Сторінки 18-18 ПершаПерша ... 8161718
Результати 341-359 з 359

Тема: Дepжaвнa пpикopдoннa cлyжбa Укpaїни

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    36,765
    Подякували: 64,967

Цей файний пост оцінили:

це не перемога а повна зрада

Гетьман
    Постів
    8,864
    Подякували: 5,733
    Новые хотелки нового министра МВД 600 млн $, да откуда ж такие деньги .И теперь конечно все понимают что нужно делать с Белорусью.
    МВД просит на обустройство границы 17 миллиардов

Монастырский рассчитывает завершить обустройство границы с РФ и Беларусью в течение двух лет.
    Для завершения обустройства границы с Россией и Беларусью необходимо 17 миллиардов гривен. Об этом заявил глава МВД Денис Монастырский в ходе визита в Луганскую область в пятницу, 1 октября.
    Он осмотрел недавно обустроенный участок границы и заверил, что система способна противодействовать потенциальным попыткам вторжения, диверсионного проникновения, нелегальной миграции и контрабанде.

"Государство приложит все усилия и финансы, чтобы обустроить наконец участок границы с Россией и Беларусью. В следующем году должно быть "Большое строительство границ". Это и инженерные сооружения, выполненные специалистами, и в целом новая интеллектуальная граница, которая даст возможность пограничникам на 100% контролировать пределы нашей страны", - отметил Монастырский.

Также он пообещал достойный уровень оплаты для пограничников. "Я знаю, что существует нехватка кадров. Но и с этими проблемами будем работать", - сказал министр.

По его словам, для полного обустройства границ необходимо 17 млрд грн. МВД уже обратилось к правительству с требованием заложить эти цифры в бюджет 2022.

"Сегодня я увидел совсем другой уровень обустройства границы. Это интеллектуальная граница, требующая минимального вмешательства человека. И даже из Киева можно отследить нарушения рубежей государства... Участок с протяженностью более 100 км уже обустроен. Но у нас еще тысячи километров необорудованной границы", - сказал Монастырский.
    Он отметил, что этот вопрос стал еще более актуальным из-за миграционного кризиса в Беларуси.
    Протяженность границы с РФ на суше 1974 км, из них 409 км Донецкой и Луганской областей Украина временно не контролирует.

По состоянию на конец весны строительство укреплений на границе с Россией в рамках проекта Стена было завершено на на 51,4%.

Напомним, проект Стена на границе с Россией в 2014 году предложил премьер-министр Арсений Яценюк. В июне того же года Кабмин одобрил проект, стоимость которого составила около 150 млн долларов.

В июле 2017 года стало известно, что ГПУ расследует большую растрату при строительстве Стены. В хищении государственных денег подозревают восемь человек.

Гетьман
    Постів
    8,864

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Knyaz
    Постів
    2,131
    Подякували: 4,949

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    8,864
    Хоть за что то можно поблагодарить Авакова это за Вертолёты и эти катера.

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Knyaz
    Постів
    2,131

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    5,165
    Подякували: 5,110
    Таке враження що ці корита з пластику зроблені

Свiдок Перемоги Аватарка Equario
    Постів
    10,752
    Подякували: 23,028

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Постів
    10,752

Цей файний пост оцінили:

"Для того щоб знайти себе у майбутньому, досить часто потрібно пожертвувати чимось сьогодні"(с) Олексій Геращенко, викладач НАУКМА та kmbs

Гетьман
    Постів
    8,864
    Сто кілометрів паркану збудували на кордоні з РФ

27 грудня, 12:14
    Сто кілометрів паркану збудували на кордоні з РФЗахисний паркан, який збудували на кордоні з Росією, фото: Суспільне Донбас
    На Луганщині цього року на кордоні з РФ звели 100 кілометрів паркану. Його висота два метри, він обтягнутий колючим дротом. Також встановили 15 камер відеоспостереження та чотири оперативні центри. Починається паркан ще на Харівщині.

Село Розсипне Троїцької об’єднаної територіальної громади знаходиться за 200 кілометрів від лінії розмежування. У селі проживає 350 осіб. Поки не було паркану, місцеві перетинали кордон навпростець.

"Укріпили, бачите й камери стоять, й рів, дріт. Раніше ходили до родичів, у мене сестра за 7 кілометрів живе. Тепер треба їхати за 500 кілометрів до Харкова", — розказує місцева жителька Любов Дмитрієва Протитранспортний рів та контрольно-слідова смуга, які облаштовані на кордоні, допомагають відслідкувати та затримати порушників кордону. Втримати наступ вони не зможуть.

"Даний комплекс нам не допоможе втримати важку техніку у разі її наближення до державного кордону, але допоможе виграти час. Тобто оператор комплексу буде бачити наближення важкої техніки та сповістить чергові сили та засоби, резерви прикордонного підрозділу, проінформує підрозділи збройних сил України", — розказала речниця Луганського прикордонного загону Тетяна Летошко.

За словами голови Луганської ОДА Сергія Гайдая, аби захистити кордон Луганської області від вторгнення Російської Федерації, особового складу збройних сил та техніки вистачить.

"Ветеранів АТО на сьогодні орієнтовно 400 тисяч людей. Нехай частина, буквально 30% піде знову захищати батьківщину. Також ми проводимо збори тероборони, і якщо треба буде, вони будуть виконувати певні завдання, які ми їм будемо ставити, не буду говорити які, але тренування проходять, люди чітко розуміють, що вони повинні робити", — розказав Гайдай.

За його інформацією, до кінця цього року Луганська ОДА опублікує план евакуації населення у разі повномасштабного наступу Російської Федерації.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка fcsd
    Постів
    4,112
    Подякували: 8,139

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    8,864

На кордоні з Білоруссю Україна будує вертолітні майданчики
    Україна облаштовує вертолітні майданчики на кордоні з Білоруссю, щоб забезпечити оперативне перекидання резервів у разі різкої зміни обстановки
    Через спровоковану міграційну кризу на кордоні Білорусі та країн ЄС Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Держприкордонслужби.

Ще з початку листопада на українсько-білоруському кордоні постійно працюють близько трьох десятків інженерних груп прикордонників. Вони встановлюють різного роду загородження – з єгози, колючого дроту, сітки рабиці, виготовляють переносні загородження.

Від початку міграційної кризи у Білорусі для облаштування кордону України уже залучено близько 4 630 бухт спірально лінійних загороджень. Значну частину надали органи місцевої влади Волинської області.

При цьому 2460 бухт прикордонники виготовили на власних потужностях. Для цього в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби на Черкащині розгорнуто власне виробництво, яке дає змогу виробляти дротяні загородження, єгозу, сітку рабіцу. Наразі на цих потужностях вже постійно працює три лінії виробництва.

Нині прикордонники можуть самостійно виготовляти щодоби загороджень, що дозволять облаштувати ділянку кордону протяжністю до 3 км.

Додамо, що відповідно до розпорядження уряду "Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави" Держприкордонслужбі України виділено 21 млн грн. Наразі закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону.

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    8,864
    Ну честно сказать это такая дешёвая показуха.Но единственное что мне понравилось что бетонные столбы и их можно быстро забить.А так деревянные пропитанные и определённых пород подолговечней будут и крепится к ним легче .И наконец обозначат границу ,а то всё на словах.Ну и просеки прочистят на границе с Белоруссией,я так понял что там в лесах,болотах идёт граница. Ну конечно лучше так ,чем никак.А то как в Сумской области захватили офицера пограничника москали и сказали что он зашёл к ним на территорию Мордора.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    23,309
    Подякували: 40,770
    те що якийсь кордон з'явиться це вже плюс, звісно це нікого не зупинить, але не можна мати кордон "десь у лісі біля болота"

Цей файний пост оцінили:

Гетьман
    Постів
    8,864
    Если датчики движения не поставят и РЛС .То этот забор до лампочки.Там наряд ходит два раза в день проверяет контрольное следовую полосу а в перерыве можно это все порезать пневмо кусачками и не порезаться даже,или как иракцы делали просто перебрасываешь одеялом. А дальше должно перекрываться нарядами в пределе ведомости на вышках,а ночью в скрытых нарядах ( ночью очень сильно слышно). Я то рад за нас ,но на этом заборе нет никаких электронных приблуд. И не думаю что много людей там перекрывает. В основном я думаю кинули на соприкосновение в ОРДЛ. Ну писали что кинули на усиление на эту границу курсантов и МВД. Оборудование границы это дорогое удовольствие для любой страны.Ну я же говорю хоть обозначили границу,бульбаши даже не непрягаются ,там поляки построят тут мы,а там русские братья в заду.

Свiдок Перемоги Аватарка USSR-UA
    Постів
    21,043
    Подякували: 24,781
    Цитата Originally Posted by concord2000 View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Если датчики движения не поставят и РЛС .То этот забор до лампочки.Там наряд ходит два раза в день проверяет контрольное следовую полосу а в перерыве можно это все порезать пневмо кусачками и не порезаться даже,или как иракцы делали просто перебрасываешь одеялом. А дальше должно перекрываться нарядами в пределе ведомости на вышках,а ночью в скрытых нарядах ( ночью очень сильно слышно). Я то рад за нас ,но на этом заборе нет никаких электронных приблуд. И не думаю что много людей там перекрывает. В основном я думаю кинули на соприкосновение в ОРДЛ. Ну писали что кинули на усиление на эту границу курсантов и МВД. Оборудование границы это дорогое удовольствие для любой страны.Ну я же говорю хоть обозначили границу,бульбаши даже не непрягаются ,там поляки построят тут мы,а там русские братья в заду.
    Вони ж пару років тому десь зробили кордон, сказали, що через те, що всі тварини тікають від них до України)
    Бровари будуть чинити опір

Осавул Аватарка Knyaz
    Постів
    2,131

Цей файний пост оцінили:

Постів
    10,752

Цей файний пост оцінили:

Осавул Аватарка Knyaz
    Постів
    2,131

Цей файний пост оцінили:

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •