Сторінки 29-32 ПершаПерша ... 192728293031 ... ОстанняОстання
Результати 561-580 з 622

Тема: Серіали

Злий адмін Аватарка artyx
    Постів
    5,247
    Подякували: 12,633
    Цитата Originally Posted by kizer View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ох, там капец!)))
    мовчи, скотыняко

Цей файний пост оцінили:

Make Moscow burn again

Осавул
    Постів
    2,199
    Подякували: 2,868
    Цитата Originally Posted by masanchick View Post
    Саундтрек з Трилера дуже гармонічно та круто підходить!

Осавул
    Постів
    2,199
    Подякували: 2,868
    Доречі...Рік і Морті чергова серія вийшла! ))))

Цей файний пост оцінили:

Козак
    Постів
    3
    Подякували: 0
    Мини сериал "Мотель Бейтсов". Щекочет нервы...

Осавул Аватарка Voron
    Постів
    2,201
    Подякували: 5,263
    Цитата Originally Posted by kizer View Post
    ох, там капец!)))
    Давно такого адреналіну під час перегляду не відчував. )

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    6,015
    Подякували: 12,268
    я ось думаю знову спробувати Game of Thrones подивитись але ненавиджу жанр фентезі, зомбі, драконів.. чи є хтось кому сподобався цей серіал кому теж не подобаються елементи фентезі? а то блін всі постійно говорять про цей серіал вже стільки років, що може я щось не розумію.. )

Цей файний пост оцінили:

LTK

НОВИЙ ПОЧАТОК - НОВИЙ ПОРЯДОК

Хмельницький Аватарка kizer
    Постів
    13,758
    Подякували: 20,972
    я тоже не люблю фентези, этот сериал это нечто) вот не знаю чем он затянул, но затянул)

Цей файний пост оцінили:

Сотник Аватарка Malco
    Постів
    1,983
    Подякували: 2,087
    Сенс не стільки у фентезі, скільки у заплутаності сюжетних ліній, відсутності явного головного героя, при цьму чи не кожен герой серіалу має якості в яких він є найкращим, хитрість і непередбачуваність, вправність, красномовність і дипломатизм, вірність принципам, патріотизм, відважність і т.д.
    Цікаво просто дивитись як люди генільно виходять із надскладних ситуацій, в яких все здавалось би проти них, іноді навіть якщо це відверто негативний персонаж ти починаєш йому симпатизувати

Осавул Аватарка Voron
    Постів
    2,201
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    я ось думаю знову спробувати Game of Thrones подивитись але ненавиджу жанр фентезі, зомбі, драконів.. чи є хтось кому сподобався цей серіал кому теж не подобаються елементи фентезі? а то блін всі постійно говорять про цей серіал вже стільки років, що може я щось не розумію.. )
    Я теж ненавиджу фентезі, але у Грі престолів це абсолютно не нав'язливо зроблено й органічно вписується у сюжет, в якому основною лінією є все ж таки боротьба та стосунки між людьми. І, наприклад, якщо йде війна, боєзіткнення й дівчина їбашить когось з дракону, це можна розглядати як авіаційний удар. Ми, навіть, подискутували - навіщо пехота пішла в атаку до того часу, доки авіація не закінчить свою справу)))

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Voron
    Постів
    2,201
    Цитата Originally Posted by Malco View Post
    Сенс не стільки у фентезі, скільки у крові та йоблі.
    fxd

Курінний
    Постів
    66
    Подякували: 55
    Сила GOT в тому що вона написана на основі класної книжки одним з найкрутіших письменників сьогодення! Якшо ніхто не помітив то до 6го сезону було набагато більше крутих діалогів, суперечок, фраз... Навіть те що є зараз заклкдено і продумано Мартіном задовго наперед. Чого варта історія з Ходором і розкриття його імені аж в шостому сезоні!!!

З.І. Дуже шкода шо “Пісню льоду і полум'я” він швидше за все невспіє дописати

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    6,015
    Я дійшов до сьомої серії ГОТу, в'їхав в персонажів і геополітичні світові обставини, є декілька цікавих моментів, але так і не зрозумів саме в чому величність серіалу. Як на мене то головна перешкода до отримання повноцінного задоволення це те, що мені якось пофіг на всіх персонажів, оскільки це фентезі і не реальний світ. Якби пояснили хоча б трохи, що це за планета і чому на ній живуть ідентичні до нас люди, чи це якесь альтернативне минуле землі, то було б цікавіше. Оскільки більше немає що дивитись, то продовжу, але наразі я не в захваті...

Сотник Аватарка Malco
    Постів
    1,983
    Подякували: 2,087
    Там є передісторія до серіалу, покопайся в інеті, є цілі сайти присвячені світу Джорджа Мартіна, карти і т.д.
    "Гра Престолів" це лише один із циклів роману "Пісня льоду і полум'я"

Цей файний пост оцінили:

Отаман Аватарка kruev
    Постів
    337
    Подякували: 469
    В ГОТ завжди найкрутіші серії в кінці сезону) Думаю остяння серія першого сезону тебе трохи здивує)

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    6,015
    Ок, подивимось )

Цей файний пост оцінили:

Сотник
    Постів
    1,699
    Подякували: 927
    Можу порадити американській серіал Turn: Washington's Spies за реальними подіями перших американських розвідників 70-их років 18го століття. В вікіпедії краще не читати, бо все засновано на реальних подіях. Тільки що вийшов четвертий сезон.

http://images.amcnetworks.com/amc.co...w-1200x707.jpg
    Спасибо Велес,посмотрел этот сериал.Кино конечно много художественого вымысла,но придерживаясь исторических событий,ну снято хорошо.Ну мне понравился ( учитывая что смотрю очень много сериалов,на работе когда делать нечего смотрю всё подряд,главное что бы много серий было,ну что бы вы понимали я посмотрел "24 часа" все 9 сезонов).Я вообще в последнее время торчу от фильмов про освоение Америки .С каким трудом осваивали предки эту страну,а сейчас либералы хотят её слить из за ебонутых идиалов и илюзий.
    Р.С Велес а на каком ты языке смотришь сериалы??? Просто любопытно???
    Вообще в каждом сериале есть такие мелкие детали которые производят впечетление.Ну 1. деталь когда понимаешь где это происходит,и понимаешь сколько на лошади скакать приходилось.Если на машине часа 3 ехать со скоростью 120 км. 2.Какой был Вест Поинт,Ситокет в фильме , в то время без асфальта,дорог .И какой он сейчас весь в асфальте и плотной застройке.3. ну и больше всего поразил как ходили в туалет на балах женщины ,задрав подол и засунув утятницу под платье,а потом отдав её рабу чёрному.

Сотник
    Постів
    1,699
    а я вот отягиваю просмотр этого сериала,даже не знаю почему.Это как что такое вкусное есть в холодильнике,но это на потом на праздник.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    6,015
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    Спасибо Велес,посмотрел этот сериал.Кино конечно много художественого вымысла,но придерживаясь исторических событий,ну снято хорошо.Ну мне понравился ( учитывая что смотрю очень много сериалов,на работе когда делать нечего смотрю всё подряд,главное что бы много серий было,ну что бы вы понимали я посмотрел "24 часа" все 9 сезонов).Я вообще в последнее время торчу от фильмов про освоение Америки .С каким трудом осваивали предки эту страну,а сейчас либералы хотят её слить из за ебонутых идиалов и илюзий.
    Р.С Велес а на каком ты языке смотришь сериалы??? Просто любопытно???
    Вообще в каждом сериале есть такие мелкие детали которые производят впечетление.Ну 1. деталь когда понимаешь где это происходит,и понимаешь сколько на лошади скакать приходилось.Если на машине часа 3 ехать со скоростью 120 км. 2.Какой был Вест Поинт,Ситокет в фильме , в то время без асфальта,дорог .И какой он сейчас весь в асфальте и плотной застройке.3. ну и больше всего поразил как ходили в туалет на балах женщины ,задрав подол и засунув утятницу под платье,а потом отдав её рабу чёрному.
    Ти вже весь серіал передивився?! Там ще не весь четвертий серіал вийшов, на Нетфліксе є тільки 3 сезона, а четвертий я придбав через Амазон, щоб не чекати. Я теж трохи захоплююсь історією Америки. Найкращий серіал, що висвітлює події часів війни за незалежність це Джон Адамс, знятий HBO.

Дивлюсь англійською, а якою ще? Там навіть інших варіантів немає на Нетфліксі та Амазоні. Точніше на Нетфліксі деякі фільми почали додавати на інших мовах але це частіше іспанська, я її не знаю. Дещо дивлюсь на німецькій мові просто для практики, але це важко, треба зупинятись, перекладати щось.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    6,015
    Цитата Originally Posted by kruev View Post
    В ГОТ завжди найкрутіші серії в кінці сезону) Думаю остяння серія першого сезону тебе трохи здивує)
    Не здивувало, я цього очікував ще декілька епізодів тому, імхо це було очевидно ) а ось "поведінка" пєздюка, точніше його рішення, було неочікуваним

Цей файний пост оцінили:

Сотник
    Постів
    1,699
    Ти вже весь серіал передивився?! Там ще не весь четвертий серіал вийшов, на Нетфліксе є тільки 3 сезона, а четвертий я придбав через Амазон, щоб не чекати. Я теж трохи захоплююсь історією Америки. Найкращий серіал, що висвітлює події часів війни за незалежність це Джон Адамс, знятий HBO.

Дивлюсь англійською, а якою ще? Там навіть інших варіантів немає на Нетфліксі та Амазоні. Точніше на Нетфліксі деякі фільми почали додавати на інших мовах але це частіше іспанська, я її не знаю. Дещо дивлюсь на німецькій мові просто для практики, але це важко, треба зупинятись, перекладати щось.
    Я на руском смотрю,только когда хороший перевод.Если хоть чуть чуть слышно английский ,то превод ужасный почти всегда,даже с моим английским это меня приводит в шок,12 августа была последняя серия,Нетфликс это хорошо ,качество супер у меня сын смотрит всё на нём.

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •