Сторінки 1-758 1231151101501 ... ОстанняОстання
Результати 1-20 з 15160

Тема: Какая разница, які балачки

Хмельницький Аватарка kizer
    Постів
    14,642
    Подякували: 22,507

Какая разница, які балачки

Тут все про політику!
    Велике прохання не засмічувати тему флудом.

Цей файний пост оцінили:

Ну и похожий на бетса, развякался!

Свiдок Перемоги Аватарка Equario
    Постів
    10,161
    Подякували: 21,621
    kizer, зараз напишуть, що ти порохобот і зливаєш патріотів, створюючи окремі теми для обвинувачення порохоботів і не даєш це патріотам робити де завгодно.

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Постів
    14,642

Постів
    14,642

Цей файний пост оцінили:

Пане Президент
    Постів
    8,284
    Подякували: 20,563
    у популистки в комментах что-то пошло не так...

Цей файний пост оцінили:

Свiдок Перемоги Аватарка Equario
    Постів
    10,161
    Подякували: 21,621
    "Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    35,170
    Подякували: 62,653
    Як же мене бісять ці Юльківські бігборди де просто два слова - СПРАВЕДЛИВІ ТАРИФИ. От би ту шлюху назад на зону повернути.

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Постів
    14,642
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Як же мене бісять ці Юльківські бігборди де просто два слова - СПРАВЕДЛИВІ ТАРИФИ. От би ту шлюху назад на зону повернути.
    я вообще не понимаю, зачем ее выпустили?

Цей файний пост оцінили:

Banned
    Постів
    4,927
    Подякували: 8,433
    Цитата Originally Posted by kizer View Post
    я вообще не понимаю, зачем ее выпустили?

Banned
    Постів
    4,927

Гетьман Аватарка Voron
    Постів
    6,224
    Подякували: 16,568
    Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    А контрактна армія? В рекламі у партії, що йде на місцеві вибори. То як? При чому, це не тільки Юлі стосується. А, взагалі, така реклама - це пряме приниження свого народу такими партіями. Бо вважають людей за дурней, які не можуть розібратися кого вони обирають та наскільки співвідносяться обіцянки з можливостями. І якщо люди не дурні, то мають з цим розібратися і не дати таким партіям голосів. А якщо дурні, то вибачайте. Підтримую ініціативу щодо заборони політичної реклами. Дії політиків - то є краща реклама.

Цей файний пост оцінили:

Пастор Аватарка Rainymuz
    Постів
    3,639
    Подякували: 7,317
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    Бо вважають людей за дурней
    Напевно, таки не дарма вважають...

Цей файний пост оцінили:

I want to wake up and find a world in remission...

Постів
    14,642

Хорунжий
    Постів
    716
    Подякували: 236
    Наталя Дзюбенко-Мейс

ЯК Я НЕ ЗАПАЛИЛА СВІЧКУ
    Ні, мої свічечки на моїх вікнах горять, і біля пам’ятного знака на Михайлівській площі також. А от інформація, яку поширили інформагенства, що на відкритті виставки Люди правди, в музеї голодомору свічу пам’яті запалювала вдова Джеймса Мейса Наталія Дзюбенко-Мейс – неправда. Мене туди взагалі не запрошували і навіть у сам музей мене сьогодні не пропустила президентська охорона і дивні заклопотані людці із стосами списків, в яких моє ім"я навіть шукати відмовилися. Я принижено тупцяла перед ними добрих півгодини, показувала паспорт, показувала на плакат свого чоловіка і намагалася пояснити, що я його дружина, що, зрештою редактор-упорядник його книг, що редактор книги Лідії Коваленко і Володимира Маняка, що я щойно з відрядження, де проводила вечори пам’яті у школах, бібліотеках, що я мушу там бути, бо мене чекають журналісти і взагалі я маю право…
    Наївна. Нічого мене не научив попередній досвід. При Ющенкові мене хоч запрошували, правда також не пропускали, бо губилися папірці. А тепер і не запрошують і не пропускають. Слухала в телевізорі добрі слова П.Порошенка про Джеймса і гадала, а чи пропустили би туди самого Джеймса? Прийшла додому, роботи непочатий край, треба якось підсумувати, узагальнити свої враження від поїздки, від публікацій, телефонують журналісти, питають про мої відчуття.від державної акції по вшануванню жертв Голодомору. Неймовірні, - відповідаю, Правда – неймовірні.

Лариса Івшина

Це неприпустимо ! Ознаки цього "стилю " сформувалися давно. Пам'ятаєте , коли газету " День" , яка підтримувала конкурс імені Петра Яцика , не пустили на вшанування переможців у театрі Франка ? Причина ? Хтось в службі охорони вирішив , що Президенту може не сподобатися (?!) його фото на першій полосі ... Була зустріч з редакторами , я сказала про це відверто : хто дав такі вказівки , головне -- хто навіяв чиновникам враження , що вони мають право оцінювати зміст газет?! .. Президент сказав : "Ну, вибач ... "
    Але , як бачимо , тривожні симптоми тільки наростають . Історія на ювілейних заходах знакового фільму " Тіні забутих предків ..." , ( з першого показу , якого почалися публічні протести і боротьба шестидесятників )---- показала , що висновки не зроблені . Особливо неприємно від вчорашніх інцидентів . Уявляю , як боляче Наталі Дзюбенко - Мейс ...... І всім , кому довелося пережити : " Вас в спісках нєт...." Демонструвалася неповага до людей . Формувався фальшивий офіціоз . І це на фоні всіх інших проблем . Я не знаю , що може вплинути на Адміністрацію Президента , щоб вони зрозуміли , суспільство не змириться з таким до себе ставленням . І схоже , вони наближають час , коли простих вибачень може бути замало ....

Леся Гасиджак

Друзі, якби ви тільки знали, як прикро читати всі ваші емоції... Розділяю злість і образу кожного речення... Меморіал до списків не має жодного відношення і повірте, я, заступник директора, теж стояла хвилин зо 30 біля рамок, поки мене не визволили, бо поверталася з ефіру на радіо. Тому підписуюсь під кожним вашим словом. Але ще більш образливо, що в Києві сьогодні було два місця поминання. Нас роз`єднали і порушили традицію. А це найгірше, що могло статися.

Volodymyr Viatrovych

"Уходітє вас нєт в спісках" — люди почули цю фразу не при вході в елітний клуб, а дорогою до Національного Меморіалу Голодомору. Завдяки старанням "доблесної" державної охорони багато людей не зуміли нині вшанувати мільйони своїх земляків, замордованих в 1932-1933 роках. Це неприпустимо! Я з розумінням ставлюся до заходів безпеки на урочистостях за участю Президента. Особисто пояснював людям, чому треба проходити через безпекові рамки. Але я не очікував, що мені доведеться відвойовувати звичайним людям право пройти до Меморіалу. Є місце і час, коли немає влади та всіх інших — коли є лиш українці, незалежно від їх статусу. Четверта субота листопада і Меморіал жертв Голодомору є саме таким часом і місцем. Тому я робитиму все від мене залежне, щоб ганебні випадки обмеження доступу більше ніколи не повторилися.

Ігор Пилипчук

ПРО ТЕ, ЩО ТРАПИЛОСЬ 28.11.2015 У КИЄВІ БІЛЯ МЕМОРІАЛУ ПАМ"ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

О 14-й год. приїхав до Меморіалу запалити свічку та вшанувати загиблих. І... О, Господи!.. Нікого з простих громадян, які прийшли з квітами, колосками та свічками й на 100 метрів не підпускають до місця спомину.

З усіх боків рамки металодетекторів, під кожним деревом розставили нацгвардійців, скрізь шастають удо-шники, сбу-шники, купа поліції. Зухвало заявляють людям, що усі, хто не має запрошень або не входить до якихось списків зможуть потрапити до Меморіалу тільки після 17-ї год., коли завершаться заходи з участю "керівництва держави".

При цьому організовано підводили групи зігнаних адмінресурсом вчительок та представників інших "трудових колективів" з заготовленими однаковими прапорцями. Тут же відкрито проводились переклички по списках. Вони абсолютно демотивовані й відсторонені. Відбувають. Одна з розмов цих каракатиць: "- Іра, дай хоть сценарій подивлюсь. - Нашо він тобі? Стій біля мене й нікуда не ходи, бо як махнуть, зразу й видвигаємось, відстанеш - не пройдеш, тоді всіх підставиш!"...

Звичайні ж люди, які прийшли за покликом серця, - хтось обурювався, хтось чогось чекав, хтось клав квіти й свічки просто на траву і йшов геть...

Чортів ти Потрох, разом зі своїми кириленками від культури та всією бездарною цинічною зграєю, що ти привів до влади на крові патріотів!.. Ви влаштували жахливе блюзнірство в День національної жалоби за мільйонами загиблих. Совка й лайна у вас не менше, ніж в папєрєдніках на жоден грам. А елементарної клепки ще менше. Як зауважив один дядько: "Такого й при Янику не було. Той раненько вінки поклав, пару слів сказав і змився". Слушно зауважив. Ви ж нині організували показуху на кістках і крові тих, до кого не маєте жодного відношення!

Це зухвалий акт зневаги як до загиблих, так і до всіх чесних свідомих громадян України, в першу чергу, киян, які йшли і йшли до Меморіалу, а там отримували відкоша, бо, іншими словами, "мєсто нада свойо знать, барин з помочниками пожалують, тоді й вас пустимо, а зараз не вертіться тут під оглоблями".

Ця наруга не може забутись! Нехай настане завтра... Журналісти, громадські активісти, свідки того, що я описав, пропоную хоча б висміяти цих злиднів і примусити їх публічно вибачатись перед людьми. Віри ж їм все одно нема, тому хоч приниження - вже якась дія.

----------------------------------------------------

Немає жодних сумнівів у тому, що заходи безпеки у нинішніх умовах мусять бути серйозними і посиленими. Але тим важливіше, щоб ці заходи безпеки забезпечували люди з мізками!!!

Якби я не був на заходах з участю польських президентів і прем’єрів – я б так і думав далі, що усі оці дивні створіння у камуфляжі на заходах з участю президента України – це нормально. Усі ці режимні заходи можна здійснювати без шкоди для репутації глави держави і всієї країни. У наших умовах це виглядатиме фантастикою, але на інаугурацію Президента Польщі пару місяців тому я акредитувався через інтернет!!! І у списках мене шукали не більше хвилини. Мене чекали! Точно так усіх інших учасників заходу. Ще скажу, що я через власну помилку не зміг потрапити на момент прийняття присяги і включався з вулиці. Але зі мною спілкувалися таким чином, що у мене ні секунди не було претензій до без пекових служб. Я мав усі можливості акредитуватися, але помилився і тому не потрапив.

Тому що зі мною спілкувалися ввічливо, пояснювали зрозуміло. До речі, важко уявити собі, щоб охоронці польського президента спілкувалися б зі співвітчизниками мовою іншої країни, ніж польською. А в Україні, зокрема на згаданому заході, я мусив комунікувати з представниками служби охорони іноземною мовою – російською.

І у зв’язку з цим виникає питання, чи не можна було б в усіх цих убогих охоронних установах знайти з 20-30 людей у яких вистачило інтелекту вивчити мову країни, якій вони склали присягу? Можна було б розставити на рамках по периметру і тільки б вони мали право відкривати рота для спілкування з громадянами. Тоді б не так кидалося в очі те, що НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ!!!

Немає ніякого життя по-новому.

Є совок на держслужбі, який нахабно продовжує говорити іноземною мовою, навіть після зауваження стосовно того, що ти ж присягав цій країні. Спілкування мовою місцевого населення - частина твоїх посадових обов’язків!!! Навіть після цього мордоворот у камуфляжі відмовився перейти на українську. Більше того, він погрожував мене не впустити на тій підставі, що я відмовляюся розуміти його мову організаторів голодомору.

Щоразу, коли до мене в гості приїздить хтось з іншого міста чи з-за кордону, я везу таких людей до свічі пам’яті і у музей голодомору. Це музей, який перевертає свідомість. У мене інколи ночують веломандрівники. Одного разу ночував серб Драган, який їхав з Сербії на Москву потім на Краснодар і через Стамбул повернувся у Сербію. Він був вражений. Нічого не знав про голодомор. Особливо його вразили книги з прізвищами загиблих. Поіменні списки заморених голодом українців вдалося скласти. Натомість тим, хто усю ці інформацію по крупинках збирав не вдалося потрапити на вшанування пам’яті з участю високопосадовців. Їм було сказано мовою організаторів голодомору:

Вас в спісках нєт

Натомість у списках були сотні байдужих до події чиновників. Вони мило спілкувалися мовою організаторів голодомору, сміялися, обговорювали одяг та взуття, плескали у долоні у місцях, де їм сказали плескати. І бігом побігли з заходу, як тільки їхні десятники їм це дозволили. І лише тоді люди, яким справді дорога пам’ять про безвинно заморених голодом, змогли поставити запалену свічку та колоски до свічі пам’яті. Цей момент найбільш зворушливий. Немає пафосних лицемірних промов, фальшивих ведучих. Є люди і їхня пам’ять. Стримуючи сльози, вони кладуть свої свічки до пам’ятника, згадуючи страшні історії своїх родин та молячись за упокій їхніх душ.

Вічна пам’ять.

Під вечір неділі з'явилося повідомлення від заступника керівника адміністрації Президента Ростислава Павленка з вибаченнями на адресу вдови Джеймса Мейса

"Вiд iменi Opганiзацiйного комiтету з ушанування пам'ятi жертв Голодомору прошу вибачення у всiх, хто через прикрi непорозумiння, недбвальство чи нiчим не виправдану грубicть окремих спiвробiтникiв не змiг потрапити на молебень та iншi заходи бiля Меморiaлу пам'ятi, або зазнав з тим невиправданих труднощiв.

Гipко, що подiбне ще затьмарюе подii, якi мають колосальне значення для всiei нацii. З цих ексцесiв зробленi висновки- i зараз робляться кроки, щоб таке було неможливе в майбутньому.
    Перепрошую панi Наталю Дзюбенко-Мейс. Менi, як колишньому студенту пана Джеймса, особливо недобре шукати пояснень тому, що сталося. Скажу лише, що Вас було запрошено. А чому сталась така несправедливiсть- з'ясовуемо. З наслiдками.
    Друзям i колегам - Володимиру Вятровичу, Вахтангу Кiпiaнi, Максиму Стрici та багатьом iншим дякую за допомогу у припиненнi ексцесiв учора й звернення уваги сьогоднi. Paзом подолаемо i це"

Звернуть увагу на формулювання. Пан Павленко повідомляє про "грубість ОКРЕМИХ спiвробiтникiв".... Тобто, або посадовець наївно не розуміє, що проблема системна, або вирішено зробити вигляд, що це випадковий інцидент. Це катастрофічна помилка.

Щороку одне і те ж:

- масовка з бюджетників,

- російськомовність військових, які присягали на вірність Україні, абсолютно недоречна у такий день і у такому місці,

- катастрофічно низький інтелектуальний рівень та психологічна неготовність працівників, задіяних на охороні найвищих посадових осіб.

З вибачення робимо висновок, що вдову Джеймса Мейса наступного року пропустять, а все інше залишиться без змін. Не здивуюсь, якщо серед мордоворотів, які у суботу хамили людям біля свічі пам'яті, є злочинці, які два роки тому 30 листопада мутузили студентів на Майдані.

Бльше того, думаю, якби цим людям сьогодні скомандували зробити те, що було зроблено два роки тому - вони б виконали наказ з ентузіазмом. Бо так вони собі уявляють гармонійні взаємовідносини з тими, хто платить їм зарплатню
    "Вас в спісках нєт". Сумні нотатки з вшанування пам'яті жертв Голодомору
    Багато хто на цьому форумі "хіба що не молиться" на цього можновладного жида та всіляко захоплюється діяльністю його посіпак. Подобається?

Постів
    14,642

Banned
    Постів
    4,927
    У меня по крупнее из того-же озера)

Цей файний пост оцінили:

Постів
    14,642
    и тоже свежачек)

Постів
    14,642
    и все таки, как думаете, Сеню уйдут?

PTAAG
    Guest
    Надеюсь

Цей файний пост оцінили:

Banned
    Постів
    4,927
    нет

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 16 користувачів. (0 користувачів та 16 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •