Сторінки 1-124 1231151101 ... ОстанняОстання
Результати 1-20 з 2480

Тема: Економіка та демографія України

Сотник
    Постів
    1,815
    Подякували: 1,548

Економіка та демографія України

Почну з позитивних новин.
    Компанія "Марс Україна" почала завозити в Україну Снікерси, Баунті і Твікси не з кацапаї, а з Голандії.

Свiдок Перемоги Аватарка Mr.Cage
    Постів
    15,460
    Подякували: 19,259
    Вже бачив у магазах, нарешті!
    КЛЯТИЙ ПОРОШЕНКО

Полковник Аватарка fcsd
    Постів
    3,824
    Подякували: 7,559
    гарна новина. але чому за цей час Марс не спромігся зробити виробництво у нас?

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,975
    Подякували: 21,232
    Цитата Originally Posted by VK-F View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Почну з позитивних новин.
    Компанія "Марс Україна" почала завозити в Україну Снікерси, Баунті і Твікси не з кацапаї, а з Голандії.
    Ще мінус по мордуру

Пане Президент
    Постів
    7,926
    Подякували: 19,466
    Цитата Originally Posted by fcsd View Post
    гарна новина. але чому за цей час Марс не спромігся зробити виробництво у нас?
    ось тут можна і зраду пошукати )) Бо хто володіє найбільшою кондитеркою в країні, для якої "Марс" - конкурент? ))

Хмельницький Аватарка kizer
    Постів
    14,642
    Подякували: 22,506
    ВВП України скоротився в минулому році на 6,8%.

Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України в 2014 році скоротився на 6,8%, а в номінальному вираженні склав 1 трлн 566,73 гривень, повідомляє Державна служба статистики в п'ятницю.

Згідно з її даними, темпи падіння "квартал до аналогічного кварталу попереднього року" у 2014 році постійно прискорювалися: у першому кварталі - 1,2%, у другому - 4,5%, у третьому - 5,4%, у четвертому - 14,8%.

Так само швидко ріс дефлятор: з 4,5% у першому кварталі до 11% у другому, 15,4% - в третьому і 27,2% - у четвертому, що вивело на показник в цілому по року в 14,8%.

У номінальному вираженні ВВП України виріс у минулому році на 6,9%, у тому числі в четвертому кварталі - на 8,4% (порівняно з аналогічним періодом минулого року), до 443,09 млрд. гривень

Держстат раніше на цьому тижні уточнив динаміку ВВП в 2013 році: у першому кварталі спад склав 1,3%, у другому він уповільнився до 1,2%, в третьому - до 1,1%, а в четвертому кварталі було зафіксовано зростання на 3 , 4%, що вивело на нульове зростання в цілому по року і зумовило високу порівняльну базу для четвертого кварталу 2014 року.

Відзначимо, державний бюджет України на 2015 рік побудований на оптимістичному сценарії розвитку ситуації, який передбачає падіння ВВП на 5,5% при інфляції 26,7%, тоді як два інших урядових сценарія припускають падіння ВВП 8,6% і 11,9% при інфляції (грудень до грудня) 38,1% і 42,8% відповідно.

У той же час, МВФ очікує, що ВВП України скоротиться в 2015 році приблизно на 5,5% при зростанні інфляції до 27%. А в 2016 році зможе продемонструвати зростання в 2%.
    source
    Ну и похожий на бетса, развякался!

PTAAG
    Guest
    Это Перемога или Зрада? Ну в смысле они без Крыма посчитали?

Хмельницький Аватарка kizer
    Постів
    14,642
    Подякували: 22,506
    Цитата Originally Posted by PTAAG View Post
    Это Перемога или Зрада? Ну в смысле они без Крыма посчитали?
    это зрада, да и без Крыма, плюс разбобленная промышленность Донбасса
    Ну и похожий на бетса, развякался!

Сотник
    Постів
    1,815
    Україна та Росія погодили літній газовий пакет. Знижку продовжать

У Брюсселі завершилися тристоронні переговори про постачання Україні природного газу з РФ.

Вже під час першого раунду переговорів було досягнуто принципових домовленостей про схему оплати, йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Під час наступного раунду, який пройде в середині квітня, будуть розглянути пропозиції щодо постачання газу наступної зими.

Між тим спільна заява, яку можна скчати з сайту Європейської правди, свідчить, що рішення по "літньому пакету" потребує щоквартального затвердження.

Планується, що РФ постачатиме в Україну газ без стягнення експортного мита, однак РФ не бере на себе юридичне зобов'язання відмовитися він мита, а лише розглядатиме таку можливість перед початком кожного кварталу.

При цьому Україна перед кожним кварталом має звертатися до РФ з проханням про надання такої знижки.

Зі свого боку, Київ має "розглянути питання закупівлі обсягів газу, необхідних для заповнення сховищ... для гарантування надійного транзиту газу в ЄС".

Попри те, що узгоджені заяви не містять юридичних зобов'язань, сторони певні у їх виконанні. Зокрема, віце-президент ЄК Марош Шевчович заявив про свої переконання в тому, що транзит газу до ЄС не постраждає.

Кінцева вартість газу для України на 2 квартал 2015 року з урахуванням знижки наразі не оприлюднювалася. Імовірно, вона складе близько 250$ за тисячу кубометрів.

Отаман Аватарка December
    Постів
    318
    Подякували: 662

Демографія

Украине грозит дальнейшее сокращение численности населения

В первую очередь сокращаться будет трудоспособная часть населения. Украинцев будет становится все меньше kievcity.gov.ua Демографическая структура в Украине такова, что в будущем будет происходить только сокращение численности населения. Об этом в интервью ZN.UA сообщила директор Института демографии и социальных исследований им. М.Птухи Элла Либанова. Причем в первую очередь будет сокращаться население трудоспособного и дотрудоспособного возраста. Также, по ее словам, ожидается и снижение рождаемости в стране. "Наблюдавшийся с 2002-го и прерывавшийся в 2010 и 2013 гг. рост рождаемости в значительной мере был связан с высокими, по украинским стандартам, выплатами при рождении ребенка. А это всегда дает кратковременный эффект. Сохранить уровень рождаемости удалось бы, только резко увеличив размер выплат, а это невозможно", - отметила Либанова.

http://zn.ua/UKRAINE/ukraine-grozit-...a-170541_.html

Хорунжий Аватарка El Vampiro Ucraniano
    Постів
    531
    Подякували: 460
    Після війни завжде йде приріст. Особливо на територіях воєнних дій. Я б більше хвилювався тим що молодь виїжджає з держави.

Отаман Аватарка TRANCER_Kh
    Постів
    222
    Подякували: 194
    А мне ще хвилює те,що наші дівчата надають первагу іноземцям. І коли кажуть,що народжуваність збільшується. То треба такоє врахувати,що вона збільшується за рахунок змішаних звязків.
    Progressive House

Постів
    531
    Цитата Originally Posted by TRANCER_Kh View Post
    А мне ще хвилює те,що наші дівчата надають первагу іноземцям. І коли кажуть,що народжуваність збільшується. То треба такоє врахувати,що вона збільшується за рахунок змішаних звязків.
    Не в обіду нашим дівчатам, та я також іноземкам надаю перевагу. Це природній потяг пошуку нових генів. Як на мене то ми успішно доводимо що бути Українцем це стан душі, а не мова чи генетика.

Отаман Аватарка TRANCER_Kh
    Постів
    222
    Подякували: 194
    Цитата Originally Posted by El Vampiro Ucraniano View Post
    Не в обіду нашим дівчатам, та я також іноземкам надаю перевагу. Це природній потяг пошуку нових генів. Як на мене то ми успішно доводимо що бути Українцем це стан душі, а не мова чи генетика.
    а ти мешкаєш зараз в Україні? Та яким дівчатам ти надаєш перевагу?

Можливо я старих,консервативних поглядів,тому мені і не зрозумілий такий потяг наших дівчат до іноземців. Чесно кажучі досить не звично бачити дітей від арабів,чорношкірих,кавказців. Харків у цьомц плані стрімко змінюється.
    Progressive House

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    33,749
    Подякували: 60,233
    Із свого спілкування - реально більше половини дівчат мають расистські погляди, і категорично проти будь-яких стосунків із 'небілими'. Тоді як серед хлопців таке зустрічається вкрай рідко.

Сотник
    Постів
    1,815
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Із свого спілкування - реально більше половини дівчат мають расистські погляди, і категорично проти будь-яких стосунків із 'небілими'. Тоді як серед хлопців таке зустрічається вкрай рідко.
    Це тому, що в хлопців принцип - зробив діло-гуляй сміло :D

Пастор Аватарка Rainymuz
    Постів
    3,639
    Подякували: 7,317
    Демографія переїздить в блок розвитку.
    I want to wake up and find a world in remission...

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    33,749
    Подякували: 60,233

Постів
    531
    Цитата Originally Posted by TRANCER_Kh View Post
    а ти мешкаєш зараз в Україні? Та яким дівчатам ти надаєш перевагу?

Можливо я старих,консервативних поглядів,тому мені і не зрозумілий такий потяг наших дівчат до іноземців. Чесно кажучі досить не звично бачити дітей від арабів,чорношкірих,кавказців. Харків у цьомц плані стрімко змінюється.
    Ти правий. Я працюю в Великобританії, так це впливає на кількість Українок з якими я спілкуюсь. Та Британки мені зовсім не імпонують, мене приваблюють жінки південно-європейського походження. Гени смуглої шкіри та чорного волосся є домінуючими а отже і привабливими. Камінням не кидайте, це мій типаж жінок і серед Українок зустрічається він не часто.

А що до збереження етносу, то на мою думку в 21 столітті це не можливо. Ми хочем відкритись для світу, а це означає що кількість експатів та емігрантів в Україну та з неї буде тільки рости. Гітлером і нашими (нажаль) північними сусідами доведено, що будувати націю етно-генетичним принципом неможливо.

Я вважаю до патріотичну Українську націю можна будувати тільки на основах спільних моральних та духовних (не обовязково релігійних) ідей. Чубаров, Наєм та навіть Гайтана є більш Українцями ніж генетично правильні Янукович, Пшонка і Лорак.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,996
    Подякували: 4,338
    На эту тему могу сказать "почти професионально".Когда я приехал в США больше 15 лет назад.Одна руская баба сказала мне.Руские ( ну мы тут все руские,верне нас так считают местные) женщины здесь в цене,а мужчины нет.Я сначала подумал ,что она гонит.Но потом пожив я понял,как ни прискорбно ---она права.Просто мужики жывущие в Украине ,не понимают что они живут[B]вмужском раю[B] У нас самые лушие женщины в мире,говорят ещё в Иране и Корее. Китаянки страшные. У нас самые красивые дети.Я просто живу в таком районе,где вокруг живут китайцы,руские,итальянцы,пакистанцы и индусы. Наши дети САМЫЕ КРАСИВЫЕ,особено девочки с этими русыми косичками.А женщины наши хотят просто счастья,а тут конкуренция ,а мы её проигрываем.Просто нужно ценить и беречь и бороться то что нам подарила природа.А не бухать и вести себя как быдло.Наши бабы ведь тоже хотят за своих.Но если наши ведут себя как идиоты,а рядом кавказцы,испанцы,американцы--- конкуренция.
    Ну нацию можно построить только на религиозной идеи,хотя я "верующий атеист---это значит не верю в бога,но религия должна быть у народа,она определяет тип и поведение нации,я в этом убеждался 100 раз"

Цей файний пост оцінили:

Last edited by concord2000; 22-03-2015 at 08:49.

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •