Сторінки 6-6 ПершаПерша ... 456
Результати 101-109 з 109

Тема: Освіта

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    13,530
    Подякували: 18,133
    Цитата Originally Posted by vnick View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    С чего это вдруг?

Сейчас не собирается возвращаться, а потом будет видно. Сам решит. Кроме того, не забывай, что возвращаться ему некуда - он до этого не в Броварах жил. Да и уезжал на учебу еще до Майдана.
    ну так я ж не про зараз, а про взагалі
    Говори не говори - краще місто Бровари

Осавул Аватарка skiffmc
    Постів
    2,215
    Подякували: 4,329
    Цитата Originally Posted by USSR-UA View Post
    ні, я хочу працювати в Україні, підіймати економіку тут, буде ріст економіки буде і медицина, а зєбнути звідси - значить приректи тих хто залишився на вірну смерть
    Можна підняти eкономіку заробивши гроші закордоном і вклавши тут
    У Росії є лише два союзники: домовина і цвяхи

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    13,530
    Подякували: 18,133
    Цитата Originally Posted by skiffmc View Post
    Можна підняти eкономіку заробивши гроші закордоном і вклавши тут
    я про це писав, що таке підтримую

а я і ніколи не був проти "і чужого научайтесь і свого не цурайтесь", як Велес, зараз будує фундамент в Нью-Йорку щоб повернутись в Україну і відкрити свій бізнес
    я не підтримую тих хто забуває своє коріння та історію, і приймає чужу культуру як свою, виключно з метою заробітку та щоб не виділятися серед нової спільноти, маю знайомих киян, які все життя були атеїстами, зєбались в Польщу і стали там католиками, щоб бути канонічними поляками

Цей файний пост оцінили:

Говори не говори - краще місто Бровари

Осавул Аватарка skiffmc
    Постів
    2,215
    Подякували: 4,329
    Цитата Originally Posted by Лешик Пшешик View Post
    1) Навчальні програми університетів пристосовані для економіки знань, а не економіки мислення[/h][COLOR=#484848][FONT="][SIZE=2][FONT=arial]90% “навчання” в ВУЗах зводиться до запам’ятовування. Терміни, дати, теореми, концепції… Все це класно і потрібно. Було. В дев’яностих і раніше. Тоді вартість інформації була в сотні разів вища – її важче було здобути. Зазвичай, тільки в університетах. Значну частку ціни праці спеціаліста складала саме інформація в його голові.
    Статтю писав гуманітарій
    У Росії є лише два союзники: домовина і цвяхи

Гетьман Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    6,174
    Подякували: 4,457
    Ну там було сказано, що це якраз і стосується гуманітарних напрямків і не стосується технарів, медиків і військової справи.

Цей файний пост оцінили:

PTAAG
    Guest
    ні, я хочу працювати в Україні, підіймати економіку тут, буде ріст економіки буде і медицина, а зєбнути звідси - значить приректи тих хто залишився на вірну смерть
    (c) PTAAG, 2005-й год

я про це писав, що таке підтримую
    я не підтримую тих хто забуває своє коріння та історію, і приймає чужу культуру як свою, виключно з метою заробітку та щоб не виділятися серед нової спільноти
    Ебанного Брюса Ли, Сталлоне, Ванн Дамма, Шварцнеггера, Лундгрена... Ну и валите с исторических родин в свои сраные США!
    Два миллиона украинцев каждый день строят Польшу, живут там и воспитывают детей в польских школах, это патриоты или предатели? Каково твое мнение.
    Last edited by PTAAG; 20-01-2018 at 10:57.

Архiварiус
    Постів
    7,508
    Подякували: 9,910
    Шість закладів вищої освіти України потрапили до рейтингу 1000 найкращих університетів світу за версією The QS World University Rankings
    Рейтинг оприлюднено на сайті QS TopUniversities.

Так, до цього списку потрапили:

- Харківський університет ім. Каразіна (481-ша позиція);
    - Київський національний університет ім. Шевченка (531-540 позиція);
    - Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут ім. Сікорського” (601-650);
    - Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (701-750);
    - Львівський політехнічний національний університет і Сумський державний університет розділили 751-800 позиції.

Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Rankings) є глобальним дослідженням за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS).

Під час дослідження навчальні заклади оцінюють за низкою показників, серед яких, зокрема, репутація в освітньому середовищі, цитованість наукових публікацій представників університету, співвідношення кількості викладачів і студентів тощо.

https://uatv.ua/do-top-1000-svitovyh...universytetiv/

Цей файний пост оцінили:

Отаман
    Постів
    111
    Подякували: 183
    Шановне панство,
    загубив десь свій диплом про освіту. Все відновлюється, але є нюанс: диплом був спеціаліста, зараз дипломів спеціалістів не видають, а є тільки бакалавр чи магістр.
    У разі відновлення це буде диплом нового зразка (бакалавр чи магістр)? чи буде бумажка з архіву ВИШу з позначкою "відновлено з архіву"?
    Хтось стикався з відновленням? буду вдячен за будь-яку інформацію.
    Last edited by jetego; 27-06-2019 at 13:39.

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    5,689
    Подякували: 15,182
    Цитата Originally Posted by jetego View Post
    Шановне панство,
    загубив десь свій диплом про освіту. Все відновлюється, але є нюанс: диплом був спеціаліста, зараз дипломів спеціалістів не видають, а є тільки бакалавр чи магістр.
    У разі відновлення це буде диплом нового зразка (бакалавр чи магістр)? чи буде бумажка з архіву ВИШу з позначкою "відновлено з архіву"?
    Хто стикався з відновленням? буду вдячен за будь-яку інформацію.
    Не стикався на практиці, але в теорії:

У дублікатах документа про вищу освіту та додатка до нього відтворюється вся інформація про документ про вищу освіту, що містилась у первинному документі про вищу освіту, сформована в ЄДЕБО згідно з Переліком на підставі Замовлення вищого навчального закладу (відокремленого структурного підрозділу), якщо інше не передбачено цим Порядком. У дублікаті документа про вищу освіту та додатка до нього, що виготовляється відповідно до підпунктів 3-6 цього пункту, відтворюється оновлена інформація.
    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0494-15

"Дипломів спеціалістів не видають" - це не зовсім точне формулювання. Зараз немає такого освітньо-кваліфікаціного рівня, але це стосується тих, хто зараз отримує вищу освіту. А старі дипломи спеціалістів є чинними, відповідно, на них може бути виданий й дублікат.

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •