Сторінки 2144-2144 ПершаПерша ... 11441644204420942134214221432144
Результати 42,861-42,880 з 42880

Тема: Ukraine In The News ‎

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    27,807
    Подякували: 49,965
    Ех, все проєбали... Пам‘ятаєте як за Порошенка було, коли Медведчука з Ахмєтовим посадили? Зараз їх і випустять напевно(
    Почему этот русак еще не в бане?

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,338
    Подякували: 19,550
    Цитата Originally Posted by Voron View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    я не захищаю плокулола, я лише питаю, чому за іншої влади при наявному прокурорі та суддях такі персонажі боялися повертатися, а зараз цей страх зник? Я на мене, це зветься "змінилася політична кон'юктура" і ці "люди" знову бачать себе успішними в Україні та перестали переживати за свою безпеку.

До речі, майбутню кар'єру картавого також буде дуже цікаво прослідкувати. Від Порошенка він вже кілька місяців дістанцується, від балотування в Раду відмовляється, риторику змінив. Здається мені, що тепле місце при новій владі він собі вже підшукав

Цитата Originally Posted by andriyko View Post
    Ех, все проєбали... Пам‘ятаєте як за Порошенка було, коли Медведчука з Ахмєтовим посадили? Зараз їх і випустять напевно(
    гірше жити вони точно не будуть, можеш повірити. Принаймні Медведчук. А от становище Ахмєтова на цей час досить туманне, бо в Коломойським в них досить багато спірних питань

Свiдок Перемоги Аватарка Mr.Cage
    Постів
    13,687
    Подякували: 17,317
    Був Ахмєтка й Мертвечук, а тепер окрім них буде й Портнов та його залупо-компанія)))0) Кінець епохи бідності азаза

Цей файний пост оцінили:

ЗАБАНЬТЕ ЦЬОГО ПРЕДСТАВНИКА 5 КОЛОНИ!!!!! (C)

Полковник Аватарка Voron
    Постів
    4,226
    Подякували: 11,474
    Цитата Originally Posted by artyx View Post
    я не захищаю плокулола, я лише питаю, чому за іншої влади при наявному прокурорі та суддях такі персонажі боялися повертатися, а зараз цей страх зник? Я на мене, це зветься "змінилася політична кон'юктура" і ці "люди" знову бачать себе успішними в Україні та перестали переживати за свою безпеку.

До речі, майбутню кар'єру картавого також буде дуже цікаво прослідкувати. Від Порошенка він вже кілька місяців дістанцується, від балотування в Раду відмовляється, риторику змінив. Здається мені, що тепле місце при новій владі він собі вже підшукав

гірше жити вони точно не будуть, можеш повірити. Принаймні Медведчук. А от становище Ахмєтова на цей час досить туманне, бо в Коломойським в них досить багато спірних питань
    Ти ж сам кажеш й я з цим на 100% погоджуюсь: бо змінилися політична кон'юктура. Вибіркове правосуддя за 5 років Порошенка на посаді президента й з повним контролем над судовою та правоохоронною системою, нікуди не поділося. Портнова й інших переслідували не за скоєнні ним злочини, а через те, що він не зміг або не захотів домовлятися із Порошенком про гарантії безпеки. А інші домовилися - й 5 років спокійно себе почували в Україні.

Цей файний пост оцінили:

Полковник
    Постів
    3,803
    Подякували: 5,268
    Цитата Originally Posted by Skysteel View Post
    Ну насправді повернення колишнього регіонала це вже справжній мінус у рейтинг Зеленського,а не так звані "Зешквари".Хоча його команда може навіть обернути це у +,якщо він не має жодних зобов'язань перед портновим
    Та електорату Зе піхуй. Он мені вчора двоє з піною з роту твердили, що Приват незаконно забрали та його потрібно повернути Коломойському.

Цей файний пост оцінили:

Якщо погано керувати країною, то всі хороші люди з неї поїдуть.

Полковник Аватарка Voron
    Постів
    4,226
    Подякували: 11,474
    Іншими словами: як би Україна була цивілізованою та правовою державою, зміна особи на посаді Президента не мала б бути тою причиною, через яку людина приймає рішення повертатися в Україну чи ні, чи буде вона в безпеці в Україні чи ні. А, якщо людина повертається в Україну в останній день повноважень одного президента, навіть без зміни керівництва прокуратури, судових установ тощо (які у правовій державі мали б бути єдиним джерелом претензій до цієї особи) - це означає тільки одне. Ця людина вважала джерелом небезпеки для себе саме особу президента, а не правовоохоронні органи. Таке можливо на початкових стадіях будівництва правової держави, коли правоохоронні органи треба "підштовхувати". Але приймаючи уваги те, що купа одіозних осіб нікуди й не виїжджали за часів того самого президента, висновок може бути тільки один: ми мали справу не з намаганням побудувати правову державу, не з намаганням притягнути до відповідальності реально в чомусь винних людей, а просто з політичним зведенням рахунків. Тепер все поміняється. Одні повертаються, інші поїдуть. Але суті це не змінить. Як мали систему, побудовану на корупції та договірняках, так і матимемо. Й за ті 5 років, що президентом був Порошенко, навіть не спробували це змінити. Бо так було зручно. Бо коли ти на посаді - так хочеться, щоб саме така система існувала.

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    3,101
    Подякували: 2,235
    навіть не спробували це змінити. Бо так було зручно
    Ви так впевнено про все це кажете, буцім то не усвідомлюєте того факту якої низької якості в нас самі люди, а відповідно і кадри з них як такі.

Полковник Аватарка Лешик Пшешик
    Постів
    3,101
    Подякували: 2,235
    Коли в нас починали реформу поліції в 2015-му, американці які приїздили до нас, казали, що перші СПРАВЖНІ якісні зміни ви побачите за 20-30 років від початку реформ, і не раніше.

Політична воля політичнею волею, але чи не замислювалися ви над ЯКІСТЮ людей в нашій країні? Справа не тільки у самих інституціях.

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,338
    Цитата Originally Posted by artyx View Post
    що і треба було довести

Полковник
    Постів
    3,669
    Подякували: 2,416
    Шарій? Азаров? concord2000?
    опять я

Полковник
    Постів
    3,669
    Мне кажется Портнов возвращется потому что он нахрен никому не нужен нигде. Это просто продажный менеджер ,и дьявол всегда кроется в деталях.Беня сказал что знает его 20 лет

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    27,807
    Подякували: 49,965

Цей файний пост оцінили:

Почему этот русак еще не в бане?

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    11,150
    Подякували: 23,104
    крови мало попил укрофашист11!! ещё хочет 1!!!

Цей файний пост оцінили:

НОВИЙ ПОЧАТОК - НОВИЙ ПОРЯДОК

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,338
    нікак нє нажрутся, скати

Цей файний пост оцінили:

Сотник Аватарка melv
    Постів
    1,844
    Подякували: 3,322
    ГРОЙСМАН ПОДАЄ У ВІДСТАВКУ

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що прийняв для себе рішення подати у відставку.

Про це він сказав на брифінгу у понеділок, 20 травня.

"Сьогодні президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом", - сказав очільник Кабінету Міністрів.

"Але разом з тим, я ухвалив для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу чергового засідання уряду", - заявив Гройсман.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/20/7215595/
    Ну що, дебілятка сьогодні мабуть тішаться. зеленский разогнал всю ету свору за один день! Они его боятся!

Цей файний пост оцінили:

Полковник
    Постів
    3,669
    Ну что всё так организовано подали в отставку,я бы на месте Зе совсем не радовался.Как он собирается управлять страной,я просто в шоке.Зато Аваков с ним вроде остаётся

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,338
    Цитата Originally Posted by melv View Post
    Ну що, дебілятка сьогодні мабуть тішаться. зеленский разогнал всю ету свору за один день! Они его боятся!
    все трошки складніше Магістр школи вінницької економіки Володимір Мадуровіч Гройсман переходить в статус во (як і всі інші міністри) АЖ до момента створення нової коаліції та обрання нового кабміну, і як виконуючий обов'язки знімає з себе половину відповідальності і робить діч навіть більш зухвало, ніж зараз, при цьому показує ручки і по всіх утюгах демонструє, що він аж ніяк не тримається за владу. Коротше, в нас і без того політична сфера суцільний цирк, але з президентом-коміком (а ну не хихикать там на галерке) ми виходимо на новий рівень )))

Цей файний пост оцінили:

Пане Президент
    Постів
    6,861
    Подякували: 15,984
    е, наче ні, наскільки я пам'ятаю (виправте якщо що). Віце-прем'єр стає стає в.о. прем'єра, як і всі міністри, а от Гройсман вже йде гулять.

адмін Аватарка artyx
    Постів
    7,338
    Цитата Originally Posted by Volodmr View Post
    е, наче ні, наскільки я пам'ятаю (виправте якщо що). Віце-прем'єр стає стає в.о. прем'єра, як і всі міністри, а от Гройсман вже йде гулять.
    ні, якщо не збереться нова коаліція та не проголосує нову кандидатуру на прем'єра, сидітиме Грося в статусі во до виборів

Гетьман Аватарка Ukrainian owl
    Постів
    6,743
    Подякували: 16,894

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 1 користувачів. (0 користувачів та 1 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •