Сторінки 193-194 ПершаПерша ... 93143183191192193194 ОстанняОстання
Результати 3,841-3,860 з 3879

Тема: Військово-промисловий комплекс України

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    35,479
    Подякували: 63,212
    Ну але це нормально коли є помилки і деякі розробки стають безперспективними. У нас занадто сильно клали на ВПК і науку хуй до 2014, щоб зараз вимагати від них зразкових результатів.

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Гетьман
    Постів
    6,886
    Подякували: 4,769
    Опять я "великий провидец" ( хотя это и дураку понятно)это я про КРАЗ,и не сильно там большие деньги.Ну это же нужно мыслить стратегически и по государственому а не видоскики пилить
    Этого можно было бы избежать, имей Украина полный цикл производства. И в идеальном варианте государство должно было бы выкупить находящийся в стадии банкротства КрАЗ и уже в государственное предприятие вливать бюджетные деньги для организации производства, модернизации парка станков, покупки лицензии на производство конкретной модели (или даже линейки моделей) от той же Tatra.

Да, в Украине государство никогда не было эффективным собственником и как правило подобные инициативы заканчиваются убытками для государственного бюджета. Тем не менее другого пути нет — кардинально ситуацию с поставками для армии можно решить только организацией собственного производства. Конечно, это лучше всего было бы сделать сейчас и на базе КрАЗа, который пока еще является целостным имущественным комплексом, но, скорее всего, это будет сделано когда-нибудь (когда?) позже и уже на другой (какой?) базе…
    https://www.dsnews.ua/politics/novye...3112020-407062

Постів
    35,479

Цей файний пост оцінили:

Last edited by andriyko; 23-11-2020 at 15:31.

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939
    Подякували: 4,526
    Угадайте для кого?

https://mil.in.ua/uk/news/u-chehiyi-...dlya-ukrayiny/

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    4,205
    Подякували: 6,920
    Для "Нептуна"?

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939
    Не совсем, Dana M2.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    6,886
    Они новые будут,а я думал б.у. Хотя цена 1.5 млн ,должны быть новыми.А когда их поставят? А то уже забыл.

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Они новые будут,а я думал б.у. Хотя цена 1.5 млн ,должны быть новыми.А когда их поставят? А то уже забыл.
    Та не, не может быть. Все же "эксперты" писали, что будет старый аналог Акации, что мы покупаем системы 70-ых годов.

Гетьман
    Постів
    6,886
    Цитата Originally Posted by Knyaz View Post
    Та не, не может быть. Все же "эксперты" писали, что будет старый аналог Акации, что мы покупаем системы 70-ых годов.
    Не умничай саркастичный ты мой,имели ввиду что это старая модификация 70 -х изобретения , даже сейчас пишут Dана 2М а новая мдификация кажется Dана 2М1

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939
    Не умничай саркастичный ты мой,имели ввиду что это старая модификация 70 -х изобретения , даже сейчас пишут Dана 2М а новая мдификация кажется Dана 2М1
    Это что за зверь?

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939
    Ну как вам, приближенные к "Гетману" в очередной раз обмазались гомном и других пытались измазать.

Контракт з чеською фірмою Excalibur Army на постачання 66 самохідних артилерійських систем «ДАНА М2» компанією «Укрспецекспорт» був укладений ще в листопаді 2018 року.
    Про те, що ДК «Укрспецекспорт» спільно з представниками Збройних Сил України опрацьовував питання постачання САУ «ДАНА М2» виробництва Excalibur Army spol. починаючи з 2018 року, вчора, 24 листопада, повідомила інформагенція Міністерства оборони «АрміяInform», але майже відразу цю публікацію було видалено, як іноді буває в цій агенції.
    Повідомлялось, що за результатами аналізу та порівняння наявних зразків артилерійських систем подібного типу та відповідності сучасним технічним вимогам фахівцями Міністерства оборони України та Генерального штабу, САУ «ДАНА М2» була визнана однією з найкращих.
    Також йшлося, що в листопаді 2018 року ДК «Укрспецекспорт» було укладено імпортний контракт з чеською фірмою Excalibur Army, яка входить до міжнародного консорціуму CzechSlovak Group, на постачання 66 одиниць цих САУ. Станом на сьогодні замовник – Міністерство оборони України, зменшило кількість запланованих до закупівлі САУ до 26 одиниць. Попри це, за домовленістю з Виробником їх ціна залишається незмінною.
    Зазначалось, що «ДАНА М2» є останньою модифікацією 152-мм самохідної гаубиці vz.77 DANA, що виробляється чеською фірмою Excalibur Army з 2017 року та характеризується високою мобільністю та прохідністю, швидкістю приведення у бойове положення, високою точністю стрільби. Під час стрільб можуть бути використані спеціальні далекобійні постріли та боєприпаси, наявні в Збройних Силах України. Окремо наголошувалось – контракт передбачає поставку систем нового виробництва, які не були у використанні.
    https://www.ukrmilitary.com/2020/11/2018-66-dana.html

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    6,886
    Это что за зверь?
    Перепутал я с М1 для Баку,извини мой нудный друг

Гетьман
    Постів
    6,886
    Ну как вам, приближенные к "Гетману" в очередной раз обмазались гомном и других пытались измазать.

https://www.ukrmilitary.com/2020/11/2018-66-dana.html
    В Дефенс толково разобрали и как я люблю детали ,цена. Ну если так то это правильное решение.
    Тверезий погляд на чеську САУ Dana-M2 для ЗСУ: без зрад, перемог та істерії
    https://defence-ua.com/weapon_and_te...riji-2145.html

Цей файний пост оцінили:

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939
    Перепутал я с М1 для Баку,извини мой нудный друг
    Так и быть, но только первый и последний раз. Peace, my brother from another mother!

Полковник
    Постів
    4,147
    Подякували: 4,233
    Коли я чую про великі складнощі щодо організації виробництва патронів, мені смішно

Всього лише ДВА !!! чувака організували патронне виробництво
    https://iviche.com/news/u-stolytsi-p...ysiach-naboiv/
    Тобто було б бажання, організували б виробництво за місяць, а так всім похуй

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Mr.Shaker
    Постів
    3,095
    Подякували: 2,698
    Цитата Originally Posted by Kiev777 View Post
    Коли я чую про великі складнощі щодо організації виробництва патронів, мені смішно

Всього лише ДВА !!! чувака організували патронне виробництво
    https://iviche.com/news/u-stolytsi-p...ysiach-naboiv/
    Тобто було б бажання, організували б виробництво за місяць, а так всім похуй
    Зрівнюєш непорівнянне. Набої до рушниці дуже часто це хендмейд справа, на відміну від набоїв до гладкоствольної автоматичної зброї. І головна відмінність в тому що набої до АКМ і так далі треба виробляти десятками мільйонів і не тисячами

Гетьман
    Постів
    6,886
    Ну он имеет ввиду желание

Цей файний пост оцінили:

Постів
    35,479

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Skysteel
    Постів
    9,078
    Подякували: 19,065
    интервью Хомчака,конечно он смотрит со своей колокольни,но довольно интересно и про локального производителя в том числе

https://apostrophe.ua/ua/article/pol...-homchak/36656

Выделю интересное

- Олег Коростельов каже, що готовий зробити дивізіон.

- А мені потрібно п'ять дивізіонів! "Нептун" класна річ. Я готовий замовити його вже сьогодні, але знаєте, чим це закінчиться? Закінчиться це тим, що скажуть, ніби Генеральний штаб дуже часто міняє ДОЗ (державне оборонне замовлення, - "Апостроф"). А знаєте, чому таке відбувається? Тому що нам не можуть дати те, що ми просимо. А якщо не можуть дати, але кошти виділені, то що тоді я повинен робити - віддати гроші в бюджет чи купити на них щось інше?
    Але ж виробити - це одне. А треба, щоб тим дивізіоном хтось керував, щоб цей дивізіон десь розташовувався, щоб він забезпечувався. Я повинен навчити персонал, я повинен відпрацювати для них пункти постійної дислокації, місця маневру, розгортання, стартові позиції, завдання. Ви розумієте, що це таке? Я повинен мати для них сучасні засоби розвідки, щоб вони вразили ціль на відстані у 200-280 км. Тобто, ви розумієте скільки потрібно заходів. Просто виїхати з воріт підприємства – це ні про що. У дивізіонів про які ми говоримо, є шість пускових машин, але це не значить що вони відразу ефективно працюватимуть на захист нашого узбережжя.
    Тож в кращому випадку ми отримаємо один дивізіон наприкінці 2021 року. Але я ще раз скажу, потрібен не один дивізіон, потрібно набагато більше.
    Так чому ми маємо себе обманювати та казати, що нам потрібен зенітний ракетний комплекс, якщо нам потрібен протиракетний. Він заодно і літаки зіб’є. Я не називаю ніяких фірм, але, наприклад, Patriot – він же не тільки зенітний ракетний, але й протиракетний комплекс. Чому нам сьогодні не поставити такий? Я казав про це на всіх рівнях, купіть нам Patriot, але протиракетний, а не зенітний для того, щоб ми могли знищувати ракети.
    - Є така думка, що варто закупити норвезькі протикорабельні ракети NSM (Naval Strike Missile) з дальністю у 180 км і тоді 15 американських катерів Mark VI вирішили б наші проблеми на морі.

- Велика Британія перебуває на стадії підписання договорів про виробництво для нас 8 ракетних катерів саме з ракетами NSM, які мають дальність ураження у 180 км. Вони нам будуть робити ще два протимінних катери. Ми також матимемо 5 американських ""Айлендів" - два вже є, ще три на підході. Далі, в найближчі роки ми плануємо мати на флоті 4 корвети...

- Турецькі чи українські?

- Мені потрібен корвет. Мені якомога швидше потрібен сучасний корвет, а далі питання не до мене, а до політиків чи економістів. Мені все одно звідки вони мені дістануть той корвет. Але мені необхідні для флоту чотири корвети – це той мінімум, який на сьогодні потрібен.

Мені потрібні катери Mark VI. Шість нам дають. Вони швидкісні, з дальністю застосування до 20 км. Це якраз той елемент, який сьогодні потрібен. Але 20 км – це максимальна дальність, а ефективність у нього буде 16 км. І тут виникає питання, а чи кожний російський корабель його підпустить на таку відстань. Тому тут треба вже відпрацьовувати тактику застосування військово-морських сил України з вміннями, навичками та хитрістю.

- Що буде з малими броньованими артилерійськими катерами, які будуються на київському заводі "Кузня на Рибальському"?

- У нас сьогодні їх є сім. У наступному році буде вісім - і все. В подальшому, до 2030 року, ми хочемо, щоб у нас було чотири середніх десантних кораблі. На обох морях нам потрібно мати безпілотні протимінні комплекси
    . Нам потрібні ці протидиверсійні станції CERBERUS. Вони на 600-700 метрів визначають диверсантів. Штук 30 таких станцій нам потрібно.
    - До речі, які нам потрібні танки, та чи може українська промисловість задовольнити цю потребу?

- Нам вже стільки говорять, що промисловість хоче дати нам танк “Оплот”. Давайте, ми готові взяти "Оплоти", але їх немає.Тому сьогодні ми прийшли до того, що ми ремонтуємо Т-64 з елементами модернізації. У них класна броня. Ми міняємо вже сьогодні силові агрегати на більш потужні. Там потрібні нові прибори спостереження, новий зв'язок, нова система захисту, в тому числі і згори. І тоді цей танк буде актуальний не одне десятиріччя.

Цей файний пост оцінили:

Усик - хуесос

Сотник Аватарка Knyaz
    Постів
    1,939

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •