в космос у інфрачервоному. А тут бац СО2 зловив інфрачервоний фотон і не дав землі втратити тепло.
    опять же увеличнение температуры ведет у веречинию испарений и сново по кругу. Вот я тут глянул, говорят в мезазое было тепло, очень тепло, буйство растений и животных при высоких уровнях со2, вулканической активности и не остывшим ядром планеты. Тут как раз парниковый эффект , как ты рассуждаешь, работает - т.к. планета сама себя обогравала горячим ядром и тепло оставалось. Но в нашем случае - сложнее, мы уже не греем сами себя. И все тепло, что у нас есть дает солнце. Ищите в другом причину незначительного потепления в масштабах эпох.

Цей файний пост оцінили:

Осавул
    Постів
    2,485
    Тобі наука все розклала по полицях, 99% науковців, ти все одно ані на йоту не просуваєшся.

Але тут знову ж сенс у тому, що Україні цей рух проти СО2 стратегічно та макроекономічно вигідний.

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Останній льодовиковий максимум — час максимального розвитку льодовикових щитів за часів останнього заледеніння (Вюрмське, Вісконсинське або Валдайське заледеніння), приблизно 20 000 років тому. Тривав протягом декількох тисяч років.
    На той час льодовикові щити охоплювали всю Ісландію і Британські острови, за винятком південної частини. Північна Європа також була під льодовиком, південна межа, проходила через Німеччину та Польщу. У Північній Америці льодовик займав практично всю Канаду і прямував долинами Міссурі і Огайо, а також на схід до Нью-Йорка. У Південній півкулі Патагонський льодовиковий щит охоплював Чилі і західну Аргентину і на північ прямував приблизно до 41° південної ширити.
    Вічна мерзлота охоплювала Європу на південь від льодовикового щита, аж до сьогоденного Сегеду та в Азії до Пекіну.
    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E...BC%D1%83%D0%BC

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    После сравнительно тёплого XVI века в Европе резко снизилась среднегодовая температура. Гренландия — «Зелёная земля» — покрылась ледниками, и с острова исчезли поселения викингов. Замёрзли даже южные моря. По Темзе и Дунаю катались на санках. Москва-река полгода была надёжной площадкой для ярмарок. Глобальная температура понизилась на 1—2 градуса по Цельсию.
    На юге Европы часто повторялись суровые и продолжительные зимы, в 1621—1669 годах замерзал пролив Босфор, а зимой 1708—1709 годов у берегов замерзало Адриатическое море. В зиму 1620—1621 годов в Падуе (Италия) выпадал снег «неслыханной глубины». Особенно холодным выдался 1665 год. Зимой 1664—1665 годов во Франции и Германии, по свидетельствам современников, птицы замерзали в воздухе. По всей Европе наблюдался всплеск смертности.
    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B8%D0%BE%D0%B4

Осавул
    Постів
    2,485
    Знову по колу, ми вже з'ясували, що середньовічне похолодання в Європі було локальним. Земля в цілому на той час не холола.

Я не розумію сенсу перти проти науки.

Нема довіри науковцям? Не знаєте як наука функціонує?

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,563
    Подякували: 7,782
    Отаке мені недавно скидали
    https://mindset.pm/global-warming/?f...qt7fDisbZ4hb7E

як думаєте, наскільки правдива стаття?

парочка графіків звідти

P.S. я сам думаю що величезні динозаври, яких і в нас викопують, і в Сибірі, не жили б в таких зимах

тому припускаю що колись на планеті було значно тепліше

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    5,384
    Тобі наука все розклала по полицях, 99% науковців, ти все одно ані на йоту не просуваєшся.

Але тут знову ж сенс у тому, що Україні цей рух проти СО2 стратегічно та макроекономічно вигідний.
    Ок, все так. Если уж на то пошло, то нам и небольшое потепление на руку

Осавул
    Постів
    2,485
    Ні, в нас загроза опустельнення, вже є мікропустеля Олешківська. Пару градусів і в нас від Вінниці до Луганська буде неродюча пустеля.

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Пару градусів і в нас від Вінниці до Луганська буде неродюча пустеля.
    Що за нісенітниці? Це таке наука говорить чи пан Вадік видумує?

Осавул
    Постів
    2,485
    Науковий факт, ніколи гуглити

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    вже є мікропустеля Олешківська.
    За словами П. Костичева, який вивчав Олешківські піски у 1880-х роках, не більше ніж за сто років до того часу піски були суцільно закріплені рослинністю, місцями деревами. Думки, «ніби поява пісків відбулася від зміни кліматичних умов місцевості», Костичев вважав абсолютно голослівними.
    «Утворення сипких пісків і перепони до їх закріплення обумовлюються однією і тією ж і притому лише однією причиною: посиленим випасанням худоби».

Цей файний пост оцінили:

Осавул
    Постів
    2,485
    Блжд ти бачиш в нас весь Південь червоним, Дуже високий ризик опустелення

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Jasse James
    Постів
    7,289
    Подякували: 16,612
    Ні, в нас загроза опустельнення, вже є мікропустеля Олешківська. Пару градусів і в нас від Вінниці до Луганська буде неродюча пустеля.
    але вона вже быльше століття як є і причиною виникнення була діяльність людини а не клімат. При бажанніця "пустеля" може за 10 років на ліс перетворитись
    Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, задля дестабілізації ситуації в країні деградую до рівня Андрійка

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •