Сторінки 1920-2024 ПершаПерша ... 920142018201870191019181919192019211922193019702020 ... ОстанняОстання
Результати 38,381-38,400 з 40471

Тема: Ukraine In The News ‎

Пане Президент
    Постів
    6,657
    Подякували: 15,255
    Цитата Originally Posted by artyx View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    у мене "на районі" Tesla Model S (3шт), BMW i3 (2шт), ionic (1шт), ліфи навіть не рахую. Це з того, що саме мешканці, а не заїжджі
    я сам на Model 3 уважно придивляюсь на перспективу в пару років, навіть придумав, як і де її заряждати на подвір'ї багатоквартирного будинку, але ссикотно, що зарядку вночі скомуніздять )))))
    не можуть вкрасти зарядку (якщо ти про кабель). Вставлений в авто кабель фіксується і не може бути витягнутий без ключа. Принаймні в Ліфі так. Я колись його орендував, добре знаю )

Цей файний пост оцінили:

Полковник Аватарка Vovka
    Постів
    3,162
    Подякували: 5,331
    Цитата Originally Posted by Volodmr View Post
    не можуть вкрасти зарядку (якщо ти про кабель). Вставлений в авто кабель фіксується і не може бути витягнутий без ключа. Принаймні в Ліфі так. Я колись його орендував, добре знаю )
    так на всіх авто ніби роблять

Укрофашист Аватарка andriyko
    Постів
    24,382
    Подякували: 43,835
    Вовка я в бані на ФБ тому пиши сюди в приват)

Цей файний пост оцінили:

Почему этот русак еще не в бане?

адмін Аватарка artyx
    Постів
    6,759
    Подякували: 17,745
    а порізати довбойоби можуть?

Полковник Аватарка Voron
    Постів
    3,609
    Подякували: 9,551
    Цитата Originally Posted by Malco View Post
    п.с.якщо чесно я не зовсім розумію яким чином рейдерське захоплення взагалі може бути можливим, адже це лише взяття під контроль виробничих потужностей підприємства і звичайний виклик поліції по ідеї мав би вирішувати подібне зухвальство, тому думаю очевидно що всі ці так звані рейдерські захоплення не можливо провести без сприяння чи навпаки бездіяльності поліції.
    Ну хіба що це власники підприємства між собою воюють, та і то це мабуть суперечить законодавству.
    Більшість всіх рейдерських захоплень, про які пишуть, це, як раз, і є війна співвласників підприємств за фактичний контроль над підприємством. Але, зрозуміло, з правоохоронними органами теж домовляються про невтручання.

Цей файний пост оцінили:

Пане Президент
    Постів
    6,657
    Цитата Originally Posted by artyx View Post
    а порізати довбойоби можуть?
    можуть, але це чрєвато для самих довбойобів, там же напруга....

Свiдок Перемоги Аватарка Mr.Cage
    Постів
    12,446
    Подякували: 15,482
    Скільки часу на зарядку в тебе ватричалось? Взагалі в Україні побільше треба суперчардж станцій, чи як їх там.

Але дуже круто, що зарядок все більше з'являються. Он нещодавно бачив біля Сільпо встановили
    Пше майтє всі пшедовий дзень та смапшну каву на пшнєданок

Пане Президент
    Постів
    6,657
    Цитата Originally Posted by Mr.Cage View Post
    Скільки часу на зарядку в тебе ватричалось? Взагалі в Україні побільше треба суперчардж станцій, чи як їх там.

Але дуже круто, що зарядок все більше з'являються. Он нещодавно бачив біля Сільпо встановили
    ну, коли їздиш, ніколи не розряджаєшся в нуль, тож не можу сказати. Катався по місту, заряджався біля магазинів поки був там. Планував маршрути відповідно - коли не маєш підзарядки біля дому, доводилося так. Це було пару років тому, і вже тоді підзарядитися можна було багато де, але зараз, бачу, взагалі космос, і головне, з'явилося по місту швидких зарядок чимало.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    8,843
    Подякували: 18,959
    але ж швидкі псують батарейку?
    НОВИЙ ПОЧАТОК - НОВИЙ ПОРЯДОК

Пане Президент
    Постів
    6,657
    з того що я читав, наші київські електротаксі заряджаються на швидких декілька разів на день, і ніби все ОК, деградації батареї в них типова. може недостатньо часу пройшло для якихось спостережень.
    Last edited by Volodmr; 09-08-2018 at 17:29.

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    8,843
    Цитата Originally Posted by вуглускр View Post
    подумываю про chevrolet volt (гибрид заряжаемый), но пока заряжать негде. сначала гаражом обзаведусь.
    Очень популярная штука, кстати, в штатах. Его можно заряжать, а можно на бензине ездить, по желанию. И мусоров на них видел в НЙ.

Цей файний пост оцінили:

Свідомий Аватарка Veles
    Постів
    8,843
    з того що я читав, наші київські електротаксі заряджаються на швидких декілька разів на день, і ніби все ОК, деградації батареї в них типова. може недостатньо часу пройшло для якихось спостережень.
    спілкувався з цього приводу з таксістом (на убері) в Києві який на Ліфі їздить, він розповідав, що дуже рідко користується швидкими саме через шкідливі наслідки, намагається просто в ніч заряджати спокійно

Цей файний пост оцінили:

Пане Президент
    Постів
    6,657
    Цитата Originally Posted by Veles View Post
    спілкувався з цього приводу з таксістом (на убері) в Києві який на Ліфі їздить, він розповідав, що дуже рідко користується швидкими саме через шкідливі наслідки, намагається просто в ніч заряджати спокійно
    ну це більше залежить від особистих переконань, ніж власних спостережень. Може на спеціалізованих форумах є якісь близькі до науки дослідження.

Пане Президент
    Постів
    6,657
    ох і цікавого кадра взяло сьогодні ГПУ на спробі дати хабаря в 200 тисяч баксів у справі Януковича... Порохоботи все про нього розкопали - коррупціонер (аж заступник голови) Укргазвидобування часів Януковича. Але - типу патріот-зрадофіл, власник сайту INSIDER, вносив заставу за Віту Завірюху, має чіткі бізнес-зв'язки з втікачем Оніщенком, фінансує "активістів" проти "режиму", член Асоціації власників зброї (де засвітилася російська агентура), за версиєю "страна.юєй" (так-так, те саме гівно) він є "блогером антикорупціонером, який виявляв зловживання у сфері державних закупівель". Голова кругом йде - де той Янукович і його посіпака, а де Віта Завірюха, де шалена корупція і хабарі, а де блогер-антикорупціонер - але ж ні.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    24,382
    ох і цікавого кадра взяло сьогодні ГПУ на спробі дати хабаря в 200 тисяч баксів у справі Януковича... Порохоботи все про нього розкопали - коррупціонер (аж заступник голови) Укргазвидобування часів Януковича. Але - типу патріот-зрадофіл, власник сайту INSIDER, вносив заставу за Віту Завірюху, має чіткі бізнес-зв'язки з втікачем Оніщенком, фінансує "активістів" проти "режиму", член Асоціації власників зброї (де засвітилася російська агентура), за версиєю "страна.юєй" (так-так, те саме гівно) він є "блогером антикорупціонером, який виявляв зловживання у сфері державних закупівель". Голова кругом йде - де той Янукович і його посіпака, а де Віта Завірюха, де шалена корупція і хабарі, а де блогер-антикорупціонер - але ж ні.
    Нарешті PTAAG попався.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    24,382

Пане Президент
    Постів
    6,657
    класика про злочинну владу, яка щимить патріотів. Без джерел, просто "що відомо точно". Головне не сказати - звідки в нього такі гроші, і як саме він попався на хабарі.

Цей файний пост оцінили:

Постів
    24,382
    Ну хз, в нього очі чесні

Свiдок Перемоги Аватарка Mr.Cage
    Постів
    12,446
    Подякували: 15,482
    Ситуация с вырубкой лесов в Украине - патовая. Точнее нет, пиздецовая. Вот не так давно на дачу ездил... Там возле дороги был раньше густой лес. Сейчас - вырубили просто пиздец сколько деревьев. Просто нахуй взяли и вырубили.

Пше майтє всі пшедовий дзень та смапшну каву на пшнєданок

Сотник
    Постів
    1,365
    Подякували: 1,791
    Треба заборонити всі старі Камази. Ненавиджу ці йобані відра. Їх сморід ні з чим не сплутати
    https://www.pravda.com.ua/news/2018/08/10/7188875/

Інформація теми

Users Browsing this Thread

Дану тему дивляться 4 користувачів. (0 користувачів та 4 гостей)

Теги теми

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати
  • Ви не можете постити додатки
  • Ви не можете редагувати свої пости
  •