Сторінки 56-59 ПершаПерша ... 6465455565758 ... ОстанняОстання
Результати 1,101-1,120 з 1175

Тема: Автошляхи і транспортна інфраструктура України

Гетьман
    Постів
    5,115
    Подякували: 8,170
    Якщо погано керувати країною, то всі хороші люди з неї поїдуть.

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    4,063
    Подякували: 6,713

п.с. схоже вони зважили на зауваження Конкорда і почали принаймні позначати на карті відремонтовані ділянки))

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,743
    Подякували: 4,194
    Цитата Originally Posted by Malco View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    https://youtu.be/CUyYuTleN14

п.с. схоже вони зважили на зауваження Конкорда і почали принаймні позначати на карті відремонтовані ділянки))
    Это тип просто скопировал,это вообще то редкость показывание на карте. Этому видио наверное уже год.Он урод ролики делает ужасные,резкие,перепрыгива ет,не понятно ничего и всё ворованное,у него нет своих роликов.Он занимается только монтажём и подборкой музыки.Но я смотрю уже больше 3000 подписчиков набралось.Дело вкуса конечно.
    Р.С я просто люблю тему дорог ,строек,инфракструктыры. Я постоянно загоняю в поиск Ютуба " Ремонт дорог в Украине 2020" потом ставлю фильтр на неделю,месяц и всё что есть видио я смотрю .Но их не так и много ,Авдокукшин Павел пока лучше всех и чаще всех показывает,но он только в Киеве.Укравтодоры все скурвились в Фейсбуке да и строек при ЗЕ конечно уменьшилось

Гетьман Аватарка Ukrainian owl
    Постів
    9,850
    Подякували: 23,156

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,743
    Это конечно хорошо наверное,но с этим Мариуполем они как дурень со ступой носятся,забыв добавить что согнали все строительные компании туда и перекинув финансы из других источников. Пусть возьмут с нуля какую нибудь дорогу и построят так без авралов и показухи.Хотя бы Кропивницкий -Николаев бетоном зальют и сделают 4 -х полосную за 2 месяца или Одесса -Мелитополь расширят до 4 полос и заасфальтирут качественно

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка fcsd
    Постів
    3,811
    Подякували: 7,533
    Одеса-Мелітополь))) 4-хполосна?_)))
    хоча б заасфальтували

Гетьман
    Постів
    5,743
    Я тут "подглядываю постоянно" как там строят у нас дороги,и слежу за этим по роликам в Ютубе,кому лень смотреть полностью в конце 2 мин как я люблю карта с графикой качества дороги

Цей файний пост оцінили:

Полковник
    Постів
    3,096
    Подякували: 3,570
    Так что,осталось где-то 20 км полностью переделать чтобы было удовлетворительно. Или 40км чтобы было хорошо. Я правильно из карты понял?

Гетьман
    Постів
    5,743

Этот автор как всегда хорошо делает видио,кому лень смотреть украинские убитые дороги можно посмотреть последние минуты.там карта состояния и километров дороги. Дьявол кроется в деталях,в нашем случае коментах водителей.И все как один говорят что худшие дороги в Днепропетровской области. А кто там был великим советником по дорогам.Господин Голик!!!! а сейчас он советник самого высокого уровня,то ли кабмина ,то ли самого ЗЕ. Как услышите этого пиздобола ,не верьте ни одному слову,пока не будет видио подтверждения

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,743

Мне скучно и есть время. Так шо хотелось сказать. Одно из моих хоби это инфракструктура Украины и строительство ,ремонт дорог. Я в Ютубе наверное почти все видио посмотрел.Ну так вот я терпеть не могу это блогера.Он не снимает никакого контента самостоятельно,это ворованные видио из сети,ну единственно он их монтирует и накладывает музыку . Этот ролик вышел 8 марта. В нём видио прошлого года строй фирмы строящей дорогу,мотоциклистов показавших эту дорогу и в конце видио этого года .Это строительство моста через речку Ворскла возле Кобеляк ,когда туда приезжал ЗЕ.
    У него уже 4000 подписчиков и первый пост это кредит карт на донаты.Я считают что это лохотрон.А как вы считаете????
    Да я ещё не пойму почему его до сих пор не забанили за воровство контента????

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,115
    І сюди продублюю

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,115

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,743
    я так посмотрел что я уже 9 лет "смотрю и плачу и смотрю" твои видио

Цей файний пост оцінили:

Постів
    9,850

Цей файний пост оцінили:

Постів
    9,850

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,743

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    4,063
    Подякували: 6,713
    Крутий відос по Н-31

Цей файний пост оцінили:

Отаман Аватарка Oles
    Постів
    369
    Подякували: 485
    arp2012, post: 167701458,

РОЗБУДОВА ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В ОБХІД НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Львівщина - це ворота у Європу. Чимало європейських гостей зустрічає та проводжає також саме Львівщина. Завдяки своєму географічному розташуванню автошляхами нашої області користуються чимало громадян. Однією з найбільш завантажених доріг Львівщини є кільцева дорога міста Львова та М-06 Київ – Чоп.

Для розвантаження кільцевої дороги Львова проводяться відповідні роботи для старту будівництва північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів. Це буде нове будівництво відповідно до європейських стандартів, завдяки якому значно покращиться транспортна та екологічна ситуація на вуличній мережі та об’їзній міста Львова.

Як зазначив керівник Служби авутомобільних доріг у Львівській області Олег Береза: "Тепер постало питання щодо відведення транспортного потоку на автомобільній дорозі М-06 Київ - Чоп від населених пунктів Львівщини. Адже велика інтенсивність руху транспорту, яка постійно зростає, суттєво знижує рівень безпеки дорожнього руху, зокрема для пішоходів, тобто, місцевих жителів".

Для прикладу, через селище Запитів щодоби проїжджає понад 21 тисячу автомобілів, третину яких становить вантажний транспорт, що впливає також і на зниження швидкості руху.

Окрім безпеки та швидкості, такі умови руху впливають на час перебування в дорозі, збільшення витрат на паливо та амортизацію, що, у свою чергу, підвищує вартість пасажирських та вантажних перевезень.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області розглядається питання щодо розроблення проектної документації для обходу селища Запитів і не тільки. Станом на зараз укладається договір для розроблення передпроектної документації, відповідно до якої буде визначено найоптимальніший варіант обходу населених пунктів.

Цей файний пост оцінили:

Мова – це наша національна ознака, в мові — наша культура, сутність нашої свідомості" Іван Огієнко перший ректор Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, митрополит УАПЦ.

Гетьман
    Постів
    5,743

Цей файний пост оцінили:

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    33,342
    Подякували: 59,517
    Канал в телеграмі де оперативно викладають фото-відео будівництва, переважно доріг та мостів.

Україна. Велике будівництво

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 2 користувачів. (1 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •