Сторінки 114-115 ПершаПерша ... 1464104112113114115 ОстанняОстання
Результати 2,261-2,280 з 2283

Тема: Аеропорти | Новини авіації України

Полковник Аватарка fcsd
    Постів
    3,824
    Подякували: 7,559
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Та ну, аеропорт вийшов на рівні одеського, для Запоріжжя це круто
    візуально кращий за одеський.
    шо ото за хуйня з вікнами з боків???

у запорізького фасад просто ахуєний порівняно.
    Не кажучі про те, скільки бабосів попилили на одеському терміналі.
    Цікаво, до речі, порівняти кошторис обох

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,996
    Подякували: 4,338
    Я имел в виду в мировом масштабе,обыкновенная коробка в стекле, я считаю что всегда можно недорого но архитектруно обыграть здание,а как для Запорожья то вау

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,378
    Подякували: 33,335
    Цитата Originally Posted by fcsd View Post
    візуально кращий за одеський.
    шо ото за хуйня з вікнами з боків???

https://cfts.org.ua/imglib/_newimage...06156/1068.jpg

у запорізького фасад просто ахуєний порівняно.
    Не кажучі про те, скільки бабосів попилили на одеському терміналі.
    Цікаво, до речі, порівняти кошторис обох
    емммм, маєш рацію, я коли там був на бока не особливо дивився, просто запам'ятався великий зал на першому поверсі і непогана розмітка для різних видів транспорту попереду терміналу
    Не розхитуйте зелупу бо порох нападе

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,378
    Fun fact: в мене вже якось були квитки на руках на Запоріжжя але я забухав-загуляв і тупо в під ранок в якомусь клубі зрозумів що в мене відліт через декілька годин і вирішив не летіти. Так і не довелось скористатись старим запорізьким аеропортом, але маю мрії все ж такі колись відвідати місто (хочу на Хортицю)

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    5,858
    Подякували: 15,547
    Оффтоп, звичайно, але Запоріжжя потенційно дуже цікаве місто для туризму, в тому числі (а, може, й в першу чергу) для іноземців. Там є й стара архітектура імперських часів, й багато радянської архітектури, величезні промислові об'єкти. Якби хтось зайнявся цим питанням й вклав гроші в інфраструктуру, місто дуже сильно піднялось би.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка fcsd
    Постів
    3,824
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Оффтоп, звичайно, але Запоріжжя потенційно дуже цікаве місто для туризму, в тому числі (а, може, й в першу чергу) для іноземців. Там є й стара архітектура імперських часів, й багато радянської архітектури, величезні промислові об'єкти. Якби хтось зайнявся цим питанням й вклав гроші в інфраструктуру, місто дуже сильно піднялось би.
    цікаво, де. без підйобу

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,378
    цікаво, де. без підйобу
    В старому місті.

Полковник Аватарка fcsd
    Постів
    3,824
    В старому місті.
    де саме? на гугл-картах тицні будь-ласка.

я там був два рази проїздом на авто.
    ось звідци дививсь на Хортицю.
    Напевно там багато ще радянського контруктивізму
    Last edited by fcsd; 14-05-2020 at 10:24.

Отаман
    Постів
    117
    Подякували: 102
    Камон, запорізький аеропорт не планувався як лауреат на архітектурну премію. Звичайно, можна було краще, але і так непогано. Запорізький аеропорт - це не якийсь хаб, де пасажир може пару годин чекати на пересадку, як в Борисполі. Головне - правильна внутрішня організація з паспортним/митним контролем, безпековим доглядом, стійками реєстрації. Інакше умовні черги на той же паспортний контроль чи годинне очікування багажу затьмарить собою приємні враження від будь-якого шедевру архітектури

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    17,378
    де саме? на гугл-картах тицні будь-ласка.

я там був два рази проїздом на авто.
    ось звідци дививсь на Хортицю.
    Напевно там багато ще радянського контруктивізму
    Я там взагалі нколи не був)) просто коли збирався відвідати місто, розібрався де-що і запам'ятав, ось приблизно старе місто:

https://goo.gl/maps/CWVf8FvXKDEJwXoP8

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,996
    Подякували: 4,338
    Fun fact: в мене вже якось були квитки на руках на Запоріжжя але я забухав-загуляв і тупо в під ранок в якомусь клубі зрозумів що в мене відліт через декілька годин і вирішив не летіти. Так і не довелось скористатись старим запорізьким аеропортом, але маю мрії все ж такі колись відвідати місто (хочу на Хортицю)
    Значит не судьба,я когда то очень давно воспользовался старым Львовским аэропортоми и Жулянским. Не хочу даже вспоминать.Ну во Львове прикол ,выхожу в терминал а там в 2 часа ночи в 85 году и боевик идёт советским .Я просто в шоке,тогда было 2 канала всего .1 канал общесовецкий и 1 канал республиканский и контент что можно завыть на луну.Я уже в армии узнал что вдоль границы специально так делали что бы глушить ТВ соседних стран и глушили реально .А тут боевик.А вокруг мужики в каких то зимних шапках и говорят на каком то языке что я их не понимаю ( сейчас я понимаю это были закарпатские вуйки) А вот терминал я уже и не помню.Я то хорошо говорю по украински,но первые часы я просто не понимал что говорят

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Подякували: 3,748
    Цитата Originally Posted by Equario View Post
    До Берліна? Lufthansa ніколи не літала з України в Берлін. Більше того, Lufthansa з Берліна виконує лише рейси у два міста: Мюнхен та Франкфурт.
    Насправді до Франкфурту.

Авіакомпанія Lufthansa має намір відновити виконання регулярних рейсів до Києва з Франкфурта з 1 червня в рамках розширення розкладу. Графік на перші 2 тижні передбачає польоти з частотою три рази в тиждень по понеділках, середах і п’ятницях. Вильоти з Києва рейсом LH1491 о 10:20, вильоти з Франкфурта рейсом LH1490 о 06:05.
    У той же час, кордони Шенгену і раніше залишаються закритими на в’їзд. Ні Брюссель, ні Берлін поки не повідомили, коли громадянам України знову буде дозволено в’їжджати до Шенгенського простору через німецькі аеропорти.
    https://bykvu.com/ua/bukvy/tri-raza-...-kiev-v-ijune/

Ірландський лоукостер Ryanair з 1 липня планує відновити 40% свого колишнього розкладу рейсів, що покриє близько 90% маршрутної мережі до пандемії коронавірусу.
    https://bykvu.com/ua/bukvy/ryanair-v...ov-s-1-ijulja/

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    и Жулянским. Не хочу даже вспоминать.
    Я у 16 років скористався старим Жулянським. Найцікавіше, що абсолютно не запам'ятав політ і аеропорт. А от десь у 2007-му чи 2008-му був у тому районі і вирішив подивитися. Жахіття, колгосп якийсь. Всередині нагадував автовокзал якогось зачуханого райцентру. І з відповідним аеротрафіком. Тоді ж пішов подивився на руїни нового терміналу-недобудови. І був знову шокований, бо зрозумів, що це ніколи не буде добудовано.

Цей файний пост оцінили:

Полковник
    Постів
    3,326
    Подякували: 3,703
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Жартуєш? Ти викиди Запоріжсталі бачив?
    Може коли у Запоріжжі побудують супер-пупер електроплавильний екологічний завод. тоді так, можно на нього водити екскурсії і на Хортицю. А поки що дехто на Хортицю приїздить і бігом з міста.

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,975
    Подякували: 21,232

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Windrose планує запустити щоденні рейси зі Львова до Києва з 15 червня
    https://zaxid.net/windrose_planuye_z...rvnya_n1502708

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Ірландська низькобюджетна авіакомпанія Ryanair влітку відновить польоти за 24 з колишніх 47 українських маршрутів. Про це повідомило видання avianews.com з посиланням на оновлений розклад лоукостера.
    Влітку з Києва Ryanair планує літати за 15 маршрутами з 25, зі Львова - за трьома з семи, з Одеси - за чотирма з семи, з Харкова - за одним із п'яти і з Херсона - за одним із трьох.
    Перезапуск 17 напрямків перенесений на зимовий сезон 2020 - 2021 років, який почнеться в кінці жовтня. Ще шість напрямків повністю анульовані. Відзначається, що заплановані маршрути можуть бути відкоректовані у зв'язку з карантинними обмеженнями в різних країнах.

https://ua.korrespondent.net/busines...loty-z-ukrainy

Гетьман Аватарка Equario
    Постів
    9,975
    Подякували: 21,232

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Авіакомпанія Wizz Air відкриє маршрут між Києвом і Зальцбургом вже з 1 липня. Про це пише Укрінформ у п'ятницю, 29 травня.
    Квитки на рейси вже доступні на сайті авіакомпанії. Польоти будуть виконуватися по середах і неділях. Наразі система бронювання квитків демонструє вартість квитка від 19,99 євро.
    Виліт відбуватиметься з аеропорту Жуляни щонеділі о 19:25 по Києву, а приземлення в Зальцбурзі - о 20:40. Виліт із Зальцбурга по середах - о 21:15 за місцевим часом, приземлення в Києві - о 00:25 за київським часом.
    https://ua.korrespondent.net/busines...-reis-z-kyieva

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Sunkid
    Постів
    2,558
    Після відновлення 15 червня міжнародного авіасполучення з Україною всі країни будуть розділені на дві групи - "червону" і "зелену" зони. Залежно від того, з якої країни буде прилітати пасажир, до нього будуть застосовуватися певні заходи безпеки. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу в неділю, 14 червня.
    "Ми ділимо країни на "червону" і "зелену" зону. "Червона" зона - це країни, з епідеміологічною ситуацією гірше, ніж в Україні. Ми це робимо за показником кількості активних випадків захворювань на 100 тисяч населення. Цей показник ми будемо встановлювати на рівні 40 на 100 тисяч населення. Країни з великим показником - "червона" зона, з меншим - "зелена", - сказав Степанов.
    За його словами, всі прибулі пасажири повинні мати страховий поліс, який покриває лікування у разі захворювання на коронавірус. При цьому ті, хто прилетить з країн "червоної" зони повинні будуть проходити самоізоляцію або обсервацію. Пасажири з країн "зеленої" зони звільнені від цих заходів.
    "Міністерство буде публікувати списки країн для зручності", - запевнив Степанов.
    https://korrespondent.net/ukraine/42...ny-na-dve-zony

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •