Результати 1-6 з 6

Тема: Street art в Кам'янці-Подільскому

Архiварiус
    Постів
    7,386
    Подякували: 9,603

Street art в Кам'янці-Подільскому

У Кам'янці-Подільському намалювали найменше графіті в Україні

Ініціатором створення крихітного зображення пташки на водостічній трубі виступив Андрій Зоїн, директор фестивалю Respublica, важливою складовою якого є стріт-арт. Малюнок виконала київська художниця Аня Звягінцева.

Андрій Зоїн розповів Cultprostir: Мене завжди смішило, а потім бісило бажання різних фестивалів зробити щось найбільше в Україні (ковбасу, коровай, торт, паску, графіті і т.д.). І ми вирішили потроллити все це. Я попросив Аню Звягінцеву, яка якраз малювала в Кам'янці, терміново намалювати щось маленьке. Вона намалювала пташку на водостічній трубі, сфотографувала і скинула мене, я написав у себе в Facebook, що в Кам'янці намалювали найменше графіті в Україні. Стали писати люди, питати адресу, потім журналісти підключилися. Аня не могла сказати точно, і я написав, що графіті настільки мале, що його ніхто не може знайти. Ми посміялися, а потім подумали, що треба зробити таку серію дрібних робіт на тему птахів і розкидати їх по місту. А вчора подзвонили з центрального телеканалу, вони приїхали в місто, щоб зняти найменше графіті в Україні та взяти інтерв'ю. Я розповів про те, що гігантоманія це погано, про велике в малому, про те, що зустріти в міському середовищі маленьку пташку на стіні набагато крутіше, ніж побачити опудало, намальоване на 9-поверховій стіні. А Ані я написав, що вона вже стала відомою як автор найменшого графіті в Україні, і що нехай готує серію робіт на тему пернатих.

http://cultprostir.ua/uk/news-single...iti-v-ukrayini

Отаман Аватарка Oles
    Постів
    308
    Подякували: 389
    А ти у часом у місті знищили один з StreetArt малюнків.
    Місцеві бізнесмени не додумали нічого кращого, як просто знищити малюнок і зробити кафешку. Ну що ж мабуть туристи їдуть у К-П для того щоб відвідати кафе, яких у їхніх містах і так безліч. А не подивитись на сучасне мистецтво у міському просторі.
    Мені прикро що та робота і справа, яку вкладає організатора фестивалю "Республіка" Andriy Zoin для покращення міста, була так легко і без дурно знищена, заради чергового генделика у місті.

До:

Після:

Архiварiус
    Постів
    7,386
    Подякували: 9,603
    Дуже шкода

Отаман Аватарка Oles
    Постів
    308

Цей файний пост оцінили:

d-b

Отаман Аватарка Oles
    Постів
    308
    -----

Цей файний пост оцінили:

d-b

Last edited by Oles; 05-07-2017 at 13:45.
    Нам пора для України жить (с) Іван Франко

Отаман Аватарка Oles
    Постів
    308
    ---

Цей файний пост оцінили:

Last edited by Oles; 05-07-2017 at 13:45.
    Нам пора для України жить (с) Іван Франко

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •