Сторінки 801-808 ПершаПерша ... 301701751791799800801802803 ... ОстанняОстання
Результати 16,001-16,020 з 16149

Тема: Какая разница, які балачки

Гетьман Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    8,775
    Подякували: 5,860
    Да похуй на нас у штатах. Але це вина нас самих бо нам похуй на самих себе.

Просто мало хто в курсі, що навіть Єгипет щорічно отримує в 7 разів більше фін. допомоги від США ніж воююча Україна.

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    6,728
    Подякували: 6,836
    Цитата Originally Posted by Лешик Пшешик View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Да похуй на нас у штатах. Але це вина нас самих бо нам похуй на самих себе.

Просто мало хто в курсі, що навіть Єгипет щорічно отримує в 7 разів більше фін. допомоги від США ніж воююча Україна.
    І це так, гадаю, що після ймовірної зустрічі Зелупи з Байденом нам дадуть і не мало, з точки зору омерики - це буде логічно. Так чи інакше, поки стоять питання Коломийського та Єрмака далеко ми не просунемося

Цей файний пост оцінили:

Свiдок Перемоги Аватарка Ukrainian owl
    Постів
    11,887
    Подякували: 26,577

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    6,728
    оце так новина

Постів
    8,775
    73% малоросиків зрадіють.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка melv
    Постів
    4,309
    Подякували: 7,164
    73% малоросиків зрадіють.
    цвєт настроєнья сінііій! ця херня регулярно грає в ресторані поруч з моїм домом. Тож нарешті кумир мільйонів хохлів зможе це зробити вживу.
    А Зеленсьский - мудак.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    8,775
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    цвєт настроєнья сінііій! ця херня регулярно грає в ресторані поруч з моїм домом. Тож нарешті кумир мільйонів хохлів зможе це зробити вживу.
    А Зеленсьский - мудак.
    Сьогодні (ну технічно вчора) якраз зустрічався з другом який кілька років працює у США (на тиждень буквально прилетів), йдемо центром, і звідусіль кацапська попса і говнорок. Підліткі лабають на гітарах і горлопанять усіляку москальську хуєту, а із барів і ресторанів російський реп. Дуже дуже неприємно від того на душі.

Можна констатувати те, що українці АБСОЛЮТНО не мають смаку. Це жахає.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    8,775
    І давайте без того, те що 20-30-40% українців мають смак, не значить, що більшість його мають, 60-80% українців рідкісні гівноїди у музиці. І давайте без звинувачень мене у токсичності, істеричності чи ще у чомусь такому. Я кажу лише як є.

До речі при Пороху цього дрочерства реально було менше.

Культурний відкат до УРСР пізніх часів та України часів Кучми, знову відбувся.

І ще раз, це я не про закони як такі, тут все ок, тут відкату нема, але саме ось цей пересічний люд, ось цей нарід, реально повертається до своєї зони комфорту.

Полковник Аватарка melv
    Постів
    4,309
    Сьогодні (ну технічно вчора) якраз зустрічався з другом який кілька років працює у США (на тиждень буквально прилетів), йдемо центром, і звідусіль кацапська попса і говнорок. Підліткі лабають на гітарах і горлопанять усіляку москальську хуєту, а із барів і ресторанів російський реп. Дуже дуже неприємно від того на душі.

Можна констатувати те, що українці АБСОЛЮТНО не мають смаку. Це жахає.
    До речі так, я сам в ахує з того, що слухають підлітки зараз. Ми слухали також усіляке, але переважно західне. Тепер же практично завжди це якась кацапська муть.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    8,775
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    До речі так, я сам в ахує з того, що слухають підлітки зараз. Ми слухали також усіляке, але переважно західне. Тепер же практично завжди це якась кацапська муть.
    Ми покоління 90-х і початку 00-х:

1.) не мали інтернету
    2.) завдячуючи "баригам" і "перекупам" (беру у лапки бо я насміхаюся із дебілів які вважають цих людей чимось поганим) ми завжди мали свіжі касети усіх західних групп які лише могли бути за відносно невеликі кошти, я малим піздюком так переслухав усе що тільки можна від Offspring, Prodigy, Korn і Limp Bizkit, аж до класики року типу Oasis, Pink Floyd та Black Sabbath.
    3.) свинособаки тоді воювали у Чечні, від чого їхня економіка шла по пизді, і від чого їм було не до продукування всякого шлаку (за бюджетний кошт) який би перебив західний продукт.
    4.) Ми мали змогу дивитися по кабельному (знову ж таки піратському, тоді у 90-х все було піратське) західні MTV, VH-1, TMF.

У моєму дитинстві (а це 90-ті і початок нульових) абсолютно усі мої однолітки дрочили на західне, і тільки на нього, хто Метлу слухав, хто Пантеру, хто Корн, хто Продіджі, хто Оффспрін. Ті хто слухав російський говнорок вважався в нас ретроградом та совковою людиною. Я це дуже добре пам'ятаю, це було навіть аж до кінця 00-х.

Слухати російське вважалося "удєлом" невдах та лохів які не вміли у смак.

Але будемо відверті, кацапи зараз реально сильно підвищили планку якості свого продукту і реально вбухали туди величезні кошти. Саме тому це зараз так популярно.

Не факт, що якби я народився років 10-15 тому, що я би не слухав російське. Весь пост-радянський сегмент інтернету забитий російським продуктом, причому вже не такої убогої якості як у 90-х.

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    18,556
    Подякували: 21,742
    ну не знаю, в Броварах 20 років тому всі слухали Рукі ввєрх і Аварію

і навіть таке

Бровари - це не для киян

Гетьман Аватарка Jasse James
    Постів
    8,259
    Подякували: 18,548
    До речі при Пороху цього дрочерства реально було менше.
    ну так, прийшов зеленський і малороси різко змінили свої музичні вподобання, навіть син порошенка тепер кричить "рускіє в лонданє" не на концерті якогось кацапського репера а на концерті кіркорова, це культурний відкат
    Літаки летять! Будемо всіх бомбить!

Гетьман Аватарка ukr
    Постів
    6,728
    Ми покоління 90-х і початку 00-х:

1.) не мали інтернету
    2.) завдячуючи "баригам" і "перекупам" (беру у лапки бо я насміхаюся із дебілів які вважають цих людей чимось поганим) ми завжди мали свіжі касети усіх західних групп які лише могли бути за відносно невеликі кошти, я малим піздюком так переслухав усе що тільки можна від Offspring, Prodigy, Korn і Limp Bizkit, аж до класики року типу Oasis, Pink Floyd та Black Sabbath.
    3.) свинособаки тоді воювали у Чечні, від чого їхня економіка шла по пизді, і від чого їм було не до продукування всякого шлаку (за бюджетний кошт) який би перебив західний продукт.
    4.) Ми мали змогу дивитися по кабельному (знову ж таки піратському, тоді у 90-х все було піратське) західні MTV, VH-1, TMF.

У моєму дитинстві (а це 90-ті і початок нульових) абсолютно усі мої однолітки дрочили на західне, і тільки на нього, хто Метлу слухав, хто Пантеру, хто Корн, хто Продіджі, хто Оффспрін. Ті хто слухав російський говнорок вважався в нас ретроградом та совковою людиною. Я це дуже добре пам'ятаю, це було навіть аж до кінця 00-х.

Слухати російське вважалося "удєлом" невдах та лохів які не вміли у смак.

Але будемо відверті, кацапи зараз реально сильно підвищили планку якості свого продукту і реально вбухали туди величезні кошти. Саме тому це зараз так популярно.

Не факт, що якби я народився років 10-15 тому, що я би не слухав російське. Весь пост-радянський сегмент інтернету забитий російським продуктом, причому вже не такої убогої якості як у 90-х.
    Де саме? Мені здається, особливо там нічого не змінилося. На мій погляд гірше набагато стало.

Гетьман Аватарка Jasse James
    Постів
    8,259
    Подякували: 18,548
    Російський продукт - вторинна хуйня яка намагається імітувати захід (власне як завжди) це слухають через його доступність а не через якість

Цей файний пост оцінили:

Літаки летять! Будемо всіх бомбить!

Постів
    8,775
    Цитата Originally Posted by Jasse James View Post
    Російський продукт - вторинна хуйня яка намагається імітувати захід (власне як завжди) це слухають через його доступність а не через якість
    Доступність виросла в рази, просто на порядок, але і якість теж, щоправда я кажу про візуальну складову, відеоряд у рос. продукції став значно кращим ніж був 20 років тому.

Постів
    8,775
    Цитата Originally Posted by ukr View Post
    Де саме? Мені здається, особливо там нічого не змінилося. На мій погляд гірше набагато стало.
    Я не про тексти чи сенси кажу, їх як не було так і немає, але зовнішня складова, ось ця обгортка стала для підлітків більш привабливою.

Постів
    8,775
    Цитата Originally Posted by Jasse James View Post
    ну так, прийшов зеленський і малороси різко змінили свої музичні вподобання, навіть син порошенка тепер кричить "рускіє в лонданє" не на концерті якогось кацапського репера а на концерті кіркорова, це культурний відкат
    Я не пам'ятаю аби в 2015 році у центрі Хмелю грали російський рок.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка melv
    Постів
    4,309
    Я не пам'ятаю аби в 2015 році у центрі Хмелю грали російський рок.
    Додікам, які зараз слухають російське, на момент початку війни було по 10-15 років, а батьки-малороси їм нічого не пояснили. Прикро усвідомлювати, що все пройобано

Постів
    8,775
    Ну не прям все. Але факт звісно у тім, що ми знову відкочуємося до того що "тфорчєстфо фнє палітікі". Ось це небезпечно.

Гетьман Аватарка V_etas
    Постів
    6,036
    Подякували: 9,363
    Цитата Originally Posted by USSR-UA View Post
    ну не знаю, в Броварах 20 років тому всі слухали Рукі ввєрх і Аварію

і навіть таке

https://www.youtube.com/watch?v=grHbxSNaxx0
    Тиждень тому в Києві в барі-ресторані все те саме було в репертуарі

Цей файний пост оцінили:

Тільки бидло може жити в країні і при цьому ненавидіти культуру, традиції, історію і не знати мову цього народу.

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 3 користувачів. (0 користувачів та 3 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •