Сторінки 659-659 ПершаПерша ... 159559609649657658659
Результати 13,161-13,179 з 13179

Тема: Вибори в Україні

Свiдок Перемоги Аватарка Mr.Cage
    Постів
    14,170
    Подякували: 17,933
    Цитата Originally Posted by Sunkid View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Сьогодні у нас останній день агітації, так що агітую: голосуйте за "Голос", бо за деякими опитуваннями він на межі 5%. Правда, мені ці опитування здаються підозрілими, бо вони чи не 16-18% віддають Жоппоплатформі За смерть.
    Йшов сьогодні по місту, і мені постійно тицяли газетки. В усіх взяв (буде щось на столі підстелити тощо), в зебілів демонстративно не взяв.
    Я завжди на агітаторів ЗЕбіла дивлюсь зі скривленою пикою і листочки їх сцяні не беру. Але потім розумію, що я піздець в якій меншості і кожен другий(?) навколо мене - ЗЕбанат)) І насправді від цієї думки дуже сумно. Сумно, що в країні стільки кончених. З іншого боку я себе заспокоюю тим, що ці люди хоча б за ЗЕбаната, а не Шмарія Принаймні поки що... Бо людина адекватна за цього дибіла (точніше за його партію, за його команду и кончене оточення) навряд чи буде голосувати.

Цей файний пост оцінили:

ЗАБАНЬТЕ ЦЬОГО ПРЕДСТАВНИКА 5 КОЛОНИ!!!!! (C)

Полковник Аватарка Voron
    Постів
    4,498
    Подякували: 12,035
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    За що?
    Кожен за своє. Коли людина приходить до влади в таких складних умовах (революція плюс війна плюс економічна криза) - вона дуже наврядчи залишиться народним улюблинцем. Але для того, щоб зберегти якийсь авторитет й щоб про тебе, якщо не наступне покоління, то, принаймні, через покоління позитивно відгукалися - така людина має бути кришталево чесною й порядною людиною. А Порох - звичайне корумповане постсовкове хуйло. Не найгірше, що є в українській політиці, але він точно герой не мого роману. Особисто я вважаю, що він - брехло, лицемір й просто нехороша людина, суто по своїх людських якостях. Моя думка про нього складалася на протязі 5 років його президентства шляхом порівняння його слів та його дій. Але при цьому, я визнаю, що на посаді президента погана, але компетентна та вольова людина може бути ефективнішою за найкращого, але абсолютно некомпетентного чи невольового хлопця. Тому я голосував за нього й в першому, й в другому турі. Проте я не хочу, щоб він залишався в політиці надалі. Це - людина з минулого, з політики кінця 90-х - початку 2000-х: з договорняків, відкатів, поділу сфер впливу тощо. Така людина в перспективі точно вже нічого не дасть країні. Хай собі спокійно тортики - конфети робить, але без активної участі в політиці.

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка melv
    Постів
    2,057
    Подякували: 3,673
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Кожен за своє. Коли людина приходить до влади в таких складних умовах (революція плюс війна плюс економічна криза) - вона дуже наврядчи залишиться народним улюблинцем. Але для того, щоб зберегти якийсь авторитет й щоб про тебе, якщо не наступне покоління, то, принаймні, через покоління позитивно відгукалися - така людина має бути кришталево чесною й порядною людиною. А Порох - звичайне корумповане постсовкове хуйло. Не найгірше, що є в українській політиці, але він точно герой не мого роману. Особисто я вважаю, що він - брехло, лицемір й просто нехороша людина, суто по своїх людських якостях. Моя думка про нього складалася на протязі 5 років його президентства шляхом порівняння його слів та його дій. Але при цьому, я визнаю, що на посаді президента погана, але компетентна та вольова людина може бути ефективнішою за найкращого, але абсолютно некомпетентного чи невольового хлопця. Тому я голосував за нього й в першому, й в другому турі. Проте я не хочу, щоб він залишався в політиці надалі. Це - людина з минулого, з політики кінця 90-х - початку 2000-х: з договорняків, відкатів, поділу сфер впливу тощо. Така людина в перспективі точно вже нічого не дасть країні. Хай собі спокійно тортики - конфети робить, але без активної участі в політиці.
    В тому то й заковика, що я хоч і можу поділяти твою думку, але разом з тим інші динозаври залишаються. Тобто, гноїти Пороха - це якось однобоко виходить, адже інші значно гірші упирі лишаються. Та й взагалі, зміна відбудеться тільки тоді, коли всі вони відійдуть не тільки з політики (анріал), а й фізично.

Полковник
    Постів
    4,063
    Подякували: 2,740
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Ну я примерно также считаю,до самого верха порядочные не добираются,и из всех уродов он пока лучший.Я тоже за Пороха,он хоть знает что делать среди уродов,и у него есть достижения.Он примерно как Михо,не довёл свои дела до конца. Я его не то что не навижу я просто очень зол на него за то что он угробил наши надежды и не довёл реформы до конца ( а то ЗЕ уже Запорожский аэропорт как свою победу преподносит ) и не смог справиься с корупцией.Она ему сейчас отвечает в лице Бени и иже с ними.Но за то что он начал освобождать Допбасс и пытался пока Мордор не вмешался и не дал этому расползтись я ему благодарен.

Цей файний пост оцінили:

Полковник
    Постів
    4,063
    Три дня !!!!!!!!

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    29,223
    Подякували: 51,964
    ТРИ ДНІ ДО РЕВАНШУ
    Почему этот русак еще не в бане?

Постів
    29,223
    Останні сонячні дні перед початком диктатури....

Цей файний пост оцінили:

Постів
    29,223
    Коли прийшли за Свинарчуком - я мовчав, адже я не Свинарчук
    Коли прийшли за Гройсманом - я мовчав, адже я не Гройсман
    Коли прийшли за Луценком - я мовчав, адже я не Луценко
    Коли прийшли за мною - я спитав чи є у них в меню веганські страви.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    29,223
    Документалка з майбутнього про Україну після 2019...

Полковник
    Постів
    4,063
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Документалка з майбутнього про Україну після 2019...

https://www.youtube.com/watch?v=81PyH5TH-NQ
    Типун тебе на язык,такой апокалипсис врагу не пожелаешь

Гетьман Аватарка Ukrainian owl
    Постів
    7,391
    Подякували: 18,239

Цей файний пост оцінили:

Постів
    7,391

Цей файний пост оцінили:

Постів
    7,391

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    12,001
    Подякували: 24,629
    Цитата Originally Posted by Ukrainian owl View Post
    та ну, всі політики намагаються потрапити в будь який ефір, це ж канали з українською аудиторією, я б теж на всі канали їздив, це навіть ще краще, бо можна влпинути на ватну аудиторію

Цей файний пост оцінили:

НОВИЙ ПОЧАТОК - НОВИЙ ПОРЯДОК

Свiдок Перемоги Аватарка Mr.Cage
    Постів
    14,170
    Подякували: 17,933
    Хай син Порошенка!.. O, wait...

Цей файний пост оцінили:

ЗАБАНЬТЕ ЦЬОГО ПРЕДСТАВНИКА 5 КОЛОНИ!!!!! (C)

Козак Аватарка login135
    Постів
    11
    Подякували: 18

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    3,633
    Подякували: 6,336
    Бля, це якийсь Джеймс Бонд

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    11,262
    Подякували: 15,363
    я тут подумав, зелі і після парламентських виборів буде на кого стрілки кидати, ще ж на місцях залишиться майданута влада, тож ще буде час щоб казати, що не дають працювати порошенківські виродки

Цей файний пост оцінили:

Говори не говори - краще місто Бровари

Осавул Аватарка melv
    Постів
    2,057
    Подякували: 3,673
    Цитата Originally Posted by USSR-UA View Post
    я тут подумав, зелі і після парламентських виборів буде на кого стрілки кидати, ще ж на місцях залишиться майданута влада, тож ще буде час щоб казати, що не дають працювати порошенківські виродки
    Ну так замутять місцеві вибори, то не складно

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •