Голосування: Чи чипований пан або пані?

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Сторінки 339-355 ПершаПерша ... 239289329337338339340341349 ... ОстанняОстання
Результати 6,761-6,780 з 7090

Тема: Спалах коронавірусу 2019-nCoV

Сотник
    Постів
    1,471
    Подякували: 990
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Ну и шо ты им отвечаешь ???? Так Ты это значит выписуешь сертификат
    А кстати я уже привык ,а раньше я был просто в шоке как американцы делают серьёзные документы. У нас сертификат,эта такая бумаженция картонная которую при желании можно сделать на принтере любой,можно в телефоне её сделать скачав кажется с сайта .Никакой печати записано имя ,дата ,вакцина. И в основном она нужна что бы в ресторан пройти,но как сын мой говорит её перед носом показал и никто её проверять не будет. Но цимус в том ,что это при желании можно проверить одним кликом в общей системе.Я помню забирал документ дали мне листок с маленькой печатью на три слова. В Украине это или картонная книжка или лист с водяными знаками и обязательно синей большой печатью или выдавленной
    В Україні ця бумажка з QR кодом повинна бути. Але якщо чесно, то навіть у Європі це лише бумажка. Кілька тижнів потому пішов на вечірку у Барселоні, туди пускають тільки з сертифікатом чи негативним ПЛР/антиген тестом. І своїми очами бачив, як люди у фотошопі малювали негативний результат.

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    6,931
    Подякували: 18,020
    Цитата Originally Posted by Vitaly Romanov View Post
    Цей бустер затвердила не для всього населення у цілому, а тим кому треба. У тебе онкологія, ти перебуваєш на діалізі чи ГКС приймаєш пожиттєво?
    Цей бустер в Україні ще взагалі не затверджено, з цього потрібно почати. При цьому, наш МОЗ раніше казав, що бустер дозволятимуть лише після того, коли 70% населення вакцинують (тобто, ніколи). Але зараз пом'ягшили риторику й кажуть, що дозволятимуть тим, кому конче потрібно за кордон. А продовжити тим, що ще далеко не факт, що Модерна буде в Україні наступного року. Але вона, в принципі, ніби замінювана Пфайзером.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Sunkid
    Постів
    4,435
    Подякували: 5,312
    Цитата Originally Posted by Vitaly Romanov View Post
    Цей бустер затвердила не для всього населення у цілому, а тим кому треба. У тебе онкологія, ти перебуваєш на діалізі чи ГКС приймаєш пожиттєво?
    Чим ти читаєш? Для всіх - через 6-8 місяців після другої дози. А для людей з ослабленною імунною системою - через місяць.
    Я ж не кажу, що одразу побіжу. Десь у квітні-травні. Сподіваюся, що до того часу і в Україні бустер затвердять, і дози Модерни у нас з'являться, хоча б платно.

Постів
    4,435
    Вчені створили "антикоронавірусний" світильник

Розроблений американськими вченими пристрій біологічного освітлення (BLU) виробляє безпечні довжини хвиль видимого синього світла з певною щільністю для знищення SARS-CoV-2 незалежно від того, чи знаходиться він усередині клітини, чи за її межами.
    Щоб з'ясувати, як таке світло впливає на організм, фахівці створили тривимірні клітинні моделі з донорських клітин, отриманих із бронхів і трахеї однієї людини, а потім піддали їх впливу світла довжинами хвиль 385, 405 та 425 нанометрів.
    Як виявилося, тільки хвилі довжиною 425 нанометрів, що практично повністю перебувають у видимій частині спектру, не завдавали шкоди тканинам.
    Навіть низьких доз такого світла було достатньо, щоб знизити вірусне навантаження, а більші дози показали зниження інфікування на 99,9% без видимого негативного впливу на організм.
    Автори також підібрали оптимальні параметри інактивації інших бета-коронавірусів, таких як SARS-CoV-1 і MERS. Результати всіх вимірювань перевіряли у двох незалежних лабораторіях.
    Вчені сподіваються, що їхня нова розробка матиме суттєву користь у боротьбі з пандемією коронавірусу, особливо в країнах та регіонах, де не вистачає вакцин.

https://ua.korrespondent.net/tech/sc...snyi-svitylnyk
    Двічі модернізований

Гетьман
    Постів
    8,051
    Подякували: 5,249
    Думаете у вас только против вакционисты есть,у нас сегодня противники вакцин перекрыли мост Бруклинский ( повбывав бы всех,с моста и выкинул бы не за вакцины ,а за перекрытие моста ) с 20 октября все госслужащие должны вакцинироваться .И вот вишенка на торте кто протестовал. Полицейские,пожарники,рабо тники скорой помощи,санитарная служба .А вы говорите украинцы глупые ,тут с каждого угла агитирую за вакцину ,дают 100 $ выбирай любую какую хочешь,показали уже всем какие последствия,провели уже больше года .И бац а противники есть. Человеческая натура ............

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    9,142
    Подякували: 6,007
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Цей бустер в Україні ще взагалі не затверджено, з цього потрібно почати. При цьому, наш МОЗ раніше казав, що бустер дозволятимуть лише після того, коли 70% населення вакцинують (тобто, ніколи). Але зараз пом'ягшили риторику й кажуть, що дозволятимуть тим, кому конче потрібно за кордон. А продовжити тим, що ще далеко не факт, що Модерна буде в Україні наступного року. Але вона, в принципі, ніби замінювана Пфайзером.
    Так файзер легко замінює модерну, і навпаки.

Постів
    4,435
    Ну шо, хто-небудь вже їздив поїздами з пред'явленням ковід-сертифікату? Нарешті згенерував собі його. І що тепер - завантажити той pdf собі на смартфон та тицяти його комусь? Провіднику чи якійсь ковід-поліції прямо на вокзалі?

Гетьман
    Постів
    8,051
    Подякували: 5,249
    Татуху сделай

Цей файний пост оцінили:

Отаман Аватарка SeBer
    Постів
    458
    Подякували: 573
    https://life.pravda.com.ua/health/2021/10/27/246308/

Тобто, якщо я в липні отримав другу дозу короноваку, і хочу ревакцинуватись в грудні/січні вакциною, що схвалена в ЄС, мені в лікарні відмовлять? А як в Європу їхати?

Сотник Аватарка login135
    Постів
    1,141
    Подякували: 1,769
    Цитата Originally Posted by SeBer View Post

Тобто, якщо я в липні отримав другу дозу короноваку, і хочу ревакцинуватись в грудні/січні вакциною, що схвалена в ЄС, мені в лікарні відмовлять? А як в Європу їхати?
    Кури фальшиві довідку (жарт, не смішний)

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    6,931
    Подякували: 18,020
    Цитата Originally Posted by SeBer View Post

Тут мова йде про інше: про комбінацію вакцин, коли перша доза робиться однією, а друга - іншою. А з завершеним курсом вакцинації тобі у будь-якому випадку у ревакцинації б відмовили, бо вона поки що не дозволена в Україні, незалежно від того якою вакциною. Тут три варіанти:

1. Чекати, доки дозволять ревакцинацію.
    2. Чекати, доки ЄС дозволить CoronaVac (це питання часу, але що стосується євробюрократів - довгого часу).
    3. Їхати в країни, куди можна з CoronaVacом й де іноземцям роблять щеплення, й там ставити собі кошерну вакцину (так росіяни роблять зі своїм Спутніком).

Цей файний пост оцінили:

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    19,337
    Подякували: 22,425
    Цитата Originally Posted by Sunkid View Post
    Ну шо, хто-небудь вже їздив поїздами з пред'явленням ковід-сертифікату? Нарешті згенерував собі його. І що тепер - завантажити той pdf собі на смартфон та тицяти його комусь? Провіднику чи якійсь ковід-поліції прямо на вокзалі?
    то в Дії ж є, навіщо качати
    Бровари - це не для киян

Постів
    4,435
    Бо у мене основний номер телефону - на кнопочному т/ф, а на смартфоні - побічні. І не дуже довіряю я цьому їхньому "застосунку", мені краще з компа.

Гетьман
    Постів
    5,023
    Подякували: 7,962
    Громадський транспорт Києва закриють для невакцинованих

Громадський транспорт закривати ми не збираємось, він працюватиме, але їздити в ньому повинні пасажири, що мають сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест.

Перевіряти ці документи будуть не на вході в транспорт, а вибірково спеціальні групи правоохоронців

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка V_etas
    Постів
    6,359
    Подякували: 9,694
    Цитата Originally Posted by masanchick View Post
    А було б краще всіх на вході. Подивлюсь що там у поїздах. Щось мені здається лише на словах буде.

Цей файний пост оцінили:

Тільки бидло може жити в країні і при цьому ненавидіти культуру, традиції, історію і не знати мову цього народу.

Осавул Аватарка Ostap19
    Постів
    2,239
    Подякували: 7,806
    До мене попали 2 екземпляри: пара пенсів, вакцинованих Спутніком)))

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка V_etas
    Постів
    6,359
    Подякували: 9,694
    Цитата Originally Posted by Ostap19 View Post
    До мене попали 2 екземпляри: пара пенсів, вакцинованих Спутніком)))
    Де вони його знайшли ???
    Тільки бидло може жити в країні і при цьому ненавидіти культуру, традиції, історію і не знати мову цього народу.

Осавул Аватарка Ostap19
    Постів
    2,239
    Подякували: 7,806
    Сказати не можуть. Поки важкі, на кисні.

Цей файний пост оцінили:

Свiдок Перемоги Аватарка Nostalgy
    Постів
    10,106
    Подякували: 6,831

capital city Dnipro

Свiдок Перемоги Аватарка Nostalgy
    Постів
    10,106
    Подякували: 6,831
    Вчора сталася зі мною дуже цікава пригода:
    Тая як останнім часом Дніпро і обл. в червоній зоні то деякі мережі магазинів вирішили пограти у дуже відповідальних і повивішували папірці з тим що типу без сертифікату чи тесту вони не продають, саме собою якщо розібратися логічно повний маразм, тому що людина потрапляє в магазин ходить по ньому спілкується з працівниками але ніби не може нічого купити. І от я вирішив зайти до мережі Акварель, так як у мене не має ані сертифікату ані тесту вирішив скористатися путктиком про те що мені не має 18.

Заходжу зразу при вході дівчина кричить у вас е сертифікат, кажу ні, а тест, кажу ні. Вона мені тоді ми вам нічого не продамо, я кажу мені не має 18ти, вона каже покажіть паспорт, я їй у відповідь а у вас е з собою паспорт., а вона навіщо?? Я кажу а може вам не має 18 і ви працюєте тут, а сертифікат є питаю?? Підходить інша і каже у мене є і починає щось листати у телефоні якусь дію чи щось типу того, я кажу мені все одно що у вас є, а от у цієї особи є паспорт чи сертифікат, вона каже їй не можна тримати телефон на роботі, а я кажу ну у мене теж з собою не має телефона, питаю паспорт у неї є вона каже з собою не має, питає мене чи у мене є, відповідаю з собою не маю. Потім починається дискусія в якій я прошу дівчину що мене питала першою пред'явити паспорт чи сертифікат, вона несе якусь маячню то що у неї з собою не має то, що не може носити так триває хвилин 10 і от кульмінація до зали заходить солідна жінка, зразу видно, що зівідуюча і каже в чому проблема? Пояснюю, що дівчина не хоче пред'явити ані паспорта ані сертифікату, вона мене питає, а що ви хочете купити, кажу пару маркерів, вона звертається до тої що ту дію шукала і каже обслужіть клієнта. Пішов я з нею вибрав маркери, заплатив гроші і вже на виході ота поважна жона управитель мені каже гарного дня заходьте ще. Все інше працює нормально, хочеш купуй, Комфи, алло, Ева і тд. питання нащо цей дебілізм?

capital city Dnipro

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 3 користувачів. (0 користувачів та 3 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •