Голосування: Ваше ставлення до протестів у США

This poll will close on 07-11-2020 at 11:59 Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Сторінки 222-235 ПершаПерша ... 122172212220221222223224232 ... ОстанняОстання
Результати 4,421-4,440 з 4690

Тема: Сполучені Штати Америки

Полковник Аватарка not_defined
    Постів
    3,300
    Подякували: 5,811
    Цитата Originally Posted by Лешик Пшешик View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Це до питання наївного сприйняття лівих соціялістів як Оказіо-Кортез у якості маргіналів, ні, це майбутній топ політик США, це вже доконаний факт.

Епоха демократів на кшталт консерватора Байдена підходить кінця, це об'єктивна реальність, нові покоління (зумерів) за 10-20 років будуть основною базою для лівих демократів, і вони точно не будуть голосувати за "серединних кандидатів", і це насправді стосується не лише Америки, це взагалі світова тенденція.
    Жалко Штатов, такую страну уже почти просрали и не собираются останавливаться...

Цей файний пост оцінили:

Коррупционер "в вышиванке" - хуже чем коррупционер в косоворотке!.

Гетьман Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    7,224
    Подякували: 5,092
    Цитата Originally Posted by not_defined View Post
    Жалко Штатов, такую страну уже почти просрали и не собираются останавливаться...
    Та поки що нічого не просрали. Але от у 2024 побачимо.)

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    18,614
    Подякували: 34,891
    блять, єдина країна у світі де при владі 90% це право-радикали, а ви все чекаєте якихось марксистів

Цей файний пост оцінили:

Не розхитуйте зелупу бо порох нападе (c) головний афро-лівак

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    34,384
    Подякували: 61,224
    Обожнюю думки експертів які ніколи не були в США але все знають що там і як там)

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,814
    Подякували: 3,987
    Цитата Originally Posted by not_defined View Post
    І не кажи. Доскакалися, майдануті. Тепер Штати - failed state і повна жопа. На відміну від прекрасної процвітаючої Росії. Он Соловйов по телеку так і каже.

Цей файний пост оцінили:

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    15,478
    Подякували: 19,524
    Відео записували за 9 місяців до виборів 2016 року))

Говори не говори - краще місто Бровари

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    18,614
    Штат Конектикут прийняв закон поліцейської реформи який обмежує простір для мусорського свавілля

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    34,384
    Подякували: 61,224
    Що саме прийняли?
    це не перемога а повна зрада

Полковник Аватарка not_defined
    Постів
    3,300
    Подякували: 5,811
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Що саме прийняли?
    дай угадаю... запретили копам душить негров?
    Коррупционер "в вышиванке" - хуже чем коррупционер в косоворотке!.

Гетьман
    Постів
    6,296
    Подякували: 4,480
    Скорее всего нужно будет стать на колено и вытянуть руку перед загорелыми. ой щас боженька прибежит нам расскажет как нужно любить человечество и все мы ватники и дурилки картонные,я убегаю

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    18,614
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Що саме прийняли?
    - Поліцйеські мають вмикати нагрудну камеру та камеру автівки під час всіх контактів з суспільством (вони люблять вимикати їх)
    - Підвищують стандарти для сертифікації щоб стати поліцейськими (по заглиблювався, не знаю що саме)
    - Частково забороняється приховування поліцейськими департаментами історії порушень та скарг пов'язаних з поліцейськими (зазвичай коли проти якогось мусора збирається гора скарг, він переводиться в сусідній департамент і там він знову чистий - зараз з цим будуть боротися)
    - З'являється процедура за якою місто чи село зможе судити мусора за понесені фінансові збитки. Це чудово, бо дуже часто коли мусора порушують права громадян, останні потім подають на них в суд і місто/село сплачує величезні гроші громадянам в якості компенсацій, а мусора працюють як і працювали. Теперь після того як, скажімо, село сплатить якомусь громадянину 100 тисяч доларів за те що мусор з ним щось нелегальне зробив, село зможе відсудити в мусора його дім та автівку, щоб покрити ці втрати. Кожного року Америка втрачає мільйони доларів через мусорщину (громадяни постійно виграють суди проти мусорського свавілля) і є надія що це трошки сповільнеться або навіть припиниться якщо мусора знатимуть що в них врешті решт відсудять хату.

ну і там купа різного, воно написано юридичною термінологією і я не збираюсь все перекладати, але суть мені подобається
    https://www.cga.ct.gov/2020/TOB/H/PD...004-R00-HB.PDF

P.S. Заради справедливості скажу що мені там 1-2 пункта не сподобались

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    18,614
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    Скорее всего нужно будет стать на колено и вытянуть руку перед загорелыми. ой щас боженька прибежит нам расскажет как нужно любить человечество и все мы ватники и дурилки картонные,я убегаю
    Точно, я забыл про пункт где лично ты должен будешь в Коннектикуте стоять на коленях перед неграми при въезде в штат, а если откажешься - им теперь разрешено написять тебе в машину

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    6,296
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    - Поліцйеські мають вмикати нагрудну камеру та камеру автівки під час всіх контактів з суспільством (вони люблять вимикати їх)
    - Підвищують стандарти для сертифікації щоб стати поліцейськими (по заглиблювався, не знаю що саме)
    - Частково забороняється приховування поліцейськими департаментами історії порушень та скарг пов'язаних з поліцейськими (зазвичай коли проти якогось мусора збирається гора скарг, він переводиться в сусідній департамент і там він знову чистий - зараз з цим будуть боротися)
    - З'являється процедура за якою місто чи село зможе судити мусора за понесені фінансові збитки. Це чудово, бо дуже часто коли мусора порушують права громадян, останні потім подають на них в суд і місто/село сплачує величезні гроші громадянам в якості компенсацій, а мусора працюють як і працювали. Теперь після того як, скажімо, село сплатить якомусь громадянину 100 тисяч доларів за те що мусор з ним щось нелегальне зробив, село зможе відсудити в мусора його дім та автівку, щоб покрити ці втрати. Кожного року Америка втрачає мільйони доларів через мусорщину (громадяни постійно виграють суди проти мусорського свавілля) і є надія що це трошки сповільнеться або навіть припиниться якщо мусора знатимуть що в них врешті решт відсудять хату.

ну і там купа різного, воно написано юридичною термінологією і я не збираюсь все перекладати, але суть мені подобається
    https://www.cga.ct.gov/2020/TOB/H/PD...004-R00-HB.PDF

P.S. Заради справедливості скажу що мені там 1-2 пункта не сподобались
    пиздец ты лошарик радуешься ???? Скажи кто будет работать за 50 штук ??? И его будут постоянно судить,( с бешенной любовью американцев судить за всё подряд )хуями крыть,считать самой худшей професией в стране Как я и говорил преступность выростит ,она выросла. Постепенно начнётся текучесть кадров,падении стоимости жилья и всё такое.Ты или просто дурак или прикидываешься или в облаках летаешь ???Или стыдно признаться что ваше революция не в тут сторону идёт ???
    Сколько раз зарекался в эту ветку не заходить........

Цей файний пост оцінили:

Last edited by concord2000; 04-08-2020 at 23:05.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    18,614
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    пиздец ты лошарик радуешься ???? Скажи кто будет работать за 50 штук ??? И его будут постоянно судить,( с бешенной любовью американцев судить за всё подряд )хуями крыть,считать самой худшей професией в стране Как я и говорил преступность выростит ,она выросла. Постепенно начнётся текучесть кадров,падении стоимости жилья и всё такое.Ты или просто дурак или прикидываешься или в облаках летаешь ???Или стыдно признаться что ваше революция не в тут сторону идёт ???
    Сколько раз зарекался в эту ветку не заходить........
    Я настолько глубоко погрузился в эту марксистскую расовую войну, что хоть и колется и чешется, но всё равно радуюсь тому, как белых капиталистов-мусоров нагибают марксисты-негры. Ещё там есть пункт который обязывает половину детей, начиная с шестого класса, проводить хирургическое половое изменение девочек в мальчиков, а мальчиков в девочек, после чего они будет становиться так зваными red pioneers, не знаю, что это такое, но там типа лагеря какие-то будут для детей-трансвеститов и они маршеровать будут растоптывая при этом удостеверения мусоров которые отказались присягать негро-левакам. Конечно, пройдет пару лет и мы, негры - леваки, осознаем свои ошибки и пойдём просить прощения у мусоров-капиталистов, но уже будет поздно, ведь ещё 5 лет и из этой страны нужно будет бежать в антилевацкие края, такие как Беларусь при Лукашенко, но и там скоро всё под хвост пойдёт, леваки подняли голову и в том либертарианском счастье... так что всё, нет больше американской мечты...

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    6,296
    Впервые с тобой целиком согласен.

Свiдок Перемоги Аватарка Ukrainian owl
    Постів
    10,933
    Подякували: 24,829
    Вже зовсім того

Осавул
    Постів
    2,976
    Подякували: 5,100
    а чего на каждом плакате только 5 звезд? число звезд должно расти по мере увеличения выдержки трампа.

Цей файний пост оцінили:

А ты, %username%, уже чувствуешь себя тем самым роялем?

Бурагозить токмо за поребриком!

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    18,614
    В Сенаті Вірджинії розглядаються національний закон поліцейської реформи
    https://www.virginiamercury.com/wp-c...troduced-1.pdf

Наприклад, поліцейським буде заборонено законом займатись сексом з затриманими особами.

Конкорд, ДОКОЛЄ терпіти цих ліваків? Вже і сексом з затриманою неможна зайнятись... а бачив що ліваки змусили палеонтологів зображувати динозаврів трансвеститами?

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    6,296
    всех растрелять !!!!!!!

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,814
    Подякували: 3,987
    Трамп про Путіна: Я запросив би його на зустріч G7

Президент США Дональд Трамп направив би запрошення на саміт G7 російському лідерові Володимиру Путіну, заявив він під час брифінгу в Білому домі у понеділок, 10 серпня.
    "Я неодмінно запросив би його на зустріч. Я думаю, що він важлива дійова особа", - зазначив американський лідер.
    Також Трамп повідомив, що розглядає можливість провести саміт G7 після виборів у США, запланованих на 3 листопада.
    "Я більше налаштований на те, щоб зробити це коли-небудь після виборів", - підкреслив він.

https://ua.korrespondent.net/world/4...na-zustrich-G7

Я все-таки дуже сподіваюся, що після виборів він зможе запрошувати лише сусідів на барбекю.

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •