Голосування: Імпічмент Трампу

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Сторінки 136-137 ПершаПерша ... 3686126134135136137 ОстанняОстання
Результати 2,701-2,720 з 2732

Тема: Сполучені Штати Америки

Полковник Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    4,041
    Подякували: 2,797
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    лол, вона ще й Ассада завуальовано підтримує. В неї невеликий рейтинг але деякі експерти пишуть, що вона може перемогти на праймеріз і взагалі що її рейтинг стрибне напередодні виборів, але я більш до того, що серед кандидатів починають з'являтись ватніки.
    Світ стрімко лівішає.

Полковник Аватарка Voron
    Постів
    4,623
    Подякували: 12,421
    Байден: Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики

Один із претендентів на посаду президента США від Демократичної партії Джозеф Байден готовий зробити Україну пріоритетом міжнародної політики в разі перемоги.

Рада з міжнародних відносин США (CFR) опитала кандидатів від Демократичної партії (загалом їх номінується 24) про їхні позиції і, зокрема, намірів протистояти російській агресії проти України.

"Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики", – заявив Джо Байден, цитує "Голос Америки".

"У військовій сфері, я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена", – додав він.

"В економічній сфері я працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії, особливо якщо "Північний потік 2" буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу", – сказав Байден.

Він пообіцяв також: "Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалась лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів".

"Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд з Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль стосовно Москви і це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні", – заявив Байден.

"Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок", – додав він.
    https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/14/7223532/

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Skysteel
    Постів
    8,477
    Подякували: 18,073
    А кто-то реально верит что лохматый проиграет?

Цей файний пост оцінили:

Усик - хуесос

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,964
    Подякували: 21,355
    Цитата Originally Posted by Skysteel View Post
    може я надто наївний, але я думаю, що все ж таки він проїбе. Він забагато хуйні робить, забагато на нього вже компромату, забагато він собі ворогів нажив. Працюю з американцями, кажуть, навіть з його активних симпатиків багато розчарованих, лише упороті продовжують вірити в рудого (здебільшого в Техас та інших південних штатах). По всіх актуальних рейтингах він програє навіть маловідомим політикам-демократам, Байден його взагалі їбе з дуже великим розривом (різниця щось типу в 12-15 відсотків)

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Malco
    Постів
    3,767
    Подякували: 6,055
    Гарно якщо воно і справді так

Цей файний пост оцінили:

Гетьман Аватарка Skysteel
    Постів
    8,477
    Подякували: 18,073
    Цитата Originally Posted by artyx View Post
    може я надто наївний, але я думаю, що все ж таки він проїбе. Він забагато хуйні робить, забагато на нього вже компромату, забагато він собі ворогів нажив. Працюю з американцями, кажуть, навіть з його активних симпатиків багато розчарованих, лише упороті продовжують вірити в рудого (здебільшого в Техас та інших південних штатах). По всіх актуальних рейтингах він програє навіть маловідомим політикам-демократам, Байден його взагалі їбе з дуже великим розривом (різниця щось типу в 12-15 відсотків)
    Без обид, но не исключено что форум, т. е мы все живём в некотором инфопузыре. Прошедшие выборы это прекрасно показали. Лично я не вижу спада в экономике, да и в целом торговая война с Китаем идёт на условиях США. Пересичному нету смысла голосовать за ещё более старшего байдена

Цей файний пост оцінили:

Усик - хуесос

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    29,894
    Подякували: 53,160
    Мені також здається що оці прогнози що Трамп пролетить такі ж як і прогнози що Хілларі виграла б минулі вибори.

Цей файний пост оцінили:

Почему этот русак еще не в бане?

Курінний Аватарка login135
    Постів
    65
    Подякували: 112
    У кожного з них може знайтися свій "Укроборонпром"

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    Подякували: 25,375
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Байден: Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики

https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/14/7223532/
    Решту його відповідей можна знайти тут, кому цікаво https://www.cfr.org/article/joe-bide...ooA04BiG9Huwr0
    НОВИЙ ПОЧАТОК - НОВИЙ ПОРЯДОК

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    Я вірю але допускаю що може і не програти

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    Байден впевнено лідирує, хоча до виборів ще цілий рік і ситуація може кардинально змінитись. Зверніть ще увагу на те як Ворен піднімається останнім часом.

Цей файний пост оцінили:

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,964
    Подякували: 21,355
    Без обид, но не исключено что форум, т. е мы все живём в некотором инфопузыре. Прошедшие выборы это прекрасно показали. Лично я не вижу спада в экономике, да и в целом торговая война с Китаем идёт на условиях США. Пересичному нету смысла голосовать за ещё более старшего байдена
    Я без претензий на какую-то скрытую истину, исключительно свое мнение, которое основано на информации, полученной из американских интернетов, а также от американских же граждан в процессе общения. Никаких инсайдов и экспертных мнений.

Я не утверждаю, что он такой же сбитый летчик, как был Порошенко перед выборами, но шансов у него явно меньше, чем было перед прошлыми выборами (а их он выйграл, скажем там, со скрипом - без какого-либо тотального превосходства).

По торговой войне с Китаем, кстати, буквально вчера Трамп начал давать заднюю откладывая введения пошлин без каких-либо уступок со стороны Китая.
    С.Корея, которую он тоже очень хочет записать себе в актив перед след. выборами тоже откровенно на хую вертит фантазии Рыжего, активно продолжая испытывать ракеты различной дальности, а президент снова великой америки что-то блеет в твиттере про свое лучшего друга Кима, который его никогда не обманет.
    Стена с Мексикой строится исключительно в его фантазиях и, опять таки, твиттере.

На чем хайпиться? Это не будучи ПОТУСом можно было популистическую лабуду нести с трибуны и в соцсетях, а заняв должность и не показав толком никакого результата за 4 года, не считая недееспособный Госдеп, недееспособные спецслужбы, полтора месяца неподписанного бюджета, из-за которого полстраны работали бесплатно, манипулирование судами, конфликт с демократами, какого не было наверное никогда за время независимости США и тд.

Да, у него до сих пор есть симпатики и их немало, и именно по этой причине его поддерживает республиканская партия. Но я думаю, шансов проиграть след выборы у него больше, чем выиграть.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    Пересічні активізуються за місяць-два до виборів, наразі політика їх не цікавить. На минулих виборах помилявся не лише наш форум, зокрема я був впевнений на 100% що Трамп не переможе, але і переважна більшість американців, ніхто в це не вірив, навіть ті хто голосували за Трампа. Проте, цілком можливо що він знову виграє, але ніякої логіки в цьому не буде. Передвиборча кампанія виглядатиме як абсурдне шоу з боку Трампа, а людям таке подобається.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    До речі, я особисто спілкувався з людьми правих поглядів, які є членами республіканської партії і готові голосувати майже за будь кого окрім Трампа. Ці вибори будуть незвичайними, оскільки у зовнішній політиці демократична партія +- зайняла позицію яка раніше була притаманною республіканській.

Реднекі з південних штатів насамперед бояться будь яких фріків, в них, в принципі, ніяких поглядів і немає, вони тільки бояться, що в них заберуть зброю і президентом буде трансгендерна жінка з вусами. Я не думаю що Байден їх сильно лякатиме, нормальний, старий, білий мужик. Вони за нього не проголосують, але на вибори можуть і не прийти в таких обсягах як минулого разу. Але це мало не що вплине в будь якому разі, хіба що у Флориді буде цікаво.

Головною групою підтримки Трампа були колишні робітники заводів з середніх штатів, Пенсильванія, Огайо, Західна Вірджинія, тощо. Він їм обіцяв повернути заводи з Китаю, але нічого не повернув.

Лівацька інтелігенція зрозуміло що буде топити за Сандерса, але через не хочу піде голосувати за Байдена.

Права міська інтелігенція і люди які активно спостерігають за міжнародною політикою здебільшого налаштовані проти Трампа і Байден їм більш менш подобається. Свого кандидата в них на цих виборах немає.

Нагадаю що в Пенсильванії перевага трампаноїдів була зовсім незначною:
    Трамп 2,970,733
    Клінтон 2,926,441

Саме в таких робітничих середніх штатах все вирішуватиметься, все одно південь будe більше за Трампа, а північний-схід за Байдена.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    Ось дуже цікава карта, жовті це штати які вирішать долю наступних виборів, про червоні та сині можна забути, там все зрозуміло вже зараз. До речі Байден сам з Пенсильванії і це дуже добре, американці люблять земляків. Як бачите головні штати де треба виграти це Флорида, Пенсильванія, Огайо.

Цей файний пост оцінили:

Полковник
    Постів
    4,113
    Подякували: 6,029
    Ось дуже цікава карта, жовті це штати які вирішать долю наступних виборів, про червоні та сині можна забути, там все зрозуміло вже зараз. До речі Байден сам з Пенсильванії і це дуже добре, американці люблять земляків. Як бачите головні штати де треба виграти це Флорида, Пенсильванія, Огайо.

http://crystalball.centerforpolitics...22801-map1.png
    А що цифри означають?
    Якщо погано керувати країною, то всі хороші люди з неї поїдуть.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,459
    Кількість голосів в колегії виборників, залежіть від кількості населення.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...A1%D0%A8%D0%90

Полковник
    Постів
    4,113
    Кількість голосів в колегії виборників, залежіть від кількості населення.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...A1%D0%A8%D0%90
    Алеж кількість реальних голосів та місце на виборах в США не означає пряму паралель. Вірно?

Осавул
    Постів
    2,527
    Подякували: 4,466
    Цитата Originally Posted by V_etas View Post
    Алеж кількість реальних голосів та місце на виборах в США не означає пряму паралель. Вірно?
    победитель в штате забирает все голоса штата. поэтому да, не означает.

Цей файний пост оцінили:

Бурагозить токмо за поребриком!

Нельзя давать людям оружие! Они же будут... отстреливаться!!

Полковник
    Постів
    4,113
    Якось не дуже демократично...

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 2 користувачів. (1 користувачів та 1 гостей)

1. Лешик Пшешик

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •