Сторінки 172-176 ПершаПерша ... 72122162170171172173174 ... ОстанняОстання
Результати 3,421-3,440 з 3502

Тема: Військово-промисловий комплекс України

Гетьман Аватарка Skysteel
    Постів
    8,845
    Подякували: 18,650

Цей файний пост оцінили:

Усик - хуесос

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    3,961
    Подякували: 6,521
    в КБ "Південне" розійшлися не на жарт з проектами...

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    3,961
    Цитата Originally Posted by vadik_veselovsky View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Ну а Вільха, Грім тощо...
    Ну "Вільха" це заміна РСЗВ "Смерч", але ж є ще "Урагани" і "Гради", от якраз "Тайфун-1" і "Тайфун-2" мали б їх замінити, а "Тайфун-4" це, як я розумію, взагалі нова РСЗВ великої потужності, калібром 400мм і дальністю 280км.

Ну а Грім це не РСЗВ, а тактичний комплекс, має прийти на заміну ТочкаУ
    Last edited by Malco; 30-12-2019 at 12:19.

Гетьман Аватарка Skysteel
    Постів
    8,845
    Подякували: 18,650

Цей файний пост оцінили:

Усик - хуесос

Гетьман
    Постів
    5,135
    Подякували: 3,724

Я давно за этим тестом смотрю,там неточность в материале.Половина уже стоит на вооружении,кроме Дозора от харьковчан .Его взяли 10 штук и с ним полная жопа,пошёл трещинами,после 50 км шумит сильно,греется сильно в внутри. Поляки просто поставили более качественое оборудование ,ну так он стал сразу стоить чуть больше 500 000.Мне нравиться Дозор ,он невысокий с неплохой проходимостью.Его ещё называют пол БТР .Идея была ещё во взаимозаменяесмости запчастей. Но мне не нравиться его задняя дверь.В 30 кг снаряжении неудобно влазить,и наверное на 10 человек он маловат.Мне кажется нужно сделать ещё пару дверей .Варта уже больше 100 штук выпустила машин и в ВСУ присутствуют. Ну для второй линии наверное будет хорошо,ну очень он высокий. И 40 Новаторов были поставлены в конце года .Если польский Дозор будет стоить 500 тысяч ,и можно купить 2 Новатора ( только как правильно Вовка заметил сделать подвеску заднюю независмой) я не знаю что лучше. Ну Дозор конечно броневик,так его и проектировали а не переделывали с гражданской машины.
    Ну с большим зоопарком в армии броневичков и двигателей нужно что то решать и унифицировать весь бардак.

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,133
    Подякували: 7,148
    Новатор не армійська машина, вона на шассі цивільного форда, хоч і великого. Там так просто підвіску не переробиш

Новатори можна у НГУ і трохи в ССО. Це комфортний і швидкий броньовик для шоссе. Перекинути за 4 год з Києва в Харків підрозділ, виконати завдання за 2 год, і за 4 повернутися назад, оце стихія Новатора

Для полів і ремонту кувалдою треба чуть іншу техніку, з іншими запасами міцності в основних агрегатах

Дозор мав би бути саме те, тільки довести його до розуму і пустити в серію

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,135
    Цитата Originally Posted by Vovka View Post
    Новатор не армійська машина, вона на шассі цивільного форда, хоч і великого. Там так просто підвіску не переробиш

Новатори можна у НГУ і трохи в ССО. Це комфортний і швидкий броньовик для шоссе. Перекинути за 4 год з Києва в Харків підрозділ, виконати завдання за 2 год, і за 4 повернутися назад, оце стихія Новатора

Для полів і ремонту кувалдою треба чуть іншу техніку, з іншими запасами міцності в основних агрегатах

Шановный так ты кто архитектор или автомеханик???

Осавул Аватарка Mr.Shaker
    Постів
    2,832
    Подякували: 2,417

По-перше ніхто в полі не ремонтує техніку, її в сервісні центри відвозять і там ремонтують (я про нову техніку). Ну і броньована техніка потрібна виключно для 300 метрової зони від лінії фронту, все що далі там уже кипить цивільне життя, і там ввжливо економічність і хоч якийсь комфорт

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,133
    Цитата Originally Posted by Mr.Shaker View Post
    По-перше ніхто в полі не ремонтує техніку, її в сервісні центри відвозять і там ремонтують (я про нову техніку). Ну і броньована техніка потрібна виключно для 300 метрової зони від лінії фронту, все що далі там уже кипить цивільне життя, і там ввжливо економічність і хоч якийсь комфорт
    як яку, бетери/бмп і тд ремонтують, є тьма відійо про ремонтні майстерні на передку, під то купували навіть сучасні майстерні на базі вантажівок Iveco. Понятно що до цивільних шассі ніхто в полі не лізе, а тягнуть на сервіс

Щодо 300 метрів - не згідний, фугаси закладають в різних місцях. Та навіть повз кордон з москалями треба їздити на норм броньовику

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,135
    интересную фигню в Вике прочитал
    Україна
    Станом на кінець серпня 2019 року в силових структурах України знаходилось до 240 машин «Козак-2»[10].

В березні 2019 року 33 бронемашини «Козак-2» отримав 13-й окремий десантно-штурмовий батальйон 95 ОДШБр[11].

31 грудня 2019 року партію (із щонайменше п'ятьох) броньованих автомобілів «Козак-2» отримала 81 ОАеМБр
    Варта более 100 штук
    Варта Новатор 40 штук
    Дозор 10 штук

Цей файний пост оцінили:

Last edited by concord2000; 09-01-2020 at 12:20.

Постів
    2,832
    як яку, бетери/бмп і тд ремонтують, є тьма відійо про ремонтні майстерні на передку, під то купували навіть сучасні майстерні на базі вантажівок Iveco. Понятно що до цивільних шассі ніхто в полі не лізе, а тягнуть на сервіс

Щодо 300 метрів - не згідний, фугаси закладають в різних місцях. Та навіть повз кордон з москалями треба їздити на норм броньовику
    Уся нова техніка на гарантії від виробника, тому її ніхто не чіпає. Деякі водії хочуть почепити ,наприклад , камеру заднього виду, але їм заборонено бо гарантія пропаде .
    Та фугас можуть і в Києві закласти. В день десятки виїздів в тил від кожної бригади, і для цього потрібна робоча конячка, Богдан(грейтвол) на порядок більш катається по фронту ніж ВАРТА/Козак і так далі

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    15,050
    Подякували: 29,775
    до речі, ці богдани вже в Косово є
    Не розхитуйте зелупу бо порох нападе

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,133
    Уся нова техніка на гарантії від виробника, тому її ніхто не чіпає
    ну нічого хорошого в тому нема, воякам треба легкий БТР який вони зможуть ремонтувати в полі як і іншу техніку

Та фугас можуть і в Києві закласти. В день десятки виїздів в тил від кожної бригади, і для цього потрібна робоча конячка, Богдан(грейтвол) на порядок більш катається по фронту ніж ВАРТА/Козак і так далі
    якщо до тебе в санчастину більше їздить Богдан, то не означає що Козак стоїть. В НГУ Козаки розписані по годинах. Як тільки є можливість робити розвозку по опорниках на Козаку, то одразу беруть їх. І це ще перед ними в більшості є лінія ЗСУ

Гетьман
    Постів
    5,135
    Vovka как тебе подвеска на Козак 2 и сука почему Рено

https://www.ukrmilitary.com/2020/01/iveco-practika.html

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    3,961
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    https://1.bp.blogspot.com/-DAganKwdi.../s1600/578.png
    Iveco ж...
    Вони виробляють Iveco LMV, яка стоїть на озброєнні у багатьох країнах НАТО і не тільки. (русня також закуповує їх під лейбою "Рись")

Постів
    2,832
    ну нічого хорошого в тому нема, воякам треба легкий БТР який вони зможуть ремонтувати в полі як і іншу техніку

якщо до тебе в санчастину більше їздить Богдан, то не означає що Козак стоїть. В НГУ Козаки розписані по годинах. Як тільки є можливість робити розвозку по опорниках на Козаку, то одразу беруть їх. І це ще перед ними в більшості є лінія ЗСУ
    Потрібен легкий БТР, але поки у нас їх зоопарк то нічого подібного в найближчі пару років не буде.
    Я скажу що в Нацгвардії також основна маса використання транспорту це легкові неброньовані автомобілі, кожна рота в середньому в день має 10-20 виїздів "побутового" характеру. Та і Козак по габаритам як автобус Богдан, вдовж передку він не особливо катається.
    Немає перед НГУ лінії ЗСУ, вони контролюються свою ділянку фронту.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,133
    https://1.bp.blogspot.com/-DAganKwdi.../s1600/578.png
    Iveco а не Рено

Загалом норм, як мінімум кліренс там майже 0,5м
    Та й компанія, яка спеціалізується на вантажівках, в т ч котрі не бачать асфальту бо вилазять з кар'єрів, зробила шасі, на основі котрого багато армій світу клепають легкі БТР

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,133
    Потрібен легкий БТР, але поки у нас їх зоопарк то нічого подібного в найближчі пару років не буде.
    Я скажу що в Нацгвардії також основна маса використання транспорту це легкові неброньовані автомобілі, кожна рота в середньому в день має 10-20 виїздів "побутового" характеру. Та і Козак по габаритам як автобус Богдан, вдовж передку він не особливо катається.
    Немає перед НГУ лінії ЗСУ, вони контролюються свою ділянку фронту.
    як де

Гетьман
    Постів
    5,135
    Iveco а не Рено

Загалом норм, як мінімум кліренс там майже 0,5м
    Та й компанія, яка спеціалізується на вантажівках, в т ч котрі не бачать асфальту бо вилазять з кар'єрів, зробила шасі, на основі котрого багато армій світу клепають легкі БТР
    Я просто ошибся,я знаю Ивеко. Да я не о том 1 .С итальянцами бы не связывался из за большой любви к хуйлу,только если купить лицензию ( ну я понимаю не реально).2. Я имел виду пневмо подвеску .У меня была на Линкольне.я её выкинул и год доездил на пружинах.Я имею ввиду если их осколками посечёт

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    4,133
    Я просто ошибся,я знаю Ивеко. Да я не о том 1 .С итальянцами бы не связывался из за большой любви к хуйлу,только если купить лицензию ( ну я понимаю не реально).2. Я имел виду пневмо подвеску .У меня была на Линкольне.я её выкинул и год доездил на пружинах.Я имею ввиду если их осколками посечёт
    Посіче осколками, сяде на відбійники, виїде з небезпечної зони і поміняють

Я того не робив, але чисто візуально мені виглядає що піддомкратити машину, відкрутити 3 гайки і поміняти подушку простіше, ніж замінити наприклад тріснувшу пружину чи стійку. Багато вантажівок ж чомусь на пневмопідвісці

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •